PDA

צפייה בגרסה מלאה : PAYPAL זכיין ישראלי

yaron
22-12-10, 10:26
תארתי לעצמי שזה מה שיקרה!
כ - 10 שנים אני מבצע רכישות באינטרנט באמצעות PAYPAL ,מעולם לא ניתקלתי
בבעיה כלשהיא ותמיד העיסקאות היו מתבצעות מיידית.
היום בבוקר קיבלתי מייל שמבקש ממני לשנות באתר PAYPAL סיסמא ושאלות אבטחה.
לאחר שביצעתי את השינוי התבקשתי לאשר את כרטיס האשראי.פה סבלנותי פקעה ולכן התקשרתי
לשרות הלקוחות שלהם.בשיחה קצרה הבנתי כי יש חשש שגורם זר ניסה לבצע פעולה בחשבון שלי ולכן הם מבצעים פעולות מניעה:rolleyes:.
שטויות במיץ!! אף אחד לא ניסה והכל סיפורי מעשיות!. מה שקורה הוא שהזכיין הישראלי (זה גם השירות שנקבל)
חייב לרשום את כל המשתמשים הישראלים מחדש כדי שאלו יספרו כלקוחותיו ולכן מי שסובל ומזבז זמן זה אנחנו!!
חוצפה ממדרגה ראשונה ! אף אחד לא שאל אותנו אם אנחנו מעוניינים !

אני חושב לבטל את החשבון!

GodsFather
22-12-10, 10:51
אם אין פגיעה בשירות שאתה מקבל אז מה איכפת לך, ירון ? 5 דקות של הרשמה ושלום על ישראל.

עקרונות זה לא דבר בריא ללחץ דם. :wink:

חנן גולומבק
22-12-10, 10:59
אם פנו אליך DEAR MEMBER זה דיוג FISHING תמחק את ההודעה מיד מבלי לפתוח אותה.

אם פנו אליך בשם המשתמש שלך ובקשו שתכניס סיסמה גם אז רצוי לבדוק טוב טוב שזה באמת PAYPAL

.

yaron
22-12-10, 10:59
אם אין פגיעה בשירות שאתה מקבל אז מה איכפת לך, ירון ? 5 דקות של הרשמה ושלום על ישראל.

עקרונות זה לא דבר בריא ללחץ דם. :wink:

אמיר אתה טועה ומטעה!

זה לא 5 דקות ! הם צריכים לחייב אותך בכרטיס ואז בדף פירוט העסקאות שמגיע אחת לחודש תופיע
סיסמא להפשרת החשבון. אין קשר לעקרונות !! פשוט ביזבוז זמן!

GodsFather
22-12-10, 11:31
ירון, קצת נשימות.

שים לב למה שרשמתי - אם זה לא פוגע בשירות.

מדבריך, זה כן פוגע, אז תתעצבן :)

נדב42
22-12-10, 11:37
ירון, אתה בטוח שזו לא הונאה כלשהי ?
האם באמת הזנת את כל הפרטים באתר של PayPal ולא באתר מתחזה ?

אני עובד עם PayPal כבר הרבה זמן, רשום עם כתובת בארץ, ולא קיבלתי שום בקשה כזו ...

yaron
22-12-10, 11:57
ירון, אתה בטוח שזו לא הונאה כלשהי ?
האם באמת הזנת את כל הפרטים באתר של PayPal ולא באתר מתחזה ?

אני עובד עם PayPal כבר הרבה זמן, רשום עם כתובת בארץ, ולא קיבלתי שום בקשה כזו ...

כן, דיברתי איתם וזו אכן בקשה שהגיעה משרות הלקוחות שלהם!

idan_c
22-12-10, 12:06
תארתי לעצמי שזה מה שיקרה!
כ - 10 שנים אני מבצע רכישות באינטרנט באמצעות PAYPAL ,מעולם לא ניתקלתי
בבעיה כלשהיא ותמיד העיסקאות היו מתבצעות מיידית.
היום בבוקר קיבלתי מייל שמבקש ממני לשנות באתר PAYPAL סיסמא ושאלות אבטחה.
לאחר שביצעתי את השינוי התבקשתי לאשר את כרטיס האשראי.פה סבלנותי פקעה ולכן התקשרתי
לשרות הלקוחות שלהם.בשיחה קצרה הבנתי כי יש חשש שגורם זר ניסה לבצע פעולה בחשבון שלי ולכן הם מבצעים פעולות מניעה:rolleyes:.
שטויות במיץ!! אף אחד לא ניסה והכל סיפורי מעשיות!. מה שקורה הוא שהזכיין הישראלי (זה גם השירות שנקבל)
חייב לרשום את כל המשתמשים הישראלים מחדש כדי שאלו יספרו כלקוחותיו ולכן מי שסובל ומזבז זמן זה אנחנו!!
חוצפה ממדרגה ראשונה ! אף אחד לא שאל אותנו אם אנחנו מעוניינים !

אני חושב לבטל את החשבון!

אני לא קיבלתי שום הודעה כזו, אני חושב שזה גרוע אם זה יהיה ככה..
רישום מחדש, סביר שימחוק לך את כל המוניטין ומסביב. דבר נוסף לפי מה שאני הבנתי פאיפל סך הכל תורגמו לעברית, זה לא זכיין או חברה שנפתחה בישראל בשם פאיפל.

Saar
22-12-10, 12:22
הי

לא רוצה להשבית את הבלגן, אבל.... :D
זה לא קשור לזכיין ישראלי.
כבר שנים שפייפל מבקשים אישור כזה.
אם אני זוכר נכון, כשאתה מגיע לסכום רכישות כולל (כל הסטוריית הרכישות) של 700$ (אל תתפוס אותי על המספר המדוייק) אתה מחוייב לבצע אישור כרטיס אשראי.
הם גובים סכום קטן רנדומלי ואתה אמור להכניס את הסכום הזה באישור.
זה תהליך חד פעמי.
זה הכל...
(ד"א, MONEY BOOKER עושים את זה עוד לפני הרכישה הראשונה...)

סער.

avishon
22-12-10, 12:30
...אני עובד עם PayPal כבר הרבה זמן, רשום עם כתובת בארץ, ולא קיבלתי שום בקשה כזו ...

גם אני עובד איתם כבר שנים ורשום עם כתובת בארץ - ועד כה לא היתה כל בעייה .
לפני כשלושה שבועות קיבלתי מייל , מ-PayPal כביכול , עם בקשה לעדכון פרטים .
הניסוח נראה לי מוזר , ולכן העברתי ל-"בטחון מידע" שלהם .
זו התשובה שקיבלתי :

אייל67
22-12-10, 12:49
גם אני עובד איתם מס' שנים וגם אני לא קיבלתי דרישה לרישום מחדש, עדכון פרטים וכד'.
כן קיבלתי הודעה כי מעתה ניתן לתפעל האתר והשירות גם בשפה שלי - עברית, והסבר קצר היכן לבחור את השפה באתר.

ירון, עם כל הכעס והתסכול, אינני חושב שיש תחליף טוב ומעשי לפייפאל, כך שאל תמהר לסגור החשבון ... :|

אייל

Nir_Az
22-12-10, 13:52
אני גם הייתי צריך לבצע את התהליך לפני שנה בערך
וגם אני פניתי אלהם
הסכום הוא 7000 שקל או דולר לא זוכר

shachar
22-12-10, 16:32
יש דירוג לקוחות שונה.

סוג ראשון הוא כאלו שאינם "מאושרים" = כל נרשם
סוג שני אלו שעברו תהליך של "אישור" שהוא אימות מול חיוב האשראי = "הסיסמא" שציינת
תהליך זה בא לסגור מעגל בכך שהחיוב נרשם והתקבל
יש מוכרי ב אי בי שלא ימכרו למי שלא עבר תהליך אישור

ויש סוג נוסף שהוא אימות כתובת שלא רלוונטי כן בארץ

עד כאן אין כל חדש - אלי לא פנו בבקשה להרשם מחדש

riko
22-12-10, 17:02
אני קיבלתי מייל לפני יומיים שבו מבשרים לי שיש עכשיו חשבון בשפה העיברית , שזה טוב כשלעצמו!
בתוך המייל הזה ביקשו -רק אם אני רוצה לאשר את פרטי הכרטיס והחשבון ע"י חיוב של 8 ש"ח
וישלחו לי מספר בחשבון החודשי ועל מנת לעדכן אותו אני צריך לעדכן את החשבון עם המספר הנ"ל, ויזכו אותי ב- 8 ש"ח כשאסיים את תהליך האישור. הם הסבירו שזה על מנת לוודא שאכן אני הוא בעל החשבון ובעל הכרטיס . ביצעתי את המשימה והכל בסדר..........!

omri_t
22-12-10, 17:08
כמו האחרים, משתמש הרבה בשירות זה.

אימתתי את כרטיס האשראי דרך האתר שלהם עוד בתחילת הדרך - שוב כי חלק מהמוכרים דורשים זאת.

לא קיבלתי מהם מייל, גם אם הייתי מקבל לא הייתי עושה דבר.
אם נדרש לעדכן משהו- אז קופצת הודעה כשנכנסים לחשבון שלך דרך האתר של PAYPAL

(קרה לי בעבר, כשבמסגרת העבודה שהיתי במדינה מעט מפוקפקת ואת הזמן הפנוי הקדשתי להצטיידות באינטרנט-
החשבון אוטומאטית ננעל וביקש להזדהות ולבצע פרוצדורה כלשהי)

אגב, יש משרדים של PAYPAL ברמת החייל ת"א - לא ידעתי \ שמעתי על זכיין חדש.
וגם לא ברור לי למה נדרש זכיין...

גם אני קיבלתי מייל שיש אופציה לעברית, לא מעבר לזה.

shachar
22-12-10, 22:35
לא ברור לי למה נדרש זכיין....

סליקה קלה וזולה של כסף ישראלי
כניסה לתחום המסחר המקוון בארץ
תחרות בכרטיסי האשראי המקומיים
.
.

erezgur
23-12-10, 12:32
שלום,

כמו רבים אחרים גם אני משתמש שנים רבות בשירות המצויין.
יש לא מעט תופעות של נסיונות רמאות (phishing) בהם אתם מתבקשים להכניס משתמש וסיסמא בטוענה כלשהיא - כל בקשה שכזו צריכה בהחלט לעורר חשד ואין למהר ולהענות לה. כפי שציין אבישון - יש להם כתובת שבה ניתן לדווח על מקרים כאלו.

הסבר קצרצר על תהליך אימות זהות המשתמש בחשבון פייפאל:
כיון שפייפאל אינה יכולה לדעת האם כרטיס האשראי שניתן לה הוא אכן כרטיסו של פותח חשבון הפייפאל (שיכול כמובן להיות אנונימי - כל אחד יכול לפתוח חשבון פייפאל בכל שם ולתת כתובת דוא"ל שפתח לצורך כך, או חלילה כרטיס שנגנב), הם מציעים לבצע תהליך של אימות המשתמש - "קנייה" פיקטיבית בסכום של כ- 2$ המגיעים לזכות פייפאל ועומדים כאשראי לזכותו של בעל החשבון (ינוכו מהקנייה הבאה שלו). פרטי הקנייה בדוח חברת האשראי יכילו את שם "החנות" שבה בוצעה העסקה. פייפאל דואגים לחולל קוד רנדומלי עבור הרכישה וזה הקוד שאמור להיות ידוע רק לבעל כרטיס האשראי המקבל את דוח הרכישה. כאשר מוזן הקוד ע"י בעל הכרטיס לחשבון הפייפאל שלו - הם יודעים שאכן בעל החשבון הינו בעל כרטיס האשראי והוא לכן לקוח שעבר את בדיקת הבעלות על כרטיס האשראי.
מידע זה (זהות מאושרת/לא מאושרת) מוצג תמיד בפני הסוחר ממנו אנו מבקשים לבצע את הרכישה ואכן, מצעדי בטיחות מובנים, סוחרים רבים אינם מוכנים לבצע עסקאות עם רוכשים שלא עברו תהליך אישור שכזה, מחשש שמדובר במעשה תרמית ובעל הכרטיס האמיתי ינהל תהליך "הכחשה" מול חברת האשראי).
בארה"ב ניתן לוודא מתוך מידע החשוף לציבור שהכתובת שניתנה ע"י פותח החשבון היא אכן כתובתו האמיתית ואז גם הוא זוכה להיות בעל "כתובת מאושרת". ישנם סוחרים המוכנים למכור רק לבעלי כתובת מאושרת בפייפאל אבל אכן זה לא רלוונטי בישראל.

לגבי פייפאל ישראל - בהחלט הוקם סניף ישראלי של פייפאל (Paypal Israel) והוא נכנס לשוק התשלומים המקוונים עם חברות ישראליות (יש כבר רשימה של עסקים ישראלים שניתן לבצע אצלם רכישה מקוונת ולשלם ב-paypal במקום בכרטיס אשראי).

גם אלי נשלח מייל שמציע לבצע רישום מול הסניף הישראלי ולבצע תהליך אישור כרטיס אשראי. אישית לא עשיתי זאת ולכן גם לא חקרתי לעומק האם מדובר במייל "אמיתי" או בנסיון רמאות.

ארז גור

-->