PDA

צפייה בגרסה מלאה : קפיצי אוויר לרכישה בארץ

הונגר
09-01-11, 19:29
שלום ונעים מאוד לכל חברי הפורום.
אני יחסית חדש בתחום הזה ולאחרונה התחלתי לאהוב לבנות דברים לג'יפ שלי (טראנו).

התקנתי מדחס של מזגן עם מיכל אוויר בשלב ראשון
הזמנתי מחו"ל (מדבי) air lift 1000 בשביל הג'יפ אבל לצערי הוא נתקע במכס וזה יקח זמן עד שישתחרר אם בכלל.
בכל אופן לשאלתי - מהיכן אני יכול להשיג בארץ במחיר שפוי קפיצי אוויר ולעשות את ההתאמות של התושבות בעצמי ? במשך יומיים אני מנסה לברר ולא מצליח למצוא ספק בשביל לרכוש אותם במחיר שפוי, המחיר הכי זול שמצאתי זה 2000 זוזים ליחידה.

אשמח אם מישהו יכוון אותי למקום בארץ בו אוכל להשיג אותם.

תודה מראש, אמשיך לעדכן עם תמונות במידה ויהיו התפתחויות.

נדב42
09-01-11, 20:12
אם אני זוכר נכון, דבי שולחת ב- Fed-Ex .
אצלי לא נתקע, אבל אם אכן זה נשלח עם Fed-Ex, יש מי שיכולה לעזור ...

איזו מידה הזמנת ?

הונגר
09-01-11, 20:23
היא שלחה לי עם Fed-Ex, אבל זה כן נתקע גם אצלהם. אין לי מושג מה המידה שהיא שלחה לי, ביקשתי לפי דגם רכב והיא התאימה את המידה בהתאם למידה של הרכב (כנראה שיש לה איזה קטלוג שם).

הבחורה מפדקס דיברה איתי אמרה לי שזה תהליך של שבועיים שלוש עד שמשחררים את זה משם צריך להביא אישורים ממשרד התחבורה.

בכל אופן, לא נראה לי שאני אחכה שבועיים שלוש, אני מחפש לקנות קפיצים של דיפנדר או משהו בסגנון השאלה מאיפה אני אוכל לרכוש כאלה במחיר שפוי.

דרור ברלי
09-01-11, 20:30
תנסה אצל סמואל מ"טריפנט".

talilim
10-01-11, 07:16
היא שלחה לי עם Fed-Ex, אבל זה כן נתקע גם אצלהם. אין לי מושג מה המידה שהיא שלחה לי, ביקשתי לפי דגם רכב והיא התאימה את המידה בהתאם למידה של הרכב (כנראה שיש לה איזה קטלוג שם).

הבחורה מפדקס דיברה איתי אמרה לי שזה תהליך של שבועיים שלוש עד שמשחררים את זה משם צריך להביא אישורים ממשרד התחבורה.

בכל אופן, לא נראה לי שאני אחכה שבועיים שלוש, אני מחפש לקנות קפיצים של דיפנדר או משהו בסגנון השאלה מאיפה אני אוכל לרכוש כאלה במחיר שפוי.

רגע, רגע.
מה מספר שטר המטען של החבילה?

הונגר
10-01-11, 10:48
רגע, רגע.
מה מספר שטר המטען של החבילה?
467619970717

talilim
10-01-11, 11:49
בודקת...

nirs
10-01-11, 22:07
לאחרונה התחלתי לאהוב לבנות דברים לג'יפ שלי (טראנו).

כבוגר טראנו (בעברי הרחוק) המלצתי היא לעבור (במוקדם או במאוחר) לפלטפורמה המאפשרת הרבה יותר גמישות ואפשרויות לשיפור דוגמאת דיפנדר / סופה.
מניסיוני, מיטב השיפורים שהתקנתי, לא הביאו את הטראנו לביצועים / עבירות שלהם קיוותי.

Bernard
19-02-11, 21:33
שלום ונעים מאוד לכל חברי הפורום.
אני יחסית חדש בתחום הזה ולאחרונה התחלתי לאהוב לבנות דברים לג'יפ שלי (טראנו).

התקנתי מדחס של מזגן עם מיכל אוויר בשלב ראשון
הזמנתי מחו"ל (מדבי) air lift 1000 בשביל הג'יפ אבל לצערי הוא נתקע במכס וזה יקח זמן עד שישתחרר אם בכלל.
בכל אופן לשאלתי - מהיכן אני יכול להשיג בארץ במחיר שפוי קפיצי אוויר ולעשות את ההתאמות של התושבות בעצמי ? במשך יומיים אני מנסה לברר ולא מצליח למצוא ספק בשביל לרכוש אותם במחיר שפוי, המחיר הכי זול שמצאתי זה 2000 זוזים ליחידה.

אשמח אם מישהו יכוון אותי למקום בארץ בו אוכל להשיג אותם.

תודה מראש, אמשיך לעדכן עם תמונות במידה ויהיו התפתחויות.

מי זו דבי?
אפשר לינק לאתר?

-->