PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצילו הצילו הצילו אני מחפש דיפנדר ומבולבל מאינפורמציה

BlackStar
01-01-11, 12:06
כבר קרוב לחודש שאני חופר דיפנדר דיפנדר דיפנדר שיחליף את הפגארו2.8 שהחליף את ההילקס שהחליף תסופה שהחליפה לאדה ניבה

בכול אופן האינטרנט מלא בדיפנדרים מכול הסוגים ויותר גרוע בכול המחירים מ 35 אלף לשנת 97
עד ל 100 אלף לשנת 96 ???

או אולי אני לא מבין את הקטע של הדיפנדר ? אולי אמורים לאסוף קבלות של דלק\מוסך לאורך כול החייים ולבקש מהקונה לזכות אותנו ?
תסבירו לי למה דיפנדר יוצא משטרה עם נעילה אחורית צמיגים 33 טמבון צנורות פשוט פשוט
יד רביעית עם חצי מליון קילומטר שהמחירון שלו 35 אלף שקל דורש 80 ומעלה ???

בבקשה תאירו לי את המנהרה כי אני לא מוצא שום הגיון ואני מת לרכוש דיפנדר שיחליף תפגארו שמחליף תהילקס שמחליף תסופה שמחליף ת לאדה ניבה
:-D:confused::confused::confused::confused ::confused::confused::confused::(

השמשוני יחיעם
01-01-11, 12:27
זה בגלל שאתה מת !! על דיפנדר,,,וכפי הנראה אתה לא היחיד (:,,

BlackStar
01-01-11, 13:06
שמשוני מעבר לזה שבא לי טרקטור אני אוהב לפרק ולפרק ולהשחיז ולשפצר
<<<<בפגארו אין מה לפרק>>>> והכול נקי ומסודר ושקט לא ממש הרכב בשבילי
אפילו האישה מאשרת להיפרד מהסלון 4X4 הזה ולחפש טרקטור בריטי
אז מה יכול להווה כזה הבדל במחיר ? על הרכב לא מושקע ביותר מ 30 אלף תוספות + התקנות
על מה עוד 30 אלף ?
זאת השאלה מה יכול להיות תוספות ב 60 אלף שקל ?
על רכב שנראה לעין סטנדרתי + \ -

תודה :) תעזרו לי להבין ככה יותר מהר אני יעזוב אתכם בשאלות ואקנה רכב ויצא מהבית ביום שבת

אמיר ב.א
01-01-11, 13:38
א. אתה צריך לחפש יותר טוב.
ב. לא כל הדיפנדרים עם מחירים אסטרונומיים.
ג. מה שמשנה זה המצב הנוכחי שלו , יש רכבים ששמורים מאוד ויצאו ממשטרה או מגב וכו'
ד. יש רכבים מ95 שנוסעים יותר טוב ומושקעים יותר מאשר 97 וכו'
ה. איחלתי לחייל הצלחה בהמשך דרכו:)

yes1952
01-01-11, 13:57
יש עכשיו מכירת רכבים במשטרה-מישהו פרסם זאת באחד הפורומים
יש שם גם דיפנדרים
בהצלחה
יוסי

MR BIG
01-01-11, 18:31
זה שהם רוצים מחירים אסטרונומיים זה לא אומר שהם יקבלו....
אז הם רוצים...- אז מה??!!
הכל ניתן למיקוח, שום מחיר אינו חקוק בסלע.

"שוק חופשי" - שמעת על המושג?? (כל עוד יש מי שמשלם, אין סיבה לא לגבות...)
לא מתאים לך, אל תקנה.
אין הגיון....- יש מציאות!
תתמודד.

(ההתמודדות היותר רצינית וקשה שתהיה לך אחרי שתקנה דיפנדר זה עם הגנבים, והסנדלים, והמתגים הסודיים, ומנעולי הדוושות, האזעקות,השרשראות ,התצפיות על הרכב....- נראה לי שהבנת....)

יואב פולס
01-01-11, 19:08
ל מ ה ?

אגב, אם הייתי מוכר דיפנדר ההודעה שלך היתה גורמת לי להרים מחיר בכמה אלפים...

asafk
01-01-11, 19:12
לפני כמה שנים מכרתי דיפנדר. מג"ב לשעבר, אבל תקין פיקס, כל הפלסטיקים והדיפונים חדשים ולא מהמשטרה, דלתות חדשות, צמיגים חדשים ויקרים, קילומטרז' נמוך מאוד, ומושקע בשיפורים בעשרות אלפי שקלים.
ביקשתי מחיר "ככה וככה". אמרו לי זה הרבה. אמרתי לא נורא, יבוא מי שמתאים לו. ובסוף בא. ושילם. והמשיך לומר לי תודה עוד כמה זמן אחרי זה. ואחרי שלוש שנים מכר בערך באותו מחיר שקנה.
למה? כי יש הרבה דיפנדרים בשוק, מעט מהם במצב באמת באמת טוב. כאלו שאתה יכול להמשיך איתם בלי דאגות מיותרות או חריגות. מקובל לתמחר רכב במחיר מחירון + חצי מעלות השיפורים. בכלי רכב כאלו, מתעלמים מהורדת המחיר שיש במחירונים לגבי כלי רכב יוצאי משטרה, כי רובם הגדול יוצאי משטרה, ואלו שלא יוצאי חברות טיולים (שלפעמים זה יותר גרוע ממשטרה) או השכרה.
ובשורה התחתונה - לא מתאים, אל תשלם. תן לכל מוכר את המחיר שמתאים לך. רק תזכור שלפעמים ליישר קו לרכב שתקנה יעלה יותר מההפרש במחיר לטובת רכב שכבר הושקע בו יישור קו.

את המדריך לבדיקת דיפנדר משומש קראת?

אסף.

BlackStar
01-01-11, 19:51
חברים תודה על כול התגובות נראה לי שתמסר הכללי הבנתי
עכשיו שאני יודע שצריך להוציא עוד שקלקלים
יש לי עוד שאלה

יש מישהוא שראה או שמע על שכן של דוד שיש לו דיפנדר שלא נוזל שמן מכול מקום???

או שהכלים שאני ראיתי 3 מתוך 3 שחוטים
כי מוכר אחד אמר לי שהבעיה מתחילה שהנזילות נגמרות :)
זה הגיוני או שזה עוד שטיק שצריך להתרגל עליו שקונים דיפנדר חדש למשפחה ?

דרור ברלי
01-01-11, 19:57
כי מוכר אחד אמר לי שהבעיה מתחילה שהנזילות נגמרות :)

ממנו תקנה!...
למה? כי הוא לא שיקר לך.

אין דיפנדר שלא נוזל. לא מאמינים? יואב, בבקשה תמצא את התמונה של ה-90 החדש, שנוזל באולם התצוגה. אמיתי לגמרי.

ככה זה באוטו אנגלי.
אין נזילות? רק כשנגמר השמן.

torchak
01-01-11, 20:15
רק עוד הערה קטנה,
110 יקרים משמעותית מה90 או יותר נכון לומר, המחיר שדורשים עליהם גבוה. למה? כי לא מוכרים הרבה כאלה והם די מבוקשים. התנהגות נורמלית של שוק חופשי.
בענין הנזילות, אני אישית ראיתי דיפנדר אחד שבקושי נוזל, אבל אני לא מציע לך להתעקש על למצוא דווקא אחד כזה.
יותר חכם יהיה להבין מאיפה הנזילות האופיניות לדיפנדר ומה המקור שלהם. נזילות מסוגים אחרים, מחשידות יותר.

נועם.

יואב פולס
01-01-11, 20:27
אכן, מדובר בסוכנות לנדרובר חדשה שנפתחה בצפון איטליה.
נכנסתי לשם עם חבר, המחזיק אף הוא בדיסקברי, "סתם להסתובב", ושנינו נתקפנו בהתקפת צחוק כשראינו יחד את האמור.
הסוכנות חדשה דנדשה, עוד לא סיימו את הפיתוח מסביב. הרצפה מבריקה. רק מתחת לדיפנדר יש נקודות...

BlackStar
01-01-11, 21:47
שיגעון נשמע לי כמו הטרקטור החדש שלי עכשיו צומת אחרונהTD5 או 300?
110 כמובן

shyy
01-01-11, 22:09
TDI יותר נפוצים מTD5 ואין להם מחשב והמנוע יחסית פשוט
TD5 יותר אמינים , אבל בעלי מחשב לטוב ולרע.
זו כבר שאלה שלך
אני עברתי את שניהם , וכבר 9 שנים עם אותו TD5.

BlackStar
01-01-11, 22:31
שי תודה
שאלה אחרונה ודי ודי < או עד שאני אקנה את טרקטור חלומותי >
400000 ק"מ זה נורמלי או ש400 זה התחלת הסוף של תוכלת החיי המנוע

לוקח תהבטחה של לא לשאול שאלות נראה לי אני הולך לבלות פה +\- אותו זמן שמתחת לרכב

shyy
01-01-11, 22:47
>
400000 ק"מ זה נורמלי או ש400 זה התחלת הסוף של תוכלת החיי המנוע

לוקח תהבטחה של לא לשאול שאלות נראה לי אני הולך לבלות פה +\- אותו זמן שמתחת לרכב

תשאל חופשי ,

לגבי מנוע אין מדע מדויק אני מכיר מישהו שעבר את ה500,000 פלוס בלי לגעת במנוע. ואני מכיר הרבה יותר שעשו אובראול או החליפו מנוע הרבה הרבה קודם .
ההמלצה שלי היא תבדוק טוב טוב את כל האוטו לא רק את המנוע (טרנספר, דיפרנציאלים , צריות , טורבו, מיכל דלק שלא רקוב ועוד .....)

דרור ברלי
01-01-11, 23:17
הרבה מנועי TDI300 מגיעים ל-400 ול-500 אלפי ק"מ ואפילו יותר בלי שום בעיה וממשיכים עוד הרבה מעבר לזה, בתנאי שתחזקו אותם באהבה וברוחב לב וכיס. דיפנדר שתוחזק באהבה זה לא משהו כל כך נדיר, הבעיה היא שנדיר שהם מוצעים למכירה.
מצד שני, יש לא מעט מוזנחים ו/או מתוחזקים רע/לא נכון, והם נופחים את נשמתם הרבה קודם.

מעולם לא היה לי דיפנדר (וכנראה גם לא יהיה - עתיר תחזוקה/תיקונים ויקר מדי לאחזקה עבורי) אבל לשמחתי/אסוני צברתי מספיק שעות על הדבר הזה כדי שיכאב לי הגב בכל פעם שאני נזכר בו, וממה שהבנתי מהמכונה המוזרה/מקסימה הזו, זה שלמרות כל הנזילות, הבעיה הכי קטנה שלה זה המנוע. יש מספיק דברים מסביב למנוע ובכלל בדיפנדר שינזלו/יתחממו/יישברו/יתקלקלו/ימררו את חייך/ירוקנו את חשבון העו"ש שלך... וכמו אצל כל מי שמאוהב בדיפנדר, לא נראה לי שזה מפחיד אותך.

הזכיר מי שהזכיר את עניין הגניבות - אל תקל בזה ראש. מדובר ברכב גניב ביותר ומבוקש במיוחד על ידי בני הבליעל באיו"ש.

BlackStar
01-01-11, 23:30
אתם מכירים את זה שאתה לא נרדם כי אתה חולם על רכב ??
אני חייב דיפנדר 110 מתגעגע לחשמלאות רכב בגשם בקצה מעלה רמון שפתאום נכבים האורות ולא עובד הסטרטר ונוזל מהגיר ומהטרנספר אחחחחחחחחחחחח אני כבר חודש לא ישן לא אוכל לא שותה < רק בירות >
בקרוב אני חוזר למחסן שלי < שלא היה מביך את עידו כהן > ומשפצר לי דיפנדר מהירח

תודה :) בקרוב נמצא את האחד שלי שאני אתחבר לנזילות שלו ואתאהב ממש מרגש דמעות :mad:

יאללה למי יש דיפנדר ארוך אני לא אנום ולא אשקוט עד אשר אמצע לי 110 אמיתי TD5 TD2 TD7
הכול הולך רק 110

nirs
02-01-11, 11:16
יאללה למי יש דיפנדר ארוך אני לא אנום ולא אשקוט עד אשר אמצע לי 110 אמיתי TD5 TD2 TD7
הכול הולך רק 110

לאחרונה היו כמה רכבים מדוגמים למכירה (של LANDY ועוד).
בדקת איתם?

amirk
02-01-11, 11:27
שלחתי לך ה"פ.

ארז
02-01-11, 11:44
אני יכול להגיד לך שבזמן האחרון בדקתי עבור חברים וגם עבור אח שלי כמה דיפנדרים, על רובם המוחלט דורשים מחיר מופרז, הרכבים פשוט לא שווים את הכסף הזה, מכאן זה מתפצל ל2, או שאתה מחכה לרכב הנכון, מבחינת מצב הרכב(ורוב הרכבים שאני בדקתי היו במצב לא טוב וזה בלשון המעטה) או שאין לי כוח לחכות ויותר חשוב לך רכב עכשיו מחיסכון כזה או אחר(בקנייה או בישור הקו אחרי זה...)

על רכבים חבוטים, מכוסחים עם חצי מליון קילומטר רצו הרבה מעל מחירון כי יש להם נעילה אחורית...
או שהרכבים האלו יהיו חצי שנה למכירה ואז ימכרו בהרבה פחות כסף או שיגיע הפריירשלא מבין ולא יודע להסתכל ולבדוק ויקח אותם...
על רכב טוב,שמור בהחלט שווה לשלם יותר.

יואב פולס
02-01-11, 21:43
רק עכשיו הבנתי את השאלה. האיש זועק לעזרה "הצילו הצילו" אני מחפש דיפנדר, ואנחנו במקום להציל אותו מציפורני הסמל האובלי ירקרק (הסמל של לנדרובר יותר ירוק או יותר נוזל?) נותנים לו אינפורמציה עניינית.
אולי מישהו יזרוק לו גלגל הצלה בדמות לנדרקוזר?

canaf90
02-01-11, 22:21
למה? זאת נשמעת כמו הרפתקאה מעיניינת שהאיש רוצה להכנס אליה,מעין מבט על סדן שנופל מהשמים ונסיון החלטי להיות בול תחתיו.
נראה לי שזה הרכב היחיד שגרם לפשיטות רגל של חברות ומשפחות, גירושין ללא כל אפשרות גישור,שמעתי שמועה על וולשי אחד שאפילו שם קץ לחייו בגלל האוטו.
אבל הוא כל כך מקסים, נכון?
דרך אגב גילוי נאות: את הפשיטת רגל(קיבוץ גזר)הגירושין(אשתי שתחייה) וגם כמעט התאבדות(שוב אשתי) בגלל הרכב די חוויתי בעצמי,אבל הוא כזה יפה לך תבין...
אור

tom 2
02-01-11, 23:03
יש אחד כחול עם מנוע בנזין...!!דבר איתו הוא בטוח אחרי ישור קו:):):p:p:D:cool:

הקרש הצלה היחיד שאתה יכול לקבל זה:
תתקשר לגינגי,תבכה, תתחנן, תאיים בהיתאבדות ואולי הוא יחזיר לך את ההילקס!!!!!!!!

על זה אומרים -חמור לא ימות סוס!!!

BlackStar
03-01-11, 08:38
:)
כמו שאומרים נפגש" בהר הבית " לבירה ונשירה צריות ועליות נעילות ותקלות
ושם ניישב את הדברים כמו שצריך
בינתיים יש לי פגארו והשארתי לטמבון שלו בהר הבית ביום שבת יהיה די קשה למכור אותו ככה אבל אין תלונות
יאללה רבוטה

Saar
03-01-11, 10:00
רק עכשיו הבנתי את השאלה. האיש זועק לעזרה "הצילו הצילו" אני מחפש דיפנדר, ואנחנו במקום להציל אותו מציפורני הסמל האובלי ירקרק (הסמל של לנדרובר יותר ירוק או יותר נוזל?) נותנים לו אינפורמציה עניינית.
אולי מישהו יזרוק לו גלגל הצלה בדמות לנדרקוזר?

לא מבין למה לקח כל כך הרבה זמן עד שמישהו אמר את זה בקול רם :mrgreen:

טל רותם
03-01-11, 15:31
שיחיו הקנאים,ויסבלו בטויוטה! :)

מאיר רוטברג
03-01-11, 15:39
אני לא מבין את החוסר פירגון לאיש:o
כל מני מלאכים לשעברים עם דיסקואים באים לבכות ,

בא לך לקנות דיפנדר??
תקנה ותהנה,
אל תקשיב לאף אחד כי גם כך זה הכיוון שלך,
צרות יהיו גם יהיו
בכיות לבנק בטח יהיו
ריצה אחרי גורואים ממבו גמבו יהיו ג יהיו
אבל בינינו מה זה רלוונטי??

זה מה שבא לך?? לך על זה

Juv
03-01-11, 16:37
חמישי האחרון, יום מילואים. אני קובע עם הח'ברה בקבע בתשע בבוקר, בית-קמה. משם ממשיכים לשטח אש. ברבע לתשע טלפון - "אנחנו מאחרים, היינו צריכים להחליף שלושה דיפנדרים עד שמצאנו אחד שנוסע..."

ואלה כלים מתוחזקים ברמה לא כלכלית לחלוטין. מצד שני - הם התעקשו לצאת עם לאנד ולא, נניח, איזה טויוטה, די-מאקס או רכב אחר מאלה שזמינים להם.

נראה לי שהסיפור די מתמצת את הנושא.

דרור ברלי
03-01-11, 17:52
חמישי האחרון, יום מילואים. אני קובע עם הח'ברה בקבע בתשע בבוקר, בית-קמה. משם ממשיכים לשטח אש. ברבע לתשע טלפון - "אנחנו מאחרים, היינו צריכים להחליף שלושה דיפנדרים עד שמצאנו אחד שנוסע..."

ואלה כלים מתוחזקים ברמה לא כלכלית לחלוטין. מצד שני - הם התעקשו לצאת עם לאנד ולא, נניח, איזה טויוטה, די-מאקס או רכב אחר מאלה שזמינים להם.

נראה לי שהסיפור די מתמצת את הנושא.

אותי מדאיג שחלק מהנבלות הסרוחות הללו הם כלים מבצעיים, ולך תדע אם יהיו תקינים ברגע שיזדקקו להם באמת.

טל רותם
03-01-11, 18:11
אני עוד לא נתקלתי בדיפנדר שלא נוסע.... נוזל\שובר ומה שלא תוכל לתאר כן, אבל נדיר לראות אחד שלא נוסע.... גם השחוטים ביותר...זוחלים,אבל נוסעים.

Juv
03-01-11, 18:15
אני עוד לא נתקלתי בדיפנדר שלא נוסע.... נוזל\שובר ומה שלא תוכל לתאר כן, אבל נדיר לראות אחד שלא נוסע.... גם השחוטים ביותר...זוחלים,אבל נוסעים.

כמו שאני מכיר אותם, כל שלושת הרכבים הניעו ונסעו. ב-"נוסעים" הכוונה שלהם ל-"לא מושכים לשום צד, שקטים, עם חימום עובד, רדיו, דלק ואוויר מלאים (שאנחנו נבזבז זמן)". מפונקים.

shyy
03-01-11, 20:37
אני עוד לא נתקלתי בדיפנדר שלא נוסע.... .

מממ אני דווקא כן נתקלתי בדיפנדר שלא נוסע ,אבל זה כי הפכו אותו לצוללת

יואב פולס
03-01-11, 21:49
מממ אני דווקא כן נתקלתי בדיפנדר שלא נוסע ,אבל זה כי הפכו אותו לצוללת

והיה את ההוא, שנגרר אחר כבוד מהשטח כי הסרן הקדמי החליט על נתק בשיחות מההגה.

nirs
04-01-11, 00:41
השרשור הופך להזוי ומזכיר יותר ויותר שרשורים מהאתר הצהוב.
חסרה פה רק תגובה של YANIV50 וזה יהיה מושלם.

חוות הדעת של יואב ולאחרונה גם של אור ברורה, ואני, כמו גם רבים אחרים, חולקים עליה.

אגב, לאחרונה (אחרי 17 שנה - שנת 94), נקרע לי כבל גז מקורי. חרא של אוטו...
מעניין מה הייתי עושה אם זה היה חיישן.

canaf90
04-01-11, 01:16
חלילה לומר שתשוקה ואהבה הם לא במקום הראשון,הרי אני נשוי למרוקאית(הדיפנדר של הנשים,רק שהן נוזלות שבוע בחודש:cool:)
כברירת מחדל יש לי גוק על הגריל ולא אובלי ירוק,זה או זה או פיאסטה שנת 82 במשך 4 שנים נסעתי חלמתי נשמתי שילמתי לנד רובר,כרב נשמה אין תחליף,על היתרונות וגם החסרונות.
אני עדיין לא נתקלתי בקהל שמדרג את רכב השטח שלו בקדמת סדר העדיפויות שלו כמו קהל הלנד רובר,כמה נשברים בדרך,אני אחד מהם,חשוב שידע הבן אדם את שני צדדי המטבע וידע שמרור זה בהחלט מרור אבל הסוכר מתוק יותר מכל סוכר אחר,זה מתומצת הכי טוב שאני יכול לתאר את זה.
יום יבוא...אולי?
שאוכל,אשוב.
אור

השמשוני יחיעם
04-01-11, 09:59
צודקים,,,,חרא אוטו !!!!!!!!

אבל,,,,נוסע,,,,נוסע,,,,נוסע

gali
04-01-11, 10:35
עזוב דיפנדר, חרא של אוטו, דרך אגב גם טויוטא אותו הדבר (מה זה המחיר לציריה ההזוי הזה?).
אני מכיר לא מעט דיפנדרים צבאיים, את אלו מהדור הותיק לא ה- 130 החדשים או הדויד, לא נתקלתי במושבתים כן נתקלתי באחזקה לקויה שנובעת ממלאי לא זמין של חלפים וחוסר רגישות לרכבי כוננות ע"י מכונאים צעירים שחושבים שזה נגמ"ש.
הדיפנדר שלי מטופל יותר טוב ממרבית רכבי האימונים שאני מכיר בצבא ואני לא בטוח שאם הצבא היה נוסע על לנדקרוזרים במקום הדיפנדרים אזי מצב הכלים היה נראה יותר טוב.

שתי נקודות לסיום:
1. אנחנו גולשים ובגדול מהשרשור המקורים ומכוונת המשורר בחיפושיו אחר רכב, נראה לי שהוא יודע לאן הוא נכנס - לבריכה של גדולים.
2. גם אם נפתח שרשור על מצב רכבי צה"ל העתיקים אני חושב שהוא לא יהיה במקום, מעבר למה שנאמר ראוי לשמור הרחבות בנושא ביננו לבין עצמנו.

-->