PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש ג'יפולוג מדברי - שאלת ילדים וכלבים ...

נדב42
19-12-10, 08:41
הי,

האם מתאים להגיע עם הבן (10.5) ?
האם עוד מישהו מתכנן להגיע עם ילדים באותה קבוצת גיל (שלא ישתעמם למוות) ?
האם מתאים להגיע עם הכלבלב ?
(ולא, הוא לא מתאים לשמירה, אפרופו השרשור הראשי... אם מישהו יתקרב אלינו לאוהל הוא מקסימום ילקק אותו למוות ...)

להתראות,

נדב.

asafk
19-12-10, 20:05
ילדים יהיו, הרבה. אל תדאג.
אבל כלבים, שלא כמו ילדים, נוטים לנבוח בחברת זרים, וזה מפריע לחלק מהזרים לישון. לא נעים.

אסף.

נדב42
19-12-10, 21:15
אבל כלבים, שלא כמו ילדים, נוטים לנבוח בחברת זרים, וזה מפריע לחלק מהזרים לישון. לא נעים.

במקרה הספציפי הזה, הכלבלב (גור בן חצי שנה, 26 ק"ג בפעם האחרונה שנשקל ...) לא נובח ולא נושך. החשש הגדול ביותר שלי זה שהוא ירוץ בשמחה ללקק/לשחק עם ילד קטן ויבהיל אותו ...
(וברור שאין טעם להביא אותו ולהחזיק אותו קשור ...)

אשמח לשמוע עוד דעות, ובעיקר עוד אנשים שמגיעים עם ילדים בגילאים הנ"ל...
תודה,

נדב.

ד ו ר ו ן
19-12-10, 22:36
במקרה הספציפי הזה, הכלבלב (גור בן חצי שנה, 26 ק"ג בפעם האחרונה שנשקל ...) לא נובח ולא נושך. החשש הגדול ביותר שלי זה שהוא ירוץ בשמחה ללקק/לשחק עם ילד קטן ויבהיל אותו ...
נדב.
והילד הזה ירוץ בחושך וישתטח על אבן בדיוק במצח..
אנחנו לוקחים את הכלב מידי פעם, אבל לא למאהלים עם אנשים שהוא לא מכיר, זה פשוט משגע אותו ואנשים שלא מכירים אותו נבהלים ממנו רק מזה שהוא מתרומם מהרביצה.

ש01
20-12-10, 16:22
(וברור שאין טעם להביא אותו ולהחזיק אותו קשור ...)

אשמח לשמוע עוד דעות, ובעיקר עוד אנשים שמגיעים עם ילדים בגילאים הנ"ל...
תודה,

נדב.

הכלבלב מהצאצאים של חן?
אני יכול לוותר על שקילה ע"מ להעריך משקל?

נדב42
20-12-10, 16:29
הכלבלב מהצאצאים של חן?
אני יכול לוותר על שקילה ע"מ להעריך משקל?

אני מקווה שלא ... :roll: הוא מהצאצאים של דזי ...
לפני 10 ימים 26 ק"ג ...

בכל מקרה, בצער רב אני נאלץ להסכים עם הדעות מעלי... יהיה קשה מאוד להשגיח עליו כל הזמן ובטח שאין לי רצון לקשור אותו רוב הערב, עדיף שישאר בחצר הביתית ...

-->