PDA

צפייה בגרסה מלאה : גרנד ויטרה קצר או ארוך?

robert71
10-01-11, 06:31
אני מתעניין בנוגע לקניית גרנד ויטרה קצר או ארוך שניהם שנת 2003, הארוך מונע בגז, אני נוסע כמאתיים ק"מ ביום-חצי בכביש וחצי בשטחים חקלאיים.
1.איזה מהדגמים עדיף?
2. האם הנעה בגז היא יתרון או חסרון?

תודה

נדב42
10-01-11, 08:16
הבחירה בין קצר לארוך היא אישית...
בארוך יש יותר מקום ויותר דלתות אז הוא יותר פרקטי למעט בחנייה עירונית ...
(שווה לבדוק כמה מקום נשאר באמת לאחר התקנת מערכת הגז)

לגבי מערכת הגז: אני לא בקיא בתחום בכלל, אבל הבנתי שמערכות לא טובות או לא מכויילות יכולות לגרום נזק למנוע. במערכת אחת שראיתי בזמנו על ג'ימני היתה מערכת שימון שניתנת לכוונון, ממש ראית את הטיפות מטפטפות להן בנחת מהמשמנת ...

יתרונות: הגז זול יותר בשלב זה, ולאור הגילויים האחרונים יש סיכוי שיישאר זול יותר, וגם אם נגמר הגז יש דלק וההיפך ...
חסרונות: מקום בתא המטען למיכל הגז, תוספת משקל קבועה מאחור, איסור כניסה לחניונים תת קרקעיים.

אם ההעדפה שלך היא לכיוון הגז, אני מציע לך לפתוח שרשור נפרד עם כותרת כמו "איך אני בודק מערגת גז בקניית רכב ?", כדי למשוך את תשומת לב המומחים לעניין ...

ארז ש.
10-01-11, 11:41
רק הערה\הארה לגבי הגז וזה תלוי היכן אתה גר, דרומה וצפונה ממרכז הארץ נדיר מאוד למצוא תחנת מילוי לגז כך שהמערכת נהיית לא רלוונטית, אם אתה גר במרכז החיסכון בכסף יהיה עצום עבורך, יותר מ7 שקלים לליטר ו200 ק"מ ביום - "תפור" עליך רכב מונע בגז, ולגבי תפיסת המקום של המערכת אז אני מבין שאם אתה מתלבט בין קצר לארוך אז מרווח לא הכי חשוב לך וחוץ מזה תמיד אפשר להתקין גגון.

-->