PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מישהו שעשה את הרוביקון טרייל בקליפורניה

עמית ש
03-01-11, 17:53
.........

ofiredri
03-01-11, 18:04
דבר אליי ... מכיר את המסלול טוב

עמית ש
04-01-11, 18:58
צדיק בסדום!!!
אז ככה אני טס יוני יולי לטיול בן חודש והבנתי שאפשר לשכור מקום ג'יפ מאובזר ומשופצר לטובת טיול
שם של כמה ימים (מקווה שהבנתי נכון אם לא זו תיהיה אכזבה!!!)
מחפש לדעת איך בדיוק הכל מתנהל שם מסלולים עלויות ביטוחים
מה כדי ומה לא כדי לעשות

מקווה שתוכל לשפוך לי כמה שיותר מידע
תודה
עמית

nezero
05-01-11, 09:02
אהלן,
עשיתי את המסלול לפני 8\9 שנים, מרהיב ביופיו....
המסלול המלא ארוך ,אך ישנם מספר נקודות יציאה\כניסה כך שהוא יחסית גמיש.
בשיא העונה בסופי השבוע והחגים (באמריקה זה בדרך כלל מחובר) ישנם שירות ארוכות של רכבי 4*4 שחוצים את הרכס, חלקם נוסעים על המסלול עצמו באופן רציף, חלקם מגיעים לשבוע ועוצרים בנקודות יפות (מגרשי משחקים) לאורך המסלול.
לגבי השכרת רכב, אני לא יודע, אני הייתי עם רכב פרטי, אבל מכוון שבקליפורניה כמעט הכל אפשרי אז גם תצליח למצוא רכב לשכור (חיפוש באינטרנט יעזור).
רכב מוגבה, חזק, אמין ושמתאים לטיפוס על סלעים יעשה את העבודה.
לגבי העונה, אם הדבר אפשרי הייתי דוחה את ההגעה לאזור ככול האפשר בכדי לטייל במזג אוויר נעים יותר (האזור גבוהה).
אתם מתכננים להיות רכב לבד ?
בהצלחה

ofiredri
05-01-11, 11:29
עמית, העונה שאתה מגיע לאיזור היא העונה הכי מומלצת לחצות את הרוביקון ולהרגיש את אווירת המסלול. מדובר ב 4 ביולי, יום העצמאות האמריקאי, כאשר המסלול מפוצץ בג'יפים מכל המינים והסוגים בשילוב חבר'ה שבאים להנות מהמסלול. חוויה אמיתית.
בנוסף, תודות למזג האוויר, תוכל להנות ממי האגמים והמעיינות כיוון שבזמנים אחרים המים עלולים להיות קרים מידי (מי שלגים).

המסלול לא כזה ארוך, והמטייל הטיפוסי שלא מגיע לשם בפעם הראשונה כדי להתרגש מכל נקודה במסלול, יסיים אותו גם ביומיים. הלינה באוהלים, בדרך כלל סמוך לאגמים והייתי מאוד מאוד מאוד ממליץ לך לעשות לילה סמוך למעיינות הרוביקון. נקודת קמפינג מהממת.

לגבי השכרת רכבים, מצטער אבל בכל בפעמים שעשיתי אותו, הייתי עם הג'יפ האישי שלי או של חברים.
למרות זאת, אני משוכנע שישנם פתרונות, והייתי ממליץ לך לחפש בגוגל השכרת רכבים בעיירת George Town, CA שהיא ללא קשר עיירה קטנה המייצגת את אופי האיזור. היא גם נקודת ההתחלה ההיסטורית, אך לא בפועל, של המסלול.
תוכל לחפש השכרת רכבים גם באיזור LAKE TAHOE.

באופן כללי, המסלול הוא די ברור ודי קשה לטעות בנווט. הוא מסומן בשלטים צהובים עם כיתוב Rubicon. ישנם כמה פיצולים בדרך ולכן הייתי ממליץ לך לטעון את המסלול על גי פי אס בדמות אייפון או אחר, ליתר בטחון.
תקצה זמן לצפיה במטורפים שמשחקים ב Little Sluice.

כאן תמצא עוד מידע על המסלול כולל השכרות ג'יפים : http://www.rubicon-trail.com

אשר צור
05-01-11, 17:12
תנסה כאן. www.farabeesjeeprentals.com
השתמשתי פעם, למיטב ידיעתי הם מחזיקים סניף עונתי בקיץ בלייק טאהו.

עמית ש
11-03-11, 18:54
תודה על העזרה
אחרי מספר בירורים יש רק בחור אחד אשר אצלו אפשר באמת לשכור ג'יפים בכדי באמת לחוות את חוויות הרוביקון טרייל ולא רק לצפות אלה ממש לעשות את מסלולי עבירות
הוא מוכר חבילה בסגנון הכול כלול של 4 ימים כולל ציוד קמפינג ג'יפ משופצר לכל זוג (3 ג'יפים בשיירה וג'יפ עם מדריך), דלק,ביטוח מקום לישון, ארוחות קיצר הכל במחיר לכל כיס
(עלק עולה כמו הכרטיס טיסה לארה"ב 1470$ לאדם ) אבל כמו שאומרים חוויה של פעם בחיים אלה אם אתה גר בארה"ב ומחזיק רוביקון משופצר.
אז כמובן שהזמנו מקום
תודה על העזרה

זרקו
13-03-11, 11:03
שיהיה בכיף!
אולי למען הדורות הבאים תפרסם פרטים של הבחור?

-->