PDA

צפייה בגרסה מלאה : תחנת דלק 'פז' נורדיה- עובדים על הנהגים.

רכס חיים
29-10-04, 18:03
בגלל ריבוי של ג'יפאים שמשתמשים במערכת האוויר בתחנת נורדיה - ק'מ אחד דרומית לבית-ליד החליטו בתחנה לסגור את השרות. אך לא ניתן לעשות זאת באופן פורמלי עקב מחויבותם לשרות - אז עושים זאת על-ידי עבודה בעיניים. 4 שבועות שמתקן האוויר לא פועל מהסיבות הבאות. 4 פעמים 'גנבו לנו את הפיה' ,פעם אחת 'עשו לנו חור בצינור' ,והיום כבר יש שלט מסודר 'המתקן מקולקל'. שאלה: כיצד ניתן להגיש במיידית תלונה באמצעות האתר של משרד התחבורה? והחשוב מכל - כל אחד יעשה את החשבון שלו אם לתדלק שם או במקום שנותן שרות.

barak4*4
30-10-04, 14:59
התופעה המכוערת הזו של גביית כסף (באמצעות התידלוק) ואי עמידה בדרישות משרד התחבורה על ידי אי מתן שירות כל שהוא שאינו מניב תמורה כספית (עמדת ניפוח, מים לשטיפת חלונות,שירותים תקינים...), הפכה נפוצה מאוד.
כמו שחיים ציין, במיוחד בתחנות הדלק שהן מסלול יציאה / חזרה מטיול שטח.
מה שקורה הוא שבטוח נתדלק שם (כולם רוצים להכנס עם מיכל מלא לשטח וכולם ממהרים לתדלק לאחר היציאה לכביש, כי בנקודה זו לרוב המיכל ריק לאחר הטיול) , אז למה לבעל התחנה להשקיע באמצעים שאינם רווחיים?
עוד תחנות שעושות כך? : במעלה אדומים, לפני שיורדים למסלול על המצוק המשקיף על ים המלח (עם הפנים מזרחה, התחנה בצד ימין, אני לא זוכר את שמה)
רוב תחנות הדלק באיזור צומת "עד הלום" (הדיונה הגדולה באשדוד):
סונול בצומת, פז לכיוון דרום ודלק לכיוון צפון.
אז קדימה, כל אחד יצרף את רשימת המזלזלים שלו וביחד נמנע מלתדלק אצלם עד שיטבו דרכיהם.

שעיה כליף
30-10-04, 22:50
יש באיחוד הזה שלנו הזדמנות ליצירת קבוצת לחץ צרכנית, מה עם התאגדות לסגירת הסכם לדלקנים ?, נראה לי שאפשר להתאגד ולהוזיל את עלויות הדלק שלנו כאן, אני מציע לפתוח רשימה ולמנות נציגים למשא ומתן עם חברות הדלק, ההבדל היחיד ביננו לבין חברה מסחרית יהיה שאנו נשלם במספר רב של כרטיסי אשראי, אני חושב שאפשר לעשות מזה משהו :idea: :idea:

itayhi
30-10-04, 23:17
תחנת דלק "סונול" בכניסה לישוב אזור (ליד חולון).
אם יורדים במחלף השיבעה לכיוון חולון, התחנה אחרי 200 מטר מצד ימין
במשך 4 חודשים לפחות משאבת האויר הייתה "לא תקינה"
לא קשור לשטח, אבל....לידיעתכם

איתי

-->