PDA

צפייה בגרסה מלאה : שחזור מפתחות (התנעה+דלק) לסמוראי? ..לא מוצא אותם

rinzai
09-01-11, 02:52
האם ניתן? כיצד?

מורי
09-01-11, 07:37
בהנחה ואין לך זוג מפתחות נוסף אין ממש מה לעשות...
יש להחליף את הסוויץ',ואת מכסה הדלק.

רפי לין
09-01-11, 08:31
כדאי לבדוק גם את האפשרות לשיחזור המפתחות אצל מנעולני רכב.
בברכה - רפי לין

חנן-ג'יפולוג
09-01-11, 09:01
בדוק ב"פאר המנעולים" 039219988
לפעמים הוא יכול לייצר מפתח מאפס על סמך מידע שהוא מקבל מהמח' הטכנית של היבואן.

איציק - 4X6ZH
09-01-11, 09:10
תעלול ישן נושן שעובד בדרך כלל
במקום להתעסק עם מנעול ההגה
פרק את מנעול הדלת
בדרך כלל קוד המפתח למנעול ההגה מתאים גם לדלתות .

איציק

ruby572
09-01-11, 22:20
האם ניתן? כיצד?

שלום.
ניתן לייצר מפתח לסוויץ'/לכל מנעול אחר גם כאשר אין מפתח.
יש מנעולנים שמתמחים בזה.
בד"כ לוקחים עבור זה לא מעט כסף. תבדוק לפני זה אם לא כדאי להביא מפירוק.
אם לא תסתדר תשאיר ה"פ.

rinzai
17-03-11, 11:12
עידכון מהשטח

1. היה אצלי מנעולן אתמול. הוא פירק את מנעול הדלת, הוציא את המספר המוטבע, ולא מצא מפתח "גולם" (מפתח חדש שאותו יש לחרוט בהתאם למספר המוטבע) - והלך (לכן גם לא גבה תשלום, שאמור היה להיות 300 ש"ח). לגבי מפתח "גולם" אנסה להשיג במכשירי תנועה, או במוסך דרך השטח. את יש רעיונות נוספים אשמח לשמוע.

2. למעשה אני צריך מפתח דלת/הנעה, מפתח פקק מיכל דלק, ומפתח למנעול רב-בריח של ידית הילוכים.

3. לגבי המפתח של פקק מיכל דלק: ההצעה הייתה לפתוח חזק עם מברג (כך נשברות השינים של המנעול), ולאחר מכן כל מפתח יוכל לפתוח/לנעול את פקק המיכל.

4. לגבי מנעול רב-בריח של ידית ההילוכים: ההצעה הייתה לנסר עם דיסק את האוזן, לפרק את המנעול, לקודד את המנעול לסט (3) מפתחות חדש, ולנעול עם אוזן תחליפית - עלות עבודה 100 ש"ח; עלות אוזן רב-בריח חדשה 150 ש"ח.

rinzai
17-03-11, 14:56
עידכון נוסף:

1. תשובת מוסך דרך השטח: אין במחסן מפתחות חדשים לסמוראי 89 (מפתח "גולם").

2. תשובת מכשירי תנועה: (א) אין במלאי מפתח "גולם" לסמוראי 89, אין גם סט מפתח+צילינדר (להתנעה/דלת). (ב) לאחר בירור, לא ניתן גם להזמין מחו"ל. הפנו אותי למנעולנים (את התשובה של מנעולן אחד, הבאתי למעלה).

סולי
17-03-11, 20:25
מניסיון, תקשיב לחנן.
מקצוענים, ואם אני זוכר נכון גולם של מיצובישי מתאים בול, זה מה שעשו אצלי כשנשבר המפתח בתוך הסוויץ'.

סופת המדבר
17-03-11, 20:49
יש איזה מנעולן בהרצליה (באזור רח' משכית)
ליפני איזה שנה רציתי לשכפל אצלו מפתח לרכב של העבודה
והיו תלויים לו על הקירות עשרות סוגים שונים של מפתחות - גולם של רכבים
אני מאמין שהוא יוכל למצוא לך משהו

שגיא S
17-03-11, 21:11
אם אתה רוצה יש לי את הסוויצ' הקודם שהיה לי באוטו עם מפתחות...אני מחליף לרעיון יותר יצירתי אז הוא שלך אם תרצה.
ישב בסמוראי 87 אבל הוא של טרקטור

rinzai
16-05-11, 00:35
עידכון מהשטח:
סוף סוף ובשעה טובה שוחזרהמפתח. המנעולן הגיבור (מומלץ "דרך השטח" ת"א ..קיבלתי את המספר מגילעד): אבשלום (טל' 6200077 052). קוד המפתח היה על מנעול דלת הנוסע (היינו, לא דלת הנהג). האות הראשונה נראתה J אך התברר שהיא למעשה U. תוכנת איתור המפתח היא של Silca אם אינני טועה. הוזן בה: סוזוקי סמוראי מודל 1984-1991. יצא "גולם" Silca מדגם: TOY 4RAP (שלוש אותיות ראשונות של טויוטה) + מידות הפצירה המקוריות - 5 דקות עבודה והיה מפתח חדש (+ספייר) מתאים לכל (דלת, הנעה, דלת מטען אחורית, דלק).
ה"נזק": 300 ש"ח.

מה נשאר? לנסר עם דיסק את אוזן מנעול הרב-בריח של הגיר (המפתח הזה גם הלך יחד עם כל הצרור), ולהעביר את האוטו טסט :-)

mr_ber
17-05-11, 23:47
זה לא כל מה שנשאר!
הדבר החשוב הוא להפיק לקחים ולהחזיק מפתחות ספייר.

-->