PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בתיכנון טיול באירופה בתוך קרוואן

stavamrosi
08-01-11, 23:23
מתכנן לצאת עם בת זוגתי לטיול של חודש באמצע השנה הנוכחית.
אם משהו ביצע את הטיול ויכול לספר/לחלוק חוייות ועצות איתנו , יהיה מעולה.
כרגע אנחנו רק בתחילת תיכנון המסלול ונקודת ההתחלה הינה רומא.(סתם פנטזיה של שנינו).
כול מידע או בלוג שמשהו ניהל מהלך טיול בסגנון הזה יהיה מאוד מועיל.
מאוד יעזור לנו אתר להשכרת קרוואנים, מצאתי מספר אתרים אבל באף אחד מהם אין קראוון ל 2 אנשים, אין לנו צורך ביותר גדול וכמובן שעלויות האחזקה עולות... כמובן שעדיף אתרים שלממליצים עליהם יש קבלות על שימוש בעבר.
תודה מראש, סתיו.

asafk
08-01-11, 23:53
זה הכי קטן והכי זול שאפשר לשכור:

http://www.jeepolog.com/908.html

מתאים מאוד לזוג.
יש בכל מיני מקומות באירופה כאלו יותר ישנים, ולכן יותר זולים. שווה לחפש.
יש בארץ 2 או 3 חברות שעוסקות בתיווך של השכרת קמפרים באירופה, כדאי לעשות סקר מחירים וגם לברר מחיר ישירות מול חברות ההשכרה בחו"ל.
אני שכרתי מDRM בגרמניה דרך חברה ישראלית. אבל כאמור, לא חובה לעבור דרך מתווך בארץ.
תמיד שימו לב לאותיות הקטנות בהצעת המחיר - מה כלול ובעיקר מה לא.

אסף.

oren61
13-01-11, 23:28
מניסיון של 4 טיולי קרונים באירופה אני מאוד ממליץ לא לקחת את הרכב הקטן ביותר אלה תמיד אחד יותר גדול מהנידרש.
ממליץ לך להתחיל במינכן גרמניה ולקחת את הקרוון אצל האיש הזה.
http://www.rv-rental-germany.com/en/start.htm

אדם מאוד נחמד נוח עם כלים די חדישים עד כשנתיים על הכביש.

לזוג אני ממליץ לך לקחת אצלו את מס 3 באתר שלו.

דרור הראל
14-01-11, 00:03
יש דבר אחד שהרבה יותר חשוב מהקרוואן עצמו-וזה מדריך לאתרי קמפינג המפורט והטוב ביותר שתוכל למצוא ובנקודה הזאת אל תחסוך ואל תסתפק במידע אינטרנטי.

דרור הראל

asafk
14-01-11, 11:27
מניסיון של 4 טיולי קרונים באירופה אני מאוד ממליץ לא לקחת את הרכב הקטן ביותר אלה תמיד אחד יותר גדול מהנידרש.
.
אורן, זו גישה מקובלת מאוד (במיוחד אצל ישראלים), אבל לדעתי האישית זה מאוד תלוי באופי הטיול ובאופי המטיילים, ואני לא מסכים עם הגישה הזו.
בכבישי הדולומיטים המדהימים שנסענו בהם אי אפשר לנסוע עם כזה רכב גדול. אסור לפי השלטים בכניסה לכביש ואי אפשר בגלל הרוחב והגובה.
כשלילד נקרעו הנעליים ונכנסנו לחנות נעליים בקניון באינסברוק, לקראוון גדול לא היתה חניה, עם הקליפורניה פשוט נכנסנו לחניון כמו כל מכונית.
חניה בעיר? לקרוואנים גדולים אסור, בהרבה מקומות. הקליפורניה לא נחשב קרוואן.
ויש עוד הרבה דוגמאות לדברים שאי אפשר לעשות עם קרוואן גדול (לפחות לא בנוחות), ועם קמפר קטן כן. אני רוצה להיות מה שיותר גמיש בטיול, להיות מסוגל לבחור באיזה כביש אני נוסע לפי הנוף, ולבחור לאיזה כפר להיכנס לפי מה שרואים בו, ולא לפי המגבלות של המשאית שאני נוהג בה.
ומה ה"מחיר" ששלימנו? מה הפסדנו? חוסר נוחות מינימלי במעבר מנסיעה לשינה וחזרה? וזה עם שני ילדים. לדעתי לזוג בלבד זה יהיה לא מורגש.
ומה מרוויחים ב"גדול"? יותר מקום? למה צריך יותר מקום? שירותים ומקלחת? תודה, עם מדריך טוב לאתרי קמפינג מגיעים למקומות עם שירותים ומקלחות נהדרים, ואף אחד לא צריך לסחוב דלי של "מים אפורים" או "מים שחורים" לנקודת הריקון בבוקר.

עניין של השקפה, של גישה... אין נכון ולא נכון.

אסף.

oren61
14-01-11, 12:55
על גודל ונוחות אפשר תמיד לדון.
כל אחד עושה מה שמתאים לו.
בקשר לחניה מעולם לא היתה לי בעיה תמיד יש פיתרון גם אם הוא קצת יותר רחוק מהמרכז.

בנושא קמפינגים באתר זה יש מעל 8500 קמפינגים עם תאור מדויק מה יש ואיך להגיע.

http://www.eurocampings.co.uk/en/europe/

בכל מקרה אירופה מלאה בקמפינגים ובכל חור אתה מוצא.

-->