PDA

צפייה בגרסה מלאה : אפרופו קוראניות

l-ad
01-01-11, 20:00
גאלפור או ספורטאז ?
הבנתי שהגאלופר קצת יותר חסכונית בדלק אבל אני מאמין שביטוח וטסטים יותר יקר אם יש מישהו שיכול לאמת לי את הפרטים אשמח..

אלון
15-01-11, 17:43
גאלפור או ספורטאז ?
הבנתי שהגאלופר קצת יותר חסכונית בדלק אבל אני מאמין שביטוח וטסטים יותר יקר אם יש מישהו שיכול לאמת לי את הפרטים אשמח..

כשמחזיקים רכב שטח אז הדלק כבר לא כלכך חשוב כי יש הוצאות אחרות (כפול מפרייבט) ולכן יש להביט על המכלול. לגאלופר הארוך יש 7 מקומות ובכלל המון מקום לציוד, בספורטג' רק 5 אבל יותר מהיר וצעיר בהתנהגות שלו, בעיני רבים גם יותר יפה, בטח בעיני בנות. הגאלופר הידני ממש חסכני בסולר לעומת הספו' שיחסית לרכבים עם מנוע כזה קטן -בזבזני. שניהם לא מודרניים ובעיני לטובה - המכלולים פשוטים וקל לתחזק לבד. מחיר הביטוח דומה . האגרה של הגאלופר מעט יקרה יותר. אם הייתי עם משפחה מצומצמת או רווק הייתי הולך על גאלופר קצר ידני. יש לי גאלופר כבר חמש שנים ולאישתי וואן מאזדה מהירה ומודרנית ו...תמיד שלושת הבנות שלי בוחרות לנסוע באוטו של אבא. מצד שני אם תמצא ספורטג' שמור קח ותהנה. אני אוהב דיזל איטי ומגרגר. אם הייתי קונה היום הייתי הולך על פג'רו דיזל 2800 הן כבר לא יקרות בכלל. הבעיה למצא אחת שמורה.

אלי אהרוני
16-01-11, 19:14
אחרי שהיה לי ספורטאז', וגאלופר אני מכיר לא רע משני חברים טובים...
אם הייתי עכשיו צריך לקנות אחד מהם - רק גאלופר.
נכון, יש לו תדמית בעייתית מבחינת אמינות אבל בטיפול נכון, השד לא נורא כל כך.
המון מקום באוטו במיוחד בהשוואה לספורטאז'.
הספורטאז' היה בזבזן בטירוף בסעיף הדלק, צפוף וחלש מאוד.
לא ממליץ בכלל.
אני הייתי הולך על פג'רו קצר דיזל אם אתה לא חייב הרבה מקום.
הרבה יותר טוב משניהם מכל הבחינות - לדעתי לפחות.

-->