PDA

צפייה בגרסה מלאה : קבצי גוגל נעלמו

אפיז
24-12-10, 10:09
נעלמו לי קבצי גוגל מהמחשב (בזמן ביצוע בקשה לשמור מסלול, המחשב לא הייה מחובר לרשת )לאחר שגוגל ניתקע וסרב לרדת רק בהפעלה מחדש חזר המחשב לעצמו אבל ללא הקבצים
למישהו יש לינק מהיכן אני יכול להוריד ? הפעם אשמור גיבוי על דיסק און קי

raanan
24-12-10, 13:41
אתה מכיר את הדרך ...

להתראות
רענן

erezgur
24-12-10, 15:45
נעלמו לי קבצי גוגל מהמחשב
השאלה מ א ד לא ברורה.
האם הכוונה לקבצי המטמון של גוגל-ארץ המכסים את שטח ישראל?
האם הכוונה למפות שהוכנו מתצ"ל של גוגל-ארץ עבור אוזי/קומפה ?
(וזה רק כאשר אני מניח שהתכוונתה לגוגל-ארץ, יש עוד המון תוכנות אחרות של גוגל...).

ארז גור

אפיז
24-12-10, 17:25
קבצי המטמון של ישראל

נדב42
24-12-10, 21:00
אני מחזיק עותק נוסף שלהם על המחשב, ככה גם אם הם נמחקים יש מאיפה להחזיר.
היה פה גם שרשור שלם (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=48081&highlight=hosts)על איך לחסום את גוגל ארץ מהאינטרנט ...

אפיז
25-12-10, 00:20
טפו טפו טפו אומרים לא ?
אז תודה לרענן ודינו , על העזרה הטל' גם הטו נאב השתגע כנ'ל
לאחר שלא עזר העתקה מחדש של הקבצים , עשיתי שיחזור לתאריך ההתקנה המקורי ומיד הלבשתי את הקבצים מהגיבוי , ולאחר שחזור הפורטים ל-GPS (נעלמו ) הכל חזר לעבוד
מחר ניבדוק בשטח אם הכל מתפקד ורק אז נעשה ריסטארט (מלכתחילה הקריסה קרתה אחרי ''בקשות ''של המחשב לריסטארט ) וניראה אם הקריסה תחזור

דיננוזאור שטח
25-12-10, 01:45
טפו טפו טפו אומרים לא ?
אז תודה לרענן ודינו , על העזרה הטל' גם הטו נאב השתגע כנ'ל
לאחר שלא עזר העתקה מחדש של הקבצים , עשיתי שיחזור לתאריך ההתקנה המקורי ומיד הלבשתי את הקבצים מהגיבוי , ולאחר שחזור הפורטים ל-GPS (נעלמו ) הכל חזר לעבוד
מחר ניבדוק בשטח אם הכל מתפקד ורק אז נעשה ריסטארט (מלכתחילה הקריסה קרתה אחרי ''בקשות ''של המחשב לריסטארט ) וניראה אם הקריסה תחזור

אפי אני לא מת על שחזורי מערכת והעתקות קבצים

אז אפי יקירי במחשב לך מותקן מערכת שחזור מלא של הדיסק

אם מה שעשית לא יעזור אז חבר מקלדת USB ולחץ F11 בעת העליה אחרי הביוס מופיעה שורה המבקשת את זה ותפעיל את השחזור המלא

נידמה לי שיש לך שני גיבויים גיבוי בסיס של המערכת ותוכנות הניווט וגיבוי עידכון המכיל דרייברים של GPS שלך לדעתי לא ביצעתי גיבוי אחרי הביקור שלך אצל רענן והתקנת גיפיאס גייט גוגלר גופס וגוגל ארץ אבל אולי כן נעשה צריך לבדוק

בכל מקרה אם מחר לא יעבוד לך בשטח תשחזר מהגיבוי האחרון עשר דקות ויש לך מחשב חדש, אמנם אולי לא יהיה גוגל ארץ ולא תוכל לעבוד בכמה תוכנותצ במקביל אבל יהיה לך מחשב עובד עם תוכנת ניווט שטח עובדת ומפות

אפיז
25-12-10, 21:38
דינו מסובך התהליך שכתבת , שכחת אני מכה בפלדה ובטון לא במיקלדת ,
אבל היום הכל עבד פרפקט ,אני אומנם ממשיך לנווט כמו פעם כוון וזיכרון ... הרגל מה לעשות (אמנם לא ראיתי כלום ,בלי מישקפופי בינוקולאר....בזמן נהיגה אני עם הרגילות, אבל הנווטת מאחור לא העירה ואמרה שהכל פרפקט ואפילו בחירת התיקונים שלי טובים משל המחשב אז קיבלתי )
נקווה שבמיפגש הבא יהייה לך סבלנות לבדוק

-->