PDA

צפייה בגרסה מלאה : 4X4 HIGH עם חלוקת מומנט קבועה 50/50 במע' TOD

raanan
24-12-10, 21:19
שלום לכולם,

בקישור מטה הוראות לביצוע שינוי חשמלי לרכבים עם מע' TOD :
http://www.planetisuzoo.com/articles.htm?id=109&4-HI_conversion_for_TOD_equipped_Isuzus

השינוי מאפשר לטרופר (עפ"י בחירה) לנוע במצב HIGH 4X4 עם חלוקת מומנט משתנה לסרן הקדמי (מערכת ה-TOD ). או,
לנוע 4X4 במצב HIGH כמו במצב LOW שחלוקת המומנטים זהה בין הסרנים (כמו בטרנספר PART TIME ).

למה זה טוב,
תנועה בחול ים / דיונה בלי שמע' ה-TOD "תשתגע" ותפריע לתנופה בעיקר בתחילת הנסיעה.
(למיטב זכרוני, מאיר אלוני ציין בעיה זו ).

רענן

אפיז
25-12-10, 21:19
שולי ומיותר ה-TOD בא לפתור בעיות של הנעה 4X4 קבועה ,כמו בלאי מואץ חוסר יעילות ומיותרות בכביש יבש ותנאי מידבר כשלנו
אנחנו רוב הזמן על הכביש ולא חיים בשלג,קרח או גשם אנגלי , וגם לא חיים בדובאי חול ודיונות מיצרך נדיר במחוזותינו ,
להפוך מוצר חכם (ומאד יעיל מניסיון אישי ) לדיפרנציאל מרכזי טיפש ועתיק עם תוספת בלאי מואץ למיכלולים מיותר לטעמי ,
לא צריך להעתיק כל שטות שמתאימה למדינות ששונות לחלוטין
דעת י האישית

raanan
25-12-10, 21:44
שולי ומיותר ה-TOD בא לפתור בעיות של הנעה 4X4 קבועה ,כמו בלאי מואץ חוסר יעילות ומיותרות בכביש יבש ותנאי מידבר כשלנו
אנחנו רוב הזמן על הכביש ולא חיים בשלג,קרח או גשם אנגלי , וגם לא חיים בדובאי חול ודיונות מיצרך נדיר במחוזותינו ,
להפוך מוצר חכם (ומאד יעיל מניסיון אישי ) לדיפרנציאל מרכזי טיפש ועתיק עם תוספת בלאי מואץ למיכלולים מיותר לטעמי ,
לא צריך להעתיק כל שטות שמתאימה למדינות ששונות לחלוטין
דעת י האישית

אדון אפי !
לפני שיורים, נושמים ...

לעצם העניין,
השינוי לא מבטל את מע' ה-TOD באופן קבוע. אלא,
עפ"י בחירה (מפסק), טרופר עם מע' TOD יכול לנוע במצב 4X4 HIGH ללא הפרשי מהירויות בין הסרנים.
מצב זה לא לנסיעה בכביש ! אבל,
מצויין לחול ים / דיונה (אולי עוד תעשה טיול בממלכה ההאשמית ואז תצטער שאין לך אופציה כזאת ... )

רענן

אפיז
25-12-10, 23:39
''בדיונות '' שלנו לא הרגשתי שום צורך או שוני ,
לגבי הממלכה האשמית והדומים לה , אם בכלל לא בבית סיפרי מסיבות ידועות אעדיף מחוזות אחרים (כל אחד ושיגיונותיו...)
וכמו שכתבתי לאחרים אם זה מאתגר ועושה למישהו טוב לא צריך כבר סיבות והסברים לבריאות ,(ומתי כבר תחילט לרדת לעם.../ לשטח ? )

סוזי המשתוללת
26-12-10, 22:21
אפי
אני מציע הפעם להקשיב - זו אופציה ברוכה :D
יום אחד תהיה בעייה במח של ה tod ואז תישאר רק עם lo ?
כדאי שיהיה גם overide ל high
בכל מיקרה אלו צרות של עשירים :D

אפיז
26-12-10, 22:51
אני עוד לא שמעתי שהתקלקל ,תקן אותי עם כן , ושיקרה הנס .... ,בנתיים לעניות דעתי מיותר , אבל אין בעייה למי שאוהב להתעסק למה לא שיערב לו ,כל אחד והכיף שלו
אני למדתי מה שעובד לא נוגעים ,לא כואב

-->