PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות ליסינג, שוב - הפעם - סטיישנים - פוקוס, i30, ואולי סקודה רומסטר?

נמרוד
05-01-11, 10:55
הגיע הזמן להחליף. מתוך המבחר הקונבנציונאלי במקובל בשוק הליסינג. אני רוצה סטיישן - את הפוקוס מכיר, מוקיר וזו בהחלט אופציה. הi30 לכאורה נותנת תמורה טובה יותר, ובעיקר מנוע חזק משמעותית, והרומסטר נראית שונה ומאד מעניינת עם מנוע ה1.2TSI וגיר DSG. למי יש נסיון איתה?

ziv_a
05-01-11, 11:38
נמרוד,
היינו באותה דילמה לפני 3 חודשים,
הסקודה (גם מנסיון של כמה מכוניות ליסינג אצלנו בחברה, וגם מנסיעה על דגם ה"סקאוט") - עדיין לא באותה רמה, לא של נהיגה ולא של גימור. יתרון מאד גדול של הסקודה ע"פ רוב המשתמשים - 3 בוסטרים/כסאות ילדים במושב האחורי נכנסים בקלות.
בנוסף ל-I30 הסבירה יש גם את אחותה - קיה CEED סטיישן, למרות שתאורטית זה אותו אוטו - יצא להם שונה לגמרי, שווה בדיקה! האוטו מרגיש איכשהו יותר "מוצק", פחות מתנדנד, והשילוב נמנוע -גיר לא רע בכלל.
אנחנו בחרנו בפוקוס 2 ליטר סטישן. ב- 125K, אתה מקבל את אותה שילדה, אבל עם מנוע (-:
האוטו שלנו גורר כל סופ"ש כמעט עגלה עם 2 אופנועים, וצריך לשמור עליו טוב טוב שלא יטוס. הדגמים האחרונים באים עם פסים על הגג, שליטה על הרדיו מההגה, חישוקי 16", AUX.
לדעתי - עסקת הליסינג בין הטובות בשוק.
זיו

נמרוד
05-01-11, 11:48
פוקוס סטיישן 2 ליטר קשה לשכנע מנהלי כספים... היא גם יקרה יותר, אבל היום מה שהכי מטריד אותם, ובצדק, זה צריכת הדלק (אני נוסע הרבה). כאן הרומסטר עם המנוע החדש מציע יתרון מוחץ.

ירון גל
05-01-11, 12:14
את ה I30 היה לי למשך 3 חודשים (לא סטיישן) ולמרות שהוא מרווח כמו הפוקוס ואולי יותר הרכב לא מרגיש טוב על הכביש וממש לא נהנתי ממנו ועשיתי איתו בערל 10,000 ק"מ בחודש
את הפוקוס יש לי עכשיו וחוץ מזה שהרכב איטי הוא מאוד חזק ומאוד מהנה לנהיגה
את הרומסטר אני לא מכיר ממש אבל אני יודע שחברים שיש להם אותו אוהבים את הרכב אבל אי אפשר לשים 3 כסאות ילדים בכיסא האחורי
יש עוד אופציה טובה להציא זה האוקטביה 1200 הרכב הטוב ביותר לפי דעתי בחבורה והוא עולה רק 1000 ש"ח יותר מהפוקוס ויש לו בגז כמו של רכב סטיישן

חנן-ג'יפולוג
05-01-11, 12:24
מה עם הלוגאן?

אני גם מתחיל להתלבט באשר לרכב הבא. עד היום לקחתי רק מסחריות כגון הברלינגו/קנגו, שיוכלו לקחת את שלושת הבנות מאחורה על שלל כסאות הבטיחות שלהן ובנוסף ארבעה זוגות אופניים, מקרר וציוד לטיולים. קצת מאסתי בגיר הידני ומנוע הדיזל ולכן אני מתחיל לחשוב על אופציות אחרות.

ziv_a
05-01-11, 16:45
פוקוס סטיישן 2 ליטר קשה לשכנע מנהלי כספים... היא גם יקרה יותר,

אתה צודק - גם אנחנו "נאלצנו" לשכנע את מקבלי ההחלטות, אבל ההבדל הוא יחסית לא גדול (7K)
אבל היום מה שהכי מטריד אותם, ובצדק, זה צריכת הדלק (אני נוסע הרבה)
מנסיון -ההבדל לא משמעותי כי ה-2 ליטר "עובדת" פחות קשה, כמובן שתלוי איפה ואיך אתה נוהג
. כאן הרומסטר עם המנוע החדש מציע יתרון מוחץ.

קח נסיעת מבחן על הרומסטר - אם אתה אוהב לנהוג ונוסע הרבה, אני חושב שתבין מיד שזה לא אותה "קלאסה" - מאד רציתי רומסטר, אבל 3 נסיעות הבהירו לי שזה לא זה. חוץ מזה שהרכבים שאצלנו בחברה לא מראים עמידות נורמלית, אבל כולם 1.6, אולי הם שיפרו משהו ב-1.2.

eysham
05-01-11, 19:13
נמרוד,

אני מרוצה לאללה מהפוקוס שלי (2L) אבל בהחלט שותה יותר. 9.7 ליטר למאה ק"מ, כשרוב הנסיעות הן בעליות של משגב לקריות וחזרה - אתה מוזמן לנסיעת מבחן אם זה רלוונטי מבחינתך.

אופציה נוספת שמדברים על כך שיכניסו אצלינו היא הסקודה YETI. עם אותו מנוע 1200 טורבו עם DSG.
אמנם לציי רכב זה לא יהיה כניראה בגירסת ה-4X4

גם שווה בדיקה. אין לי מושג לגבי מחירים ואם מנהלי כספים יקנו את זה...

http://askmeany.com/wp-content/uploads/2009/11/skoda-yeti-askmeany.jpg

itayhi
05-01-11, 19:58
אח שלי עבר לפני חודשיים, אחרי 6 שנים עם פוקוס 1.6 (3 עם מודל 2005 ו3 עם מודל 2008) ליונדאי i30cw (סטיישן) ומרוצה עד הגג.

לטענתו, מעבר למקום האחסון העצום (לא שבפוקוס חסר...) הרכב מרגיש חזק הרבה יותר ומוצלח הרבה יותר באופן כללי.
לגבי התנהגות אחיזת כביש לא נמסרו לי פרטים (נו, בסופו של דבר הוא עוד מהנדס תעו"נ, מה הוא מבין באחיזת כביש :D )

איתי

ניר ל
07-01-11, 00:58
פוקוס סטיישן 2 ליטר קשה לשכנע מנהלי כספים... היא גם יקרה יותר, אבל היום מה שהכי מטריד אותם, ובצדק, זה צריכת הדלק (אני נוסע הרבה). כאן הרומסטר עם המנוע החדש מציע יתרון מוחץ.

זה נהוג שמנהלי הכספים בוחרים את צי הרכב ? אצלנו זה איזשהו מנהל רכש שהוא גם אחראי צי הרכב , שמקומבן עם אלבר ומנסה להדביק לנו את מה שהכי זול כרגע ללא קשר לצריכת הדלק.
מי שרוצה משהו אחר צריך להציב אולטימטום ... אולי זה בגלל שמנהל הכספים היא אישה. אני בטוח שהייתי מצליח להסביר תוך דקה לכל מנהל כספים למה עדיף להחזיק סקודה או ג'טה / פאסאט וכו' עם מנוע TSI וגיר רובוטי על מאזדה 3/5/6 או פוקוס , גם אם הליסינג יקר ב 200 ש"ח לחודש...

אה, ועזוב אותך מ I30 CW המנוע אמנם חזק יותר אבל זה לא מפצה על החסרונות והתנהגות הכביש.

דרור ברלי
07-01-11, 09:42
מנועי TSI, כמו כל הטורבואים הקטנים, חסכוניים מאוד - אבל רק בתנאי שאתה נוהג בהם במתינות. תן להם בגז כמו שהם אוהבים, ולא תאמין איך הבנזין יעוף.

רומסטר? זה נחמד בשביל טכנאי של בזק, אבל לא מדהים לנהיגה באופן כללי. לא יודע לגבי אמינות.
חנן? רנו?... לוגאן???...... זו בכלל דאצ'יה ועוד אוטומטית?... עם כל מה שמשתמע מהשילוב הקטלני של אוטו צרפתי(רומני) עם גיר אוטומטי... טוב נו, לפחות יש שם הרבה מקום.

i30 או קיה סיד: אותה גברת, כמעט אותה אדרת, אבל יש הבדל בכיול המתלים. הקיה יותר מוצקה, יותר מחודדת, יותר מדויקת. התנהגות כביש בטעם יותר "אירופאי". היונדאי יותר רכה ויותר עמומה. אם השאלה היתה מגיעה מלקוח פרטי שמשלם מכספו - הייתי ממליץ לו לבחור ביונדאי, בגלל תעתועי שמירת הערך של השוק הישראלי. בליסינג? קח את הסיד בלי להתלבט.

אני הייתי שוקל בין פוקוס סטיישן 2 ליטר, או אוקטביה 1.2 TSI. הסקודה פחות מהירה על הנייר אבל הפער הרבה יותר קטן ממה שחושבים, לעומת זה היא הרבה יותר חסכונית והבגאז' שלה לא פחות עצום.

klam
07-01-11, 17:00
זה נהוג שמנהלי הכספים בוחרים את צי הרכב ? אצלנו זה איזשהו מנהל רכש שהוא גם אחראי צי הרכב , שמקומבן עם אלבר ומנסה להדביק לנו את מה שהכי זול כרגע ללא קשר לצריכת הדלק.
מי שרוצה משהו אחר צריך להציב אולטימטום ... אולי זה בגלל שמנהל הכספים היא אישה. אני בטוח שהייתי מצליח להסביר תוך דקה לכל מנהל כספים למה עדיף להחזיק סקודה או ג'טה / פאסאט וכו' עם מנוע TSI וגיר רובוטי על מאזדה 3/5/6 או פוקוס , גם אם הליסינג יקר ב 200 ש"ח לחודש...

אה, ועזוב אותך מ I30 CW המנוע אמנם חזק יותר אבל זה לא מפצה על החסרונות והתנהגות הכביש.

זה נהוג שמנהלי כספים מחליטים. נקודה. בלי קשר לג'נדר - גם את החשבים הגברים לא ניתן לשכנע בשום דבר הגיוני (הנשים לפחות מקשיבות..). בדוק.
נמרוד, אם יש לך אופציה לאוקטביה סטיישן, כפי שדרור המליץ, זה הרכב ללא ספק!

אמיר מ
07-01-11, 21:27
נראה פרקטי ובמחיר אטרקטיבי. הרבה פולקסוואגן במעט כסף
<CITE>http://motocar.ifeel.co.il/article/13127.aspx</CITE>

מקום לשלושה בוסטרים, כסאות וכל מה שתרצו או לא.
אמיר

GodsFather
27-11-17, 22:52
מקפיץ בעקבות התלבטות.

להחליף את הגולף הפרטית באחת האופציות שצויינו כאן, פרטית גם כן. בין אם בטרייד או בעסקה בסגנון אחר.

הרומסטר קורצת בגלל המימדים וההבנה שהיא יחסית אמינה. מאידך, ביד שניה שכנראה נטחנה על ידי הראשונה אולי זה יהיה סיכון גבוה...

מה עוד יש להציע? כאמור לא חדש מהניילון.
תקציב של 60 אשח עם גירוד פה ושם.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

asypeer
28-11-17, 10:01
לא הייתי הולך על שום VAG אחרי תקופת האחריות. בטח ובטח אם מדובר על מנוע TSI וגיר DSG. אחלה רכב בליסינג, בפרטי כיד שניה רק יפני או קוריאני, עצוב אבל פרקטי.

איל מ
28-11-17, 10:41
מחזק לגבי vag.
רכבים מדהימים, כל עוד שיש לך רשת בטחון בדמות ליסינג/אחריות.
לא כותב משמועות. מכיר מקרוב מספר רכבים של וולקסוואגן וסקודה.

GodsFather
29-11-17, 20:14
מכיוון שמדובר ברכישה פרטית, עולה עוד אופציה - הונדה frv.

אבל אני לא רואה בלוחות רכבים אחרי 2010...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Asaf-a
15-02-18, 20:10
מעלה את השירשור מהאוב, אמנם לא רק על סטיישן אבל עדיין רלוונטי.

אני נוסע קרוב ל6000 ק"מ בחודש, הרבה כביש 6 במהירות גבוהה והרבה פקקים.
גגון עם 4 מתקני אופנים, ולעתים קומה שניה עם סאפ..
משפחה, 3 ילדים, חלקם כבר גדולים ונוהגים, ללא בוסטרים.
דלק ושווי מס לא רלוונטי

צריך לבחור בזמן הקרוב בין 3 רכבים חלביים במיוחד..., מגוון צר ביותר (קראתי את כל המבחנים בעיתונות הרכב) :

קיה סיד בנזין סטיישן (זה הרכב שיש לי היום כרכב זמני בחודשים האחרונים, עושה העבודה, חסר לו מנוע.. גם במצב ספורט), אין מזגן מאחור, דגם מזדקן כנראה תוך שנה יוחלף, המערכת שיש בדגם 2015 מזעזעת, מישהו התנסה בדגם 2018 ויכול לתת משוב ביחס ל2015

יונדאי איוניק, מרווח ראש מאחור בעייתי, מודרני עם מערכות בטיחות ובמיוחד קורצת בקרת השיוט האדפטיבית לכביש6 ותיקון סטייה מנתיב. חושש מחוסר מנוע במיוחד בנסיעות הארוכות עם אופניים על הגג, עושה רושם שהרכב צפוף.

שברולט קרוז החדשה, סדאן (באסה), מנוע בריון, אין אלקטרוניקה של בטיחות אבל יש 10 כריות אויר, מרווח ראש מאחור בעייתי, ללא מזגן מאחור., כנראה שקטה.

אשמח למשוב ממי שהתנסה בקרוז החדשה, או בעל תובנות.

(מתגעגע לאוקטביה סטיישן שהייתה לי עד לפני חצי שנה)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

דור אריאל
15-02-18, 21:21
לא מצליח להבין איך מי שנוסע 6000 ק"ב בחודש במהירות גבוהה נוסע ברכב עם מנוע בנזין ולא סולר..

Asaf-a
15-02-18, 22:28
העולם המופלא של ציי הרכב בחברות גדולות, השיקולים בבחירת הרכבים לא תמיד ממקום מיקצועי.

כמו כן בחברות עם ציים גדולים של משאיות, משתדלים לצמצם כמות רכבי דיזל, ולכן אם כבר אז מקדמים את ההיברידים ולא דיזלים.

תמחור הליסינג של רכבים פרטיים דיזל גבוה, ומתקזז עם החיסכון.

nirs
15-02-18, 22:42
נהגתי על 2 מתוך ה 3 (סיד ואיוניק).
מבין ה 2 מעדיף את האיוניק בעיקר בגלל בקרת השיוט...

לגבי אוקטביה וקנצרן VAG, קודם שיטפלו במערכת הגיר המזעזעת והלא אמינה ובמנוע המתאבד. אח״כ נחשוב אם כדאי להתגעגע...

Sent from my iPhone using Tapatalk

דור אריאל
16-02-18, 06:08
העולם המופלא של ציי הרכב בחברות גדולות, השיקולים בבחירת הרכבים לא תמיד ממקום מיקצועי.

כמו כן בחברות עם ציים גדולים של משאיות, משתדלים לצמצם כמות רכבי דיזל, ולכן אם כבר אז מקדמים את ההיברידים ולא דיזלים.

תמחור הליסינג של רכבים פרטיים דיזל גבוה, ומתקזז עם החיסכון.

אני מכיר את מחיר הליסינג ואת הקיה סיד בנזין / דיזל , בשום תמחור עלות הרכב לא תתקזז עם צריכת הבנזין ,
לקיה סיד דיזל יש מנוע 1.6 מעולה

Asaf-a
16-02-18, 06:27
בכל מקרה קראתי היום שהסיד החדשה (מנוע בנזין טורבו) תגיע בחצי השני של 2018, נקווה שתכנס לרשימה.

https://m.auto.co.il/article/129761-kia-ceed

חנן-ג'יפולוג
17-02-18, 07:40
יונדאי איוניק, מרווח ראש מאחור בעייתי, מודרני עם מערכות בטיחות ובמיוחד קורצת בקרת השיוט האדפטיבית לכביש6 ותיקון סטייה מנתיב. חושש מחוסר מנוע במיוחד בנסיעות הארוכות עם אופניים על הגג, עושה רושם שהרכב צפוף.

https://imageshack.com/a/img923/8255/05oV7P.png
בהמשך למה שהתכתבנו על האיוניק ווו הגרירה, צילמתי את התמונה בשבוע שעבר, עם שלושה זוגות אופניים על הגג.

שים לב למצב הסוללה, מימין, ולאחוז הכח שנדרש ממנוע הבנזין, בשמאל.

עם זאת, אני חוזר על דעתי, שזה בשוליים של מצב שיכול להיחשב כאי נוחות. בעיקר אנקדוטה ומשהו מעניין לחשוב עליו בנסיעה. הרכב עדיין נוסע במהירות שנקבעה לו בקרוז קונטרול, ועושה את זה גם ב140 קמ"ש. שאר המאפיינים של הרכב מחפים על זה, בענק.
אם היה לנו אוטובאן גרמני, זה בהחלט היה יכול להיחשב כמגבלה, אבל אין לנו.

אני לא מכיר תלונה על מרחב ראש מאחור ולא על צפיפות. אנחנו חמישה במשפחה.
תא המטען הוא לא גדול כמו של הסיד או האיי30 סטיישן, אבל הוא גם לא קטן. מכיל גלגל 31x10.5x15 בנוחות, בשכיבה או בעמידה.

כל זה בהתחשב שאני בפוזיציה, גילוי נאות, וכו'...

אגב, בקרוב גם אני אצטרך לברור בין איי30, איוניק, קונה, אלנטרה... הקונה קורצת.

Asaf-a
17-02-18, 07:56
תודה חנן, משוב ברזולוציה הזו ניתן לקבל רק כאן...

לא ברור מתי תגיע הסיד סטיישן החדשה, הכתבות מתייחסות לדגם הקצר.

אז כנראה חזרנו להתלבטות, נעשה סיבוב באיוניק ובקרוז ונחליט.

Asaf-a
15-06-18, 18:19
מחייה את השירשור לאור קבלת החלטה נדרשת בקרוב.

אני חובב סטיישנים (בכלל ובפרט לנסיעה אופנים הרים / סאפים על הגג) , כיום עם סיד סטיישן בנזין מהעבודה, נוסע הרבה, בכל הארץ (מעל גיל 60 בשנה, שיקולי דלק ושווי מס לא רלוונטיים, משפחה עם 5 נפשות בגודל מ10 עד בוגר).
המבחר אצלי בעבודה מצומצם ביותר, אני נדרש להחליט האם לקחת איונק, או לקחת סיד דגם נוכחי.

מצד שני, יש אופציה, למשוך עוד חצי שנה ויתכן מאוד שהסיד סטיישן החדשה שתאומה ליונדאי סטיישן החדשה תכנס לרשימה, עדיין אין
עבורה מחיר, בלה, בלה, בלה.

קראתי מבחנים בארץ על היונדאי ובכל על הסיד החדשה ונראה שכדאי כי שופרו מאוד.

מישהו כאן נסע בi30cw החדשה ויכול לתת משוב? חנן? מחפש השוואה בין i30cw החדשה לבין איוניק מבחינה הנהג ושימוש משפחתי וללא חשיבות לצריכת הדלק ושווי מס).

חנן-ג'יפולוג
15-06-18, 22:47
עוד לא נסעתי באיי30 החדש. גם אני אמור להחליף עכשיו את האיוניק, והאיי30 נראה כמו חלופה ראויה, אולי אפילו עדיפה, אם לא מביאים דלק ומס בחשבון.
אופציה לוו גרירה, גגון שמחובר נכון יותר ותא מטען גדול יותר.
אחד המאפיינים שעדיפים באיי30 זה בקרת השיוט האקטיבית שעובדת עד מהירות של עמידה ויודעת גם להתחיל מעמידה, בניגוד לאיוניק שסוגרת בסטה מתחת ל10 קמ"ש. כל מי שאני מכיר שהשתמש באיי30, התלהב.

amirmoshe
16-06-18, 08:00
הביקורות על הi30cw טובות, אבל לפי מה שידוע לי אין צפי שיווק בקרוב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

יואב פולס
16-06-18, 09:08
מתישהו אמורה להגיע 308 סטיישן מחודשת.
מנוע דיזל, אוטומטי, עם כל מערכות הבטיחות. יכול להיות רכב מאוד מעניין, אבל מדברים על לקראת סוף 2018.

Asaf-a
03-08-18, 19:51
https://imageshack.com/a/img923/8255/05oV7P.png
בהמשך למה שהתכתבנו על האיוניק ווו הגרירה, צילמתי את התמונה בשבוע שעבר, עם שלושה זוגות אופניים על הגג.

שים לב למצב הסוללה, מימין, ולאחוז הכח שנדרש ממנוע הבנזין, בשמאל.

עם זאת, אני חוזר על דעתי, שזה בשוליים של מצב שיכול להיחשב כאי נוחות. בעיקר אנקדוטה ומשהו מעניין לחשוב עליו בנסיעה. הרכב עדיין נוסע במהירות שנקבעה לו בקרוז קונטרול, ועושה את זה גם ב140 קמ"ש. שאר המאפיינים של הרכב מחפים על זה, בענק.
אם היה לנו אוטובאן גרמני, זה בהחלט היה יכול להיחשב כמגבלה, אבל אין לנו.

אני לא מכיר תלונה על מרחב ראש מאחור ולא על צפיפות. אנחנו חמישה במשפחה.
תא המטען הוא לא גדול כמו של הסיד או האיי30 סטיישן, אבל הוא גם לא קטן. מכיל גלגל 31x10.5x15 בנוחות, בשכיבה או בעמידה.

כל זה בהתחשב שאני בפוזיציה, גילוי נאות, וכו'...

אגב, בקרוב גם אני אצטרך לברור בין איי30, איוניק, קונה, אלנטרה... הקונה קורצת.בזמנו חנן ציין שבהיברידיות אין אישור לוו גרירה, כנראה משיקולים שיווקיים כדי לא לדפוק את צריכת הדלק.

נראה שמשהו השתנה, כי התחלתי לראות רכבים היברידיים עם תפוח, ראו תמונה של פריוס עם תפוח, וכן כבר ראיתי קיה נירו עם תפוח.

חנן, יש צפי לתפוח על איוניק וסונטה היברידית?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180803/fa2c57f4a30e1de0e869d0b5c05747cb.jpg

המשוטט
03-08-18, 20:28
גם לראב 4 יש תפוח

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
10-01-19, 11:22
בזמנו חנן ציין שבהיברידיות אין אישור לוו גרירה, כנראה משיקולים שיווקיים כדי לא לדפוק את צריכת הדלק.

נראה שמשהו השתנה, כי התחלתי לראות רכבים היברידיים עם תפוח, ראו תמונה של פריוס עם תפוח, וכן כבר ראיתי קיה נירו עם תפוח.

חנן, יש צפי לתפוח על איוניק וסונטה היברידית?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180803/fa2c57f4a30e1de0e869d0b5c05747cb.jpg

אני שמח לבשר כאן, בפרסום בכורה :) , שאם לא יתגלה מכשול בלתי צפוי, בקרוב יהיה ניתן לגרור עם איוניק.

אם זה יצליח, אני מרשה לכם לתת לי ח"ח כשתגררו :D

כנ"ל טוסון 1600.

boaz avrahami
10-01-19, 12:40
רגע.... בגלל שאי אפשר הזמנתי אוקטביה ( שתגיע בפברואר)

מה עשוי להיות הכושר גרירה של האיוניק ( עם ובלי בלמים)?
פחות מ 500 זה לא מעניין...

שמעתי בחצי אוזן שההטבה הירוקה עומדת להשתנות לרעה בעוד כמה חודשים.
מה ידוע על זה?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

חנן-ג'יפולוג
10-01-19, 12:50
בלי בלמים, אסור.
עם בלמים, עד 750 ק"ג.

לא יודע.

Asaf-a
10-01-19, 22:36
תודה רבה על העידכון!

חנן-ג'יפולוג
10-01-19, 23:14
בשמחה.
עד שזה יוסדר באופן גורף ניתן לקבל אישור בעזרת פנייה למח' השירות.

boaz avrahami
11-01-19, 06:26
מגיע משהו טוב ( וו גרירה) ומיד אחריו משהו רע ( ביטול הטבת המס הירוק)...

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

חנן-ג'יפולוג
11-01-19, 06:55
זה סגור, העניין עם המס? כי היה איזה הלוך חזור בנושא.

boaz avrahami
11-01-19, 07:29
נראה ככה אבל באמת שיש אוסף של ידיעות מבולבלות...

זו לדעתי האחרונה שפורסמה.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001265484#utm_source=s ocial

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

Asaf-a
03-02-20, 20:39
לחובבי הסטיישן ליסינג, לאור המבחר המוגבל היום יש בעיקר קורולה פיחס סטיישן ומעט מאוד אוקטביות סטיישן.

לאחר התעקשות והובלת מרד בעבודה ...הוסיפו לרשימה את הקיה סיד סטיישן החדשה.
להבדיל מהסיד הקודמת שהייתה פופולרית ובינונית למדי, הסיד החדשה התייקרה ואינה נפוצה כאופציה בחברות.

עידכון לאחר שקיבלתי את הסיד סטיישן החדשה 1.4 טורבו: מדובר ברכב מצויין ברמה של אוקטביה אותה אני גם מכיר, לחובבי נהיגה היא בליגה מעל הקורולה המשמימה ושידרוג משמעותי מהסיד הקודמת.

החיסרון העיקרי שמגיעה רק בגרסה בסיסית וללא מזגן מאחור.

מקווה שיעזור למי שמתלבט.

amirmoshe
03-02-20, 20:43
מה רע בקורולה סטיישן?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

מוטי ג.
03-02-20, 20:44
אוקטביה סטיישן לא מגיעה כי הם דוחפים את משפחת ה"פנאי שטח"

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

דור אריאל
03-02-20, 20:44
לחובבי הסטיישן ליסינג, לאור המבחר המוגבל היום יש בעיקר קורולה פיחס סטיישן ומעט מאוד אוקטביות סטיישן.

לאחר התעקשות והובלת מרד בעבודה ...הוסיפו לרשימה את הקיה סיד סטיישן החדשה.
להבדיל מהסיד הקודמת שהייתה פופולרית ובינונית למדי, הסיד החדשה התייקרה ואינה נפוצה כאופציה בחברות.

עידכון לאחר שקיבלתי את הסיד סטיישן החדשה 1.4 טורבו: מדובר ברכב מצויין ברמה של אוקטביה אותה אני גם מכיר, לחובבי נהיגה היא בליגה מעל הקורולה המשמימה ושידרוג משמעותי מהסיד הקודמת.

החיסרון העיקרי שמגיעה רק בגרסה בסיסית וללא מזגן מאחור.

מקווה שיעזור למי שמתלבט.

אין ספק שיש לה תא מטען ענקי 625 ליטר לפני קיפול מושבים ,
חבל שסירסו בליסינג את מערכת הבטיחות ואין קרוז קונטרול אדפטיבי ובלימה אוטונומית ( לפחות בזה שהיה אצלי 10 ימים )
לי אישית הכיסא נמוך מדי ..

Asaf-a
03-02-20, 21:01
אני 186 סמ
בסיד הקודמת הייתי על מקס גובה בכסא.
דווקא בחדשה איני נדרש למקסימום.

ואכן החוסר בקרוז קונטרול האדפטיבי מאכזב.

asypeer
19-02-20, 10:56
מישהו פה נהג על המגאן סטיישן החדשה? על פניו נראית לא רע. אני קצת חושש שאישתי תתדלק אותה בבנזין..
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200219/59df92dd2371faf94c79277f7f8cd06e.jpg

Asaf-a
19-02-20, 12:21
מילא אם היית שואל על מגאן עם המנוע טורבו בנזין 1.3 שמוצלח ומהנה, אבל באמת שאין סיבה ברכב ליסינג משפחתי להסתפק במנוע במנוע דיזל מיושן בעידן של מנועי טורבו בנזין מודרניים.

לצערך אין מגאן סטיישן בנזין בארץ.

asypeer
19-02-20, 12:22
למה מיושן? עושה 0-100 ב10 שניות, מנוע חזק יותר מהדגם היוצא:

https://campaigns.renault.co.il/RenaultGrandTourAO/?subMedia=1001&utm_source=google_search_brand&utm_medium=ad&utm_campaign=RenaultGrandTourAO&utm_content=Tradein&gclid=Cj0KCQiAs67yBRC7ARIsAF49CdXfYfU-3X9gDeFP3Fi8xcKWnrk03g3ePUGw9ySpGgsCY3iI v1Ony5EaAhzpEALw_wcB

Asaf-a
19-02-20, 13:17
תעשה סיבוב על גרסת הסדאן בנזין 1.3 טורבו ותבין הפער

asypeer
19-02-20, 13:45
אחרי שראיתי את הרכבים החדשים בצי אני קצת מתלבט:
לאטקה יש תא מטען נחמד אבל אפילו מצלמת רוורס אין
הסקאלה תחסוך לי כל חודש 130₪ בנטו בשווי אבל האבזור די פח
לרנו יש מסך מולטימדיה מביך וטורבו דיזל יאתגר לי את הגברת.
קצת נדלקתי על הxceed של קאיה:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200219/a84b54b1d3e2f4552cb292e30563baaf.jpg

boaz avrahami
19-02-20, 14:52
מילא אם היית שואל על מגאן עם המנוע טורבו בנזין 1.3 שמוצלח ומהנה, אבל באמת שאין סיבה ברכב ליסינג משפחתי להסתפק במנוע במנוע דיזל מיושן בעידן של מנועי טורבו בנזין מודרניים.

לצערך אין מגאן סטיישן בנזין בארץ.

הדגם הקודם נקרא פלואנס והמנוע דיזל שלו עם הגיר לטעמי מהמשובחים שיש

הרבה יותר מוצלח למשל מהאוקטביה בנזין טורבו החדיש 1.0

תבדוק רק את הנוחיות והאבזור

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

דור אריאל
19-02-20, 18:48
תבדוק גם את הסקודה קאמיק,
הסקלה קצת קטנה,

שבוע הבא אני יכול להגי לך איזה איבזור היא קיבלה בליסינג

- - - Updated - - -

אוקטביה סטיישן לא מגיעה כי הם דוחפים את משפחת ה"פנאי שטח"

האוקטביה ספייס כן נמכרת

Asaf-a
19-02-20, 19:25

Sent from my iPhone using Tapatalkאם הגודל של האקסיד טוב לך, הייתי בוחר בה.

asypeer
19-02-20, 20:29
שמעתי שמועה שאצלנו מקבלים רמת גימור גבוהה יותר מתוקף איזה הסכם, אם האקסיד תגיע ברמת הגימור הגבוהה יותר זה יהיה טוב.
אם יתקינו מצלמה באטקה מקומית גם אופציה. תכלס, עבורנו (זוג ופעוטה) כל אחת מהרשימה תספק.

עם הפוקוס סטיישן שיש לי כגישור אהבתי את הקטע של תא המטען אבל גם לאטקה יש תא מטען מכובד. מה שפחות מתאים לי זה סגנון האיוניק/נירו שלא ממש מהנות לנהיגה לדעתי, מעניין איך האקסיד בהקשר הזה.

מוטי ג.
19-02-20, 20:39
הפוקוס קטנה מאוד במרווח שבין השורות ראשון ושני, רואים את זה במיוחד עם סלקל, וכשמבוגר יושב אחרי הנהג.

דור אריאל
19-02-20, 20:40
שמעתי שמועה שאצלנו מקבלים רמת גימור גבוהה יותר מתוקף איזה הסכם, אם האקסיד תגיע ברמת הגימור הגבוהה יותר זה יהיה טוב.
אם יתקינו מצלמה באטקה מקומית גם אופציה. תכלס, עבורנו (זוג ופעוטה) כל אחת מהרשימה תספק.

עם הפוקוס סטיישן שיש לי כגישור אהבתי את הקטע של תא המטען אבל גם לאטקה יש תא מטען מכובד. מה שפחות מתאים לי זה סגנון האיוניק/נירו שלא ממש מהנות לנהיגה לדעתי, מעניין איך האקסיד בהקשר הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalkבליסינג אל תבנה אל אף גימור..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

asypeer
19-02-20, 20:53
הפוקוס קטנה מאוד במרווח שבין השורות ראשון ושני, רואים את זה במיוחד עם סלקל, וכשמבוגר יושב אחרי הנהג.

נכון! עם כיסא בטיחות נגד כיוון הנסיעה באלכסון לנהג, הנוסע ליד הנהג יושב עם ברכיים בתוך הדשבורד

-->