PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרוש מישהו להכנת שירטוטים

or65
25-12-10, 21:32
אהלן , אני מחפש מישהו שיכין לי שירטוטים מסוימים .
מדובר בהעתקת שירטוטים מסוימים לצורך חיתוך בלייזר , אני מחפש להביא להם קובץ מוכן לצורך החיתוך ובשביל זה צריך מישהו שיודע לעבוד עם התוכנה ולשרטט.
מי שבעניין נא לשלוח לי הודעה פרטית .
תודה מראש
אור

אמנון
25-12-10, 22:16
ספקי חיתוך לייזר עובדים ברובם (אם לא כולם) עם פורמט דו-מימד שנקרא DXF, שמכיל את המתאר של החלק בדו-מימד ביחס קנה מידה 1:1.
לא צריך לדעת לשרטט (מקצוע בפני עצמו) כדי להוציא DXF לייצור חיתוך לייזר.

כך שאם כבר יצרת את החלקים בסוליד, הדרך להפוך את המודל לקובץ DXF היא קצרה ופשוטה.
אני כבר כמה שנים טובות לא עובד עם סולידוורקס (אלא במתחרה סולידאדג') ולכן לא זוכר, אבל אני בטוח שאם רק תבקש, תקבל הסבר ממישהו שעובד על סולידוורקס.

אמנון.

OP2000
26-12-10, 10:49
במסגרת הרוח הטובה שנושבת בפורום, אם תעביר את הסקיצות עם מידות רלוונטיות.

ובמידה ולא נדרש תיכנון אלה רק עב' סירטוט ממוחשב והמרה לDXF ,אז בכיף.

דני

רון נחמן
26-12-10, 13:37
אהלן , אני מחפש מישהו שיכין לי שירטוטים מסוימים .
מדובר בהעתקת שירטוטים מסוימים לצורך חיתוך בלייזר , אני מחפש להביא להם קובץ מוכן לצורך החיתוך ובשביל זה צריך מישהו שיודע לעבוד עם התוכנה ולשרטט.
מי שבעניין נא לשלוח לי הודעה פרטית .
תודה מראש
אור

בתור מפעיל של מכונת חיתוך בלייזר... אני אשמח לעזור
שלח לי את הקבצים ואני אעבור עליהם, אם זה לא סיפור מורכב מדיי לתקן אותם (בד"כ 5 דקות...) אני אשלח לך חזרה את התקינים.
[email protected]

or65
26-12-10, 19:49
אין לי סווילדורקס , לי יש פשוט אטמים כאלה ואחרים שאותם יש צורך להעתיק לסווילדורקס ושאר הפרוצדורה , המטרה ללכת אם קובץ מוכן לחלוטין לצורך החיתוך , מדובר על משהו כמו 15 20 אטמים שיש צורך לשרטט בסוילד ולהעביר לקובץ הרלוונטי .
ידוע לי שזה דורש עבודה ואני מעוניין לשלם על העבודה , נא לפנות אלי בפרטי למי שיש את הזמן להתעסק אם זה .

eysham
26-12-10, 19:56
אם זה כל מה שאתה צריך מהשרטוט, כלומר לא להכניס את זה להרכבות סוליד אח"כ, הכי פשוט לשרטט באוטוקאד ישר כ-DXF
תראה מה זה בדיוק, אם זה לא יום עבודה מלא, אז גם אני, בכיף מוכן לעזור.

איל

-->