PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה אחרונה לפני קנייה..

l-ad
03-01-11, 12:34
שנת 96 97 עולים בסביבות 25K שנת 99 01 02 קופץ ב15K ויותר. יש סיבה? אני מאמין שזה לא שנתון של 3 שנים שגורם לקפיצה של יותר מ15K??
האם יש בעיות ידועות בשנים של 96 97?
תודה

התייש
03-01-11, 19:43
באיזה רכב?

danob
04-01-11, 11:04
שנת 96 97 עולים בסביבות 25K שנת 99 01 02 קופץ ב15K ויותר. יש סיבה? אני מאמין שזה לא שנתון של 3 שנים שגורם לקפיצה של יותר מ15K??
האם יש בעיות ידועות בשנים של 96 97?
תודה

אני מניח שאתה מתכוון לספורטאג'?
אם כן אז משנת 99 יש זוג כריות אויר ונדמה לי שגם ה-ABS הגיע רק בשנה הזו (לטעמי -חשוב מאוד!)
חיצונית יש הבדל בפגוש ובגריל (פגוש יותר גדול שאמור לספוג מכות קלות - וגם יותר מכוער...)
הבדל נוסף הוא בסרן האחורי (26 ספליינים בישן לעומת 28 בחדש).
מבחינה מכנית אין הבדלים בסייג של מודל 95, מנוע עם גל זיזים אחד במקום 2
גיר ידני בספורטאג' 5 דלתות רק עד 98 (מאוחר יותר הגיע רק בקצרות הפתוחות - קאטבק)

ליאור

l-ad
04-01-11, 12:37
אני מניח שאתה מתכוון לספורטאג'?
אם כן אז משנת 99 יש זוג כריות אויר ונדמה לי שגם ה-ABS הגיע רק בשנה הזו (לטעמי -חשוב מאוד!)
חיצונית יש הבדל בפגוש ובגריל (פגוש יותר גדול שאמור לספוג מכות קלות - וגם יותר מכוער...)
הבדל נוסף הוא בסרן האחורי (26 ספליינים בישן לעומת 28 בחדש).
מבחינה מכנית אין הבדלים בסייג של מודל 95, מנוע עם גל זיזים אחד במקום 2
גיר ידני בספורטאג' 5 דלתות רק עד 98 (מאוחר יותר הגיע רק בקצרות הפתוחות - קאטבק)

ליאור

אז לפי התגובה שלךך, רצוי לשלם עוד 10K בשביל התוספות הללו, כי בתכלס זה סינית עבורי וחוץ מהכריות אויר לא הבנתי ממש את הייתרונות..

danob
04-01-11, 20:21
אז לפי התגובה שלךך, רצוי לשלם עוד 10K בשביל התוספות הללו, כי בתכלס זה סינית עבורי וחוץ מהכריות אויר לא הבנתי ממש את הייתרונות..

למעט כריות האויר (הבנתי שיש ABS גם בדגמים הישנים) לא ציינתי יתרונות אלא רק הבדלים, בעיקרון כריות אויר מאוד חשובות רק שלא בטוח שבעת הצורך הן יעבדו, בכל זאת מדובר ברכב בן 10 שנים, ויצרנים ממליצים להחליף כל 6-7 שנים כריות, מה שלא נראה לי שמישהו באמת עושה.
לא ראיתי איזו קפיצה במחירים אלא הבדלים בין שנתונים. מכיוון שאתה מבדיל בין 96-97 לבין 2000 יש 3-4 שנים הפרש, ובהתחשב בזה שירידת הערך היא באחוזים ולא במספר קבוע, זה הבדל רגיל ולא קפיצה.
בשורה תחתונה אין הבדלי אמינות בין הדגמים, ושאלת הכדאיות תלויה בתקציב שלך.
תשאיר בסביבות 3K ליישור קו ועוד 2-3K לשיפורים אם הרכב שתקנה במצב סטנדרטי (במידה ואתה מתכוון לנסוע בשטח, צריך מינימום של הגבהה ומיגון).
אני אישית הייתי משתדל לקנות כמה שיותר חדש, אבל יותר חשוב זה מצב הרכב.
בהצלחה!
ליאור

-->