PDA

צפייה בגרסה מלאה : המחאה נגד עליית מחירי הדלק יוצאת לדרך

Pilon
02-01-11, 16:20
יוצאים לדרך (שלב א')
חימום קנים והצהרת כוונות!
ביום שני הקרוב מתכנסים בשעה 6:00 בבוקר במתחם החניה של סינמה סיטי צומת גלילות .
בשעה 6:30 יוצאים בנסיעה דרך כביש איילון לעבר ירושלים.
שלטים ודגלים יחולקו לתלייה על הרכבים והמשאיות.
בבירה נעבור דרך משרדי האוצר ונחזור בחזרה לת"א דרך כביש 1
נוכחותכם חשובה והיא זו שתשפיע על הצלחת המאבק.
בהצלחה!!!

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164708270238450&ap=1

זו ההזדמנות של כולנו להפסיק לקטר ולעשות מעשה, אחרת אנחנו עוד נתגעגע לימים בהם מחיר הדלק עמד על 7.10 שקלים.

Tom Bril
02-01-11, 16:30
אני אהיה שם!

zagi
02-01-11, 16:58
+1.

yes1952
02-01-11, 21:09
אם לא יהיה לי לילה לבן ואצליח לישון כמה שעות
אצטרף גם אני
יוסי

אדי ט
02-01-11, 22:14
בלי נדר, מגיע.

ELKABETS
02-01-11, 23:49
במדינה שבה טיל נוחת על גן ילדים ועולם כמנהגו נוהג אין תקווה לטוב,נקודה.
מקסימום? עוד איזה כותרת לפרוטוקול באיזה עיתון/צהובון או משהו.

Tourist
03-01-11, 00:16
הייתי מגיע אבל אין לי כסף לדלק לנסיעה כזו ארוכה....

s_n_p
03-01-11, 01:17
גם אני מגיע בלי נדר,
רק יש לי בעיה עם ה- 50 קמ"ש, ההיילקס לא מגיע למהירות הזאת בעליה ל י-ם :D

אדי ט
03-01-11, 11:42
חזרתי זה עתה משיירת המחאה ועם דו"ח ע"ס 500 ש"ח בגין עיכוב התנועה וזאת למרות שנסעתי בשיירה באופן מסודר לפני ומאחור היו רכבים , ע"י מי שהציג עצמו כמפקד מתנ"א ירושלים שטען שלמרות שהוא כרז לנו להאיץ לא האצנו.

WildLove
03-01-11, 12:20
צריך להרוג אנשים כאלה...
אתה היחיד שקיבל או שזה היה משהו קולקטיבי?

אדי ט
03-01-11, 12:24
אני הייתי עם עוד אחד שקיבל וזאת לא לפני שהוא "יבש" אותנו 40 ד' על השוליים.
לא זוכר אם ציינתי אבל מדובר על מפקד מתנ"א ירושלים.

WildLove
03-01-11, 13:04
אם אני לא טועה (אני חושב שקראתי את זה פעם ב TOPSPEED), לשוטר מותר לעכב אותך עד 20 דקות לצורך דו"ח, במידה והוא חושב שיש משהו שמצריך יותר מזה (חיפוש ברכב וכו') הוא חייב להודיע לך שאתה מעוכב וכמובן למלא טפסים - אבל תבדוק אותי.

דרור ברלי
03-01-11, 13:24
צריך להרוג אנשים כאלה...

ואני לא אוסיף דבר.
לצערי לא הגעתי בגלל עניינים משפחתיים דחופים... אבל בינינו? הדו"חות האלה היו צפויים. חשבתם שקלגסי מתנ"א מסוגלים להתאפק מול פיתוי כזה?

למחאות הבאות, בלי נדר, אני אגיע.

טלטולי
03-01-11, 13:44
אם אני לא טועה (אני חושב שקראתי את זה פעם ב TOPSPEED), לשוטר מותר לעכב אותך עד 20 דקות לצורך דו"ח, במידה והוא חושב שיש משהו שמצריך יותר מזה (חיפוש ברכב וכו') הוא חייב להודיע לך שאתה מעוכב וכמובן למלא טפסים - אבל תבדוק אותי.
אים הוא קצין הוא יכול יותר בלי בעיה וגם אים לא הוא תמיד יכול להגיד שהוא ביקש בקשר מהקצין מישמרת וזה תופס:evil:

WildLove
03-01-11, 14:03
אים הוא קצין הוא יכול יותר בלי בעיה וגם אים לא הוא תמיד יכול להגיד שהוא ביקש בקשר מהקצין מישמרת וזה תופס:evil:

לא אמרתי שהוא לא יכול לעכב אותו... קצין יכול לעכב גם ל24/48 שעות אני חושב, אבל הוא חייב למלאות טופס עיכוב כלשהו, לא?

dice2
03-01-11, 17:30
על כמה נסעת?
כדי לתת לך דו"ח היית צריך לנסוע בפחות מ55 קמ"ש
הוא יכול להוכיח על כמה נסעת?
רק להגיד שנסעת לאט זה לא מספיק הוא צריך גם להוכיח
בדיוק כמו שכאשר נתפסים על מהירות מופרזת הוא צריך לומר על כמה בדיוק נסעת וגם להוכיח
אלא אם עמדת עמידה מוחלטת

ומצד שני כתוצאה מניסיון אישי מר
אל תצפה ליותר מדי מבתי המשפט

מדינת עולם שלישי כבר אמרנו?

בועז

מידבר
03-01-11, 18:04
על כמה נסעת?
כדי לתת לך דו"ח היית צריך לנסוע בפחות מ55 קמ"ש
הוא יכול להוכיח על כמה נסעת?
רק להגיד שנסעת לאט זה לא מספיק הוא צריך גם להוכיח
בדיוק כמו שכאשר נתפסים על מהירות מופרזת הוא צריך לומר על כמה בדיוק נסעת וגם להוכיח
אלא אם עמדת עמידה מוחלטת

ומצד שני כתוצאה מניסיון אישי מר
אל תצפה ליותר מדי מבתי המשפט

מדינת עולם שלישי כבר אמרנו?

בועז

לתשובה בדוקה מומלץ להתקשר ישירות לבחור הזה
http://www.oron-law.co.il/

caspi
03-01-11, 19:03
לא אמרתי שהוא לא יכול לעכב אותו... קצין יכול לעכב גם ל24/48 שעות אני חושב, אבל הוא חייב למלאות טופס עיכוב כלשהו, לא?

דו"ח תנועה הוא כמו הדוח עיכוב שדיברתם.מעל זמן סביר של אדם מהרחוב (איך שהשופט רואה את זה), כלומר 20 דקות לדוח זה בהחלט סביר 40 דקות לפי דעתי זה לא.

לחיפוש ברכב צריכה להיות סיבה ,אם לא הייתה סיבה ,והחיפוש לא התבצע באישור של בעל הרכב.לא תקין.

קצין או לא קצין - גם הוא כפוף לחוק .

אין דבר כזה לעכב ל24/48 - זה נקרא "לעצור" אדם וזה הליך שמתבצע בתחנת משטרה .וכן הוא ממלא טופס ,אפילו כמה .

לעניין הדוח אם חוקי או לא - החוק מאפשר לתת מגוון רחב מאוד מאוד של דוחות ,לדוגמא על עבירה אחת אפשר לתת 3-4 דוחות שונים . אם נסעת באופן שאכן עיכב את התנועה (תהיה כנה רק עם עצמך ) אז תעזוב את זה (אם הוא יוכל להוכיח את זה - את תקבל גם את העצבים של השופט שביזבזת את זמנו היקר ).אם נסעת כשורה ,והנ"ל לא יכל לקבוע ,קביעה כזאת אלא על פי דעתו הסובייקטיבית בלבד .אתה יכול לבקש להשפט -זה מילה שלך מול שלו ,אם יש מצלמות/עדים ,תשתמש בהם. אם אתה זכאי בעיניי עצמך ,ואולי יש לך הוכחות ,וזה באמת מילה מול מילה = הוא לא השתמש באמצעים טכנולוגים שקבילים בבית משפט---------> יכול להיות שווה לך את הטרחה והפסד יום עבודה כדי להגיע לדיון ולנסות את מזלך .
אם הוא מפקד מתנא לצורך העניין ,והרי הוא יצטרך לבוא להעיד ,אז כבר טרטרתם אותו זה 1:1.
ואם הוא לא יגיע לדיון כי הוא איש עסוק ,אז אולי השופט יתעצבן עליו ,ותצאו זכאים זה 2:1.

זו דעתי ,מנסיוני .

טלטולי
03-01-11, 21:46
לחיפוש ברכב צריכה להיות סיבה ,אם לא הייתה סיבה ,והחיפוש לא התבצע באישור של בעל הרכב.לא תקין.

"בימיוחד" בישביל זה יש שני חוקים חוק הסמים וחוק שמדבר על פח"ע:twisted:

shay_love_off_road
04-01-11, 04:54
לא הגעתי מסיבות אישיות

אך זה מה שנקרא "מדינת החלם" ולא סתם אמרו בתנ"ך על הארץ הזאת "ארץ אוכלת יושביה"
אמר לי חבר דרוזי ששירת איתי שעדיף ליסוע למצרים/ירדן עם ג'ריקנים ולמלא שם דלק לחודש
ולחזור ארצה, - איך לעאזזל אתם מסבירים את זה כשחבית נפט לפני כמה שנים הייתה עולה 189 דולר
מחיר הדלק בארץ היה 5.20, כיום שמחיר של חית נפט נע בין 70 ל90 דולר מחיר הדלק הוא 7.14?

רק בישראל מדינת החלם
חוק הדלק קיים בארץ משנות ה50 זה חוק עתיק וכבר לא תקף לימינו, צריך לתקן אותו,
ועוד האידיוט הזה מעמותת "אדם טבע ודין" אמר בגלי צה"ל ש"מדינת ישראל צריכה לקחת 80 אחוז
מס על הדלקים והגז, ובמדינות אירופה ככה נהוג" ואני שואל - היש סביבינו מדינה אירופאית אחת
שאנו אמורים לנהוג כמוהם? אנחנו מדינת היהודים, מדינה שנמצאת סביב מדינות ערביות, מדינה עם
מנטליות מזרח תיכונית שהתערבבה עם השנים בפלצנות אירופאית מזוייפת, אך עדיין מדינת מזרח תיכון,

Pilon
04-01-11, 09:10
תודה לכל מי שהגיע. למרות שלא היינו רבים, הצלחנו בהצהרת כוונות והד תקשורתי.
כאמור, זו הייתה יריית הפתיחה בלבד.
בפעם הבאה מצטרפים אלינו ארגון המובילים (משאיות \ אוטובוסים), וארגון מורי הנהיגה.
בנוסף, יש מגעים עם ארגון נהגי המוניות וארגוני הנכים.

כוחנו במספרנו. אל תגידו לא "לא ידעתי", ואל תצפו מאחרים לעשות את העבודה. בואו בהמוניכם, תפיצו את המחאה בין המקורבים לכם. תוציאו אותם מהאדישות הרגילה והאופיינית כל כך לישראלים.
עליית מחירי הדלק היא רק הטריגר, או הקש האחרון. יש בממשלה ובאוצר מגמה הולכת ומתמשכת של הכנעת ושחיקת מעמד הביניים, אותו מעמד עליו נשענת הכלכלה הישראלית, ע"י מיסוי דרקוני ללא פרופורציות בתואנות שונות ומשונות.

כמו שכבר כתבתי בעבר, אנחנו עוד נתגעגע לימים שמחיר הדלק עמד על 7.14 שקלים. אל תגידו לא ידעתי. חיבים לעצור את הרכבת המשתוללת הזו.

caspi
04-01-11, 20:30

"בימיוחד" בישביל זה יש שני חוקים חוק הסמים וחוק שמדבר על פח"ע:twisted:

גם לחוק הסמים וגם לפח"ע צריך שיהיה לשוטר סיבה טובה להאמין שיש לך משהו באוטו ואת הסיבה שבגללה הוא חשד בך הוא צריך לרשום בדוח.

נכון שהחוקים האלה מאפשרים יותר חופש פעולה לשוטר אבל ,לא סתם ככה"עצרתי אותך לדוח תנועה, ואני רוצה לעשות חיפוש באוטו,אז אני משתמש בחוק הסמים"... ממש לא

WildLove
04-01-11, 20:34
תגיד, אתם רציינים?
ברור שלכל אחד פה אכפת ואני מאמין שלא מעט כאן גם רוצים לעשות משהו בנידון.. אבל מה אתם מצפים מאנשים, להגיע כל שני וחמישי להפגנה של 50 כלי רכב? אתם לא מדגדגים את השוטרי תנועה, אז לממשלה?
לדעתי הכיוון צריך להיות משהו שיזעזע את המשק. שיירות בסדרי גודל ענק בכל רחבי הארץ, תקופה של מספר ימים שעושים חרם על תחנות הדלק, צעד אחד, וגדול - לא הפגנה (שעם כל הכבוד) מארגנים בשלוש ימים בפרסום בפייסבוק.
אנשים לא יקחו יום חופש מהעבודה כל שבוע בשביל זה, אף אחד לא רוצה לבזבז את ההפרשים של עליית המחירים של הדלק בשנה הקרובה עבורו בדלק שהוא מבזבז ב"הפגנות" האלו, אף אחד לא רוצה להישאר ביד עם דו"ח של 500 ש"ח או יותר (כמו הבחור פה)...

zerez
04-01-11, 20:56
ההפגנות והשיירות האלו לא מזיזות לאף אחד מ 120 נבחרינו את הביצה השמאלית, מה שאכפת להם הוא הכסא שלהם ובשביל זה הם מוכנים לשלם כל מחיר לכל מיני פעילים ומקורבים וקרציות אחרות שחיות על חשבוננו.

צריך לתקוף את האויב בבטן הרכה וכך גם אותם,
לפרסם את שמות חברי הכנסת והסיעות ששולחות יד בלתי מרוסנת לארנק שלנו,
עליית המס על הסיגריות,
התנגדות לעליית שכר המינימום,
העלאת המע"מ (כן, המע"מ היה אמור לרדת ל 15.5% אבל ועדת הכספים החליטה לא להוריד אותו)
כמובן מחירי הדלק המופרזים.

הכי חשוב, אחרי כל הצבעה לשלוח לחברי הכנסת ששלחו יד לארנק שלנו מיילים ולהודיע להם שנפגש בקלפי.
ברגע שהם יבינו שאנחו רציניים ושהם הולכים לשלם מחיר גבוה בקלפי הם יחשבו פעמיים.

Pilon
05-01-11, 08:41
תגיד, אתם רציינים?
ברור שלכל אחד פה אכפת ואני מאמין שלא מעט כאן גם רוצים לעשות משהו בנידון.. אבל מה אתם מצפים מאנשים, להגיע כל שני וחמישי להפגנה של 50 כלי רכב? אתם לא מדגדגים את השוטרי תנועה, אז לממשלה?
לדעתי הכיוון צריך להיות משהו שיזעזע את המשק. שיירות בסדרי גודל ענק בכל רחבי הארץ, תקופה של מספר ימים שעושים חרם על תחנות הדלק, צעד אחד, וגדול - לא הפגנה (שעם כל הכבוד) מארגנים בשלוש ימים בפרסום בפייסבוק.
אנשים לא יקחו יום חופש מהעבודה כל שבוע בשביל זה, אף אחד לא רוצה לבזבז את ההפרשים של עליית המחירים של הדלק בשנה הקרובה עבורו בדלק שהוא מבזבז ב"הפגנות" האלו, אף אחד לא רוצה להישאר ביד עם דו"ח של 500 ש"ח או יותר (כמו הבחור פה)...

תגיד, לקרוא אתה יודע?
תחזור להודעה שלי בראש הדף ותראה מה מתוכנן להמשך. ולא, לא מדובר ב 50 מכוניות.
המחאה הבאה תהייה בסדר גודל אחר לחלוטין. המארגנים לא מתכוונים לשלוף מהשרוול כל מיני
התארגנויות ספונטניות, אלא משהו סדור ומתואם.

-->