PDA

צפייה בגרסה מלאה : האמר H3 2007

אקונס
19-12-10, 22:11
שלום לכולם
אני שוקל לקנות האמר H3 2007
האם ידוע על בעיות לדגם זה ?
אני מטיל בשטח בינוני ואולי יותר . האם רצוי להתקין מיגון שטח לרכב זה?
האם רצוי להגביה ?
תודה
אביב

:)

GodsFather
21-12-10, 06:45
תן מבט פה - http://www.jeepolog.com/365.html

סה"כ כבסיס הוא מגיע די מאורגן לשטח ברמה בינונית+. יצא לי לנסוע עם אחד כזה את סכיני דימונה (המלא) והוא עשה את זה בלי להרגיש בכלל ועם צמיגי 50/50

מיגונים ברכב מסוג זה תמיד מומלץ, ומכיוון שעדיין לא קנית רכב אלא רק מתעתד לקנות, חפש כאלה שכבר מגיעים עם מיגון מורכב.

נמרוד
21-12-10, 11:56
מכל כלי ה4X4 המודרניים, H3 הוא אחד המתאימים ביותר לשטח, ורכב טוב באופן כללי. הוא סובל מבעיית תדמית קשה שנובעת מהעיצוב החיצוני הקיצוני, שהוא אמת קצת (?) סר-טעם.

אבל מתחת לעור - רכב משפחתי מרווח למדי (לא גדול כמו שנדמה), מנוע לא רע (גם לא מדהים) אבל סרן אחורי חי, גלגלים מקוריים במידה גדולה יותר מכל מתחרה, מרווח גחון מכובד, נעילה אחורית מקורית והילוך כוח ביחס 4:1 - שתי אופציות שאסור לך להתפשר עליהן כשאתה קונה רכב משומש, והן שהופכות אותו למצויין בשטח!

לא צריך להגביה וגם המיגון הנדרש הוא בסיסי אם בכלל, והמתלים עובדים טוב מאד בשטח. בולמי זעזועים איכותיים יותר במידה המקורית הן כל מה שצריך.

ארז
21-12-10, 20:51
אני לא מסכים עם נמרוד....אולי מדובר על רכב שטח מעולה, אבל כרכב משפחתי או בכלל כרכב מדובר על רכב גרוע.
יש בתוך הרכב תחושה קלסטרופובית, החלונות קטנים מאוד ,הרכב די צפוף בהשוואה לSUV אחרים, בטח בטווח המחירים שלו.
סביבת הנהג גרועה מאוד, צפופה מאוד, הדוושות צמודות אחת לשניה ולא פעם אתה לוחץ על הברקס ביחד עם הגז.
כמו כן כפתורי הפתיחה של החלונות ממוקמים מאחורי המרפק שלך...
בקיצור אני לא רואה בH3 יתרון כזה גדול בשטח על המתחרים שלו באותה רמת המחיר ששווה שבגללו לסבול את הרכב הזה בכביש...

נ.ב יש לו קפיצי עלים...ה' אדירים...עברנו את שנות האלפיים והאמרקאים עדיין עם טכנולוגיה של הכרכרה של בן חור...

GodsFather
22-12-10, 09:06
ארז, אתה קצת שונה פיזית מהממוצע, לא ? ;)

מצד שני, אתה מסתדר עם דיפנדר...

ארז
22-12-10, 11:30
זה לא קשור אלי אישית....
סתם לדוגמה יש פה מישהו שעובד איתי והיה לו למשך 3 חודשיים H3 ,הוא מכר אותו בדיוק מהסיבות האלו, הוא לא חיית שטח ולא מבלה את רוב זמנו במלעה מחמל...
הוא אומר שהרכב ,כרכב יום,יום בלתי נסבל ואיכות ההרכבה שלו מאוד נמוכה.
היום הוא עם לנדקרוזר, ברמת שטח שהוא עושה אין הבדלים(אןלי היא מופיעה ברמות שטח קיצוניות יותר), הל"ק נוח יותר ומרווח יותר

דרור ברלי
22-12-10, 13:02
אני מאוד בעד ה-H3.

קפיצי עלים? אז מה? מה אכפת לי שזה לא שיא הטכנולוגיה? מה אכפת לי אם זה עלים או סלילים כל עוד זה עובד ועובד טוב? יש לקפיצים האלה מהלך טוב כבר במקור והאוטו נוח בשטח. בולמי הזעזועים שלו ממש בסדר - מהיותר טובים שנתקלתי בהם ביחס לציוד מקורי ברכב סטנדרטי (רמז - הבולמים המקוריים שכל יצרני הרכב מספקים לנו הם באיכות תת-גרועה. הזולים ביותר שאפשר להרכיב מבלי לפגוע בבטיחות). ברור שבולמים איכותיים (ויקרים) יעשו נפלאות. אבל זה נכון לגבי כל מכונית בעולם.
לארץ H3 הגיע עם צמיגי בקוטר 32', אבל גם 33 היא מידה אופציונלית מהיצרן. בקרת האחיזה שלו יעילה מאוד, עובדת מצוין ומגיבה מהר. נעילה אחורית מקורית יש רק בדגם ה-LUXURY היקר יותר (עם ריפודי עור ועוד קשקושים שלטעמי די מיותרים אבל זה חלק מהאוטו).
איכות הגימור כנראה לא מתעלה על הסטנדרטים האמריקאיים, למרות שבכלים החדשים שנסענו בהם, עשתה רושם סביר ומעלה - לא יפני, אבל לא פחות טוב מגרנד צ'רוקי או יוקון. בסה"כ - הגימור לא מאכזב כי אין ציפיות מוגזמות.

הפריעו לי באוטו הזה כמה דברים:
1. חלונות צרים מאוד ושדה ראייה ממש לא מדהים.
2. גיר אוטומטי עצל שמסרס את המנוע.
3. עודף בלתי נסבל בניקלים, בנוסח עדות הראפרים.

בכביש הוא לא הכי מעודן, כי מרגישים שיש מאחור סרן חי וקפיצי עלים, אבל האמת? ממש לא כזה נורא. לא חד ומדויק כמו פאג'רו, אבל גם לא בהמה מתנדנדת כמו הל"ק. לשפוט מכוניות כאלה לפי דקויות זה עניין אישי לגמרי. גם אין לי בעיה עם העיצוב בכללותו (הרבה יותר טוב והרבה פחות מזוויע מ-H2 למשל), אבל אני מתעב את תרבות הראפ והראפרים וכל מה שקשור אליהם, ויש לי בעיה אמיתית עם תדמית הערס-מוביל שהניקלים האלה סוחבים איתם. אם אני קונה כזה רכב (מי יודע, אולי פעם, כי אני ממש אוהב אותו) אני מפרק את כל הנוצצים הללו ושולח אותם לניקוי חול ולצביעה בשחור מט/ציפוי באבקה בצבע שחור מט, ולומד לחיות עם גיר אוטומטי שמבחינתי זה דרעק, איום ונורא, אבל זה מה יש (יש בקטלוג היצרן גיר ידני, אבל לא אצלנו)

בסה"כ - סך היתרונות שלו עולה בהרבה על החסרונות.

shay_love_off_road
22-12-10, 19:30
הניקלים תמיד היו בתרבות הרכב האמריקאית,
החל ממשאיות עבודה ועד לאופנועים דרך רכבי השטח והפרייבטים,
הניקל משדר יוקרה, למרות שההאמר המקורי לא בא עם ניקלים בכלל ע"פ מה שזכור
לי מהH1 הצבאי, - גם אני לא ממש חובב גדול של תרבות הראפ, אבל הניקלים לא
מסמלים רק אותה לדעתי - אלא את כל אמריקה, אפרופו תרבות הראפ - הם היחידים
שלוקחים שברולט טאהו ומנמיכים אותו במקום להגביה,

http://image.4wheeloffroad.com/f/24478573/131_0910_06_z+october_2009_4x4_trucks+20 07_chevy_tahoe_z71.jpg

והינה אחד שהוא בטוח של גנגסטא-ראפר:
http://carphotos.cardomain.com/ride_images/4/300/3361/38249180001_large.jpg

ולגבי הניקלים - זה כבר משהו שמושרש בתרבות הרכב האמריקאית
והינה דוגמאות:

שברולט ביל אייר 1957:
http://www.autogaleria.hu/autok/chevrolet/bel-air-1957/chevrolet_bel-air-1957_r2.jpg

טנדר שברולט מ1960:
http://image.customclassictrucks.com/f/26727094/0911cct_01_z+1961_chevy_apache_pickup_tr uck+classic_front_grill.jpg

GMC 1971
http://media.supersportmotors.com/photos/64/DSCN8794.JPG

שברולט בלייזר 1981:
http://img260.imageshack.us/img260/378/1981en4.jpg

כאמור הניקל זה חלק מהתרבות שם - וגם היום, מספיק להסתכל על סילווראדו או על דודג' ראם

(נ.ב. אולי גם אני יום אחד אזכה לתחזק H3 או טאהו כמו בתמונה העליונה - מה שבטוח, אם לא ישתנה כאן משהו - בארץ זה לא תהיה משימה קלה)

דרור ברלי
22-12-10, 22:52
לא כל מה שיפה, מתאים וטבעי לשבי בל-איר 57' ו לטנדר אפאש 60' שהם קלאסיים, יפהפיים ומדהימים, או להבדיל - לאופנועי הרלי דווידסון, ייראה טוב גם על רכב מודרני. ואני לא חושב שהטנדרים האמריקאיים הגדולים של היום נראים טוב עם חרטומי הניקל הבומבסטיים שלהם. רחוק מזה.
האמר H2 הוא הדוגמה הבוטה ביותר ל"עיצוב" וולגרי, גס, שמדבר לסוג מאוד מסויים של אנשים ודורך ברגל גסה על כל כללי הטעם הטוב. לא לחינם תמצא מאחורי ההגה שלו את המיץ של הזבל של החברה האנושית - ראפרים, גנגסטרים, סוחרי סמים, סוחרי נשים ובעלי קבוצות כדורגל. יש גם כאלה שמוכנים להישבע שהוא רכב שטח מדהים ואני מאמין להם (כי ניסיתי, הוא באמת מדהים), אבל אני לא מוכן להיראות בפומבי בדבר כזה.

מה שנכון לתרבות אחרת, נראה לנו גס, וולגרי, זול או סתם קיטש.
אבל זה בסדר - בשורה התחתונה הכל עניין של טעם אישי. כמו מוסיקה, כמו סוג ומראה הנשים שכל אחד מעדיף.

נמרוד
22-12-10, 22:58
אני כבר לא יכול לחכות לתגובה של ג'ו :D

shay_love_off_road
23-12-10, 17:10
דרור - לגבי הנשים, תציץ בחתימתך :mrgreen:

וכן - לא כל מה שיפה לשברולט 1957 יהיה יפה לאימפלה 2010
עניין של טעם וריח

nir sasson
25-12-10, 00:10
יש לי כזה רכב כבר חצי שנה ברמת גימור אדוונצ'ר הבסיסית בצבע כסף ללא כל ניקלים ושטויות ..
אני מאוד מרוצה מהרכב ,הוא נוח ובעיקר בשטח הוא נוח בצורה מדהימה היו לי כבר הרבה גיפים אף אחד לא מתחרה איתו בנוחות ,מרווח עם תא מטען ענק, לשדה ראייה מתרגלים די מהר.המנוע קצת עצלן בגלל גיר עם יחסים ארוכים ז"א צריך ללחוץ חזק על הגז כדי שיגיב אבל שהוא מגיב הוא נוסע מצויין וחזק,בכל זאת יש לו 240 כוח סוס.הרכב מאסיבי מאוד,הרבה ברזלים , נכנס בי פגארו קינג בשבוע שעבר בעוצמה גבוהה כל הפגארו נשבר מקדימה , לי לא קרה כלום חוץ מזעזוע בצוואר.

מבחינת תמורה למחיר האמר תמורה מצויינת ,נקודה .בכביש הוא נוח בשטח הוא מצויין עם עבירות ממש טובה ומיגון מקורי מצויין ,
עשרות אלפי שקלים פחות מהמתחרים אתה מקבל מוצר ברמה טובה מאוד ושנתון גבוה ,אם אין לך בעיה עם צריכת דלק (ממוצע 5- 6 בעיקר בנסיעות בעיר,גם לנד קרוזר בנזין או רנגלר או פגארו או גרנד צירוקי עושים אותו הדבר)לך על זה,נסעתי איתו לאילת עם מזגן ורכב עמוס במהירות ממוצעת 110-120 קמ"ש לקח לי 700 שקל הלוך חזור מת"א.חבר עם רודיאו לקח לו 650 שקל .
.לפי דעתי הצורה שלו יפה ומשדרת כוחניות שאין להרבה רכבים ,אחרי תקופה די ארוכה אני עדיין מתלהב כל יום מחדש מהעיצוב שלו .
דרך אגב במצב הנוכחי היום האמר נסחר מעל המחירון בגלל שמחירו ירד דרסטית,הוא פשוט מציאה,3 האמרים נמכרו לידי מעל המחירון לפני שהספקתי לצייץ כולם היו דגם 2007 אדוונצר כמו שלי .
לך על זה ........

tzagi
25-12-10, 02:58
אני כבר לא יכול לחכות לתגובה של ג'ו :D

אתה מה זה ישראלי....
מחכה שאגיב שתוכל לספור גופות?

אז ככה,
בניגוד למה ששי כתב, כרום (ואני לא אוריד את עצמי להשתמש בסלנג הישראלי "ניקלים") זה לא חלק מהתרבות
אבל, מאז ומעולם הכרום מקושר למודלים היותר יקרים-יוקרתיים
מסורתית, הדגמים הזולים באו עם בגושים צבועים והיקרים עם בגושים בכרום, כנל לפסי צד, מסביב לחלונות וכן הלאה,
זה לא מהיום אלא מאז שתעשיית הרכב התחילה.

כרום מאז ומתמיד הראה כסף- או היכולת הכלכלית של בעל הרכב, וכמובן, כמה שיותר...יותר טוב ומראה על יכולת כלכלית יותר גבוהה מהשכנים, הזניט כמובן היו המודלים של קדילק בהתחלת שנות ה60 ולשמחתינו, הסטיגמה והמנהג נעלמו מעט מאז.
חשוב לציין את המטרה של הכרום, פעם, לא כמו היום, הרוב המוחלט של הרכב היה מברזל, וברזל כידוע מחליד אפילו אם הוא צבוע, אבל לברזל מצופה יש הגנה מעולה נגד חלודה, וזה (היה)חשוב מאד במדינות מסויימות (עם כסף) בארה'ב, ולכן.....

אבל בואו נחזור למציאות

בתעשיית הרכב היום מייצרים מוצרים שהלקוח דורש, אז לצערינו, יש הרבה פלסטיק מצופה בכרום מסיבות לא כול כך מובנות לי, אבל, מי אני שאשפוט, אם זה מה שמוכר עגלות ל320 מליון, אני בפנים.

אני רק רוצה לציין, כשאני הזמנתי את הפיקאפ שלי, שילמתי $320 אקסטרה על גירסת ספורט- הכול בצבע הרכב ובלי טיפה כרום בשום חלק של הרכב.
אז.....היום זה הפוך, צריך לשלם יותר כדי לקבל בגושים צבועים ולא בגוון "ניקל" וכנראה שזאת הסיבה שאתם מקבלים אותם.

shay_love_off_road
25-12-10, 22:43
הכי מצחיק זה לראות זבל קוראני מפוצץ בניקלים,
ועוד עם שם אמריקאי כמו "Santa-fe" או "טוסון" - אלוהים יודע כמה שאני
מתעב את הרכבים האלו ואת מי שקונה אותם, - אישית, אני חולה על כרום,
במיוחד על GMC/CHEVROLET ואפשר לראות כאשר פורד הוציא את הF350 Harley-Davidson
היא דאגה לתת לו מגע של כרום שמזכיר את האופנוע האגדי,

לא יודע אם ניקל מסמל מעמד, כי בפורש/קורבט לרוב לא תראה ניקלים בכלל, וכמו שאתה
הזכרת ששילמת 320 USD על צבע רגיל ולא על ניקל,

וכן - בגלל המיסוי הכבד על רכב שיש בארץ מביאים לנו הייבואנים את השוליים של השוליים מכל דגם,
מה שאצלינו נחשב מפואר, אצל מאמא אמריקה יחשב מינימליסטי, ויקבל מעמד של מאזדה ליסינג אצלינו,

אקונס
05-02-11, 11:16
תודה לכולם
בסוף קניתי H3 בקילומטרז נמוך
רכב מדהים , נהנה ממנו גם בכביש וגם בשטח .
אביב

http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon10.png

-->