PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה באבחון

סמוראי92
10-01-11, 17:16
שלום לכולם,
הסמוראי הגיבור שלי,סגור שנת 92, הצטנן...אחרי ההנעה(מניע כמו פנתר), כשאני מתחיל לנסוע, הרכב משתנק ומשתעל..אני מחכה קצת זמן ואז הכל בסדר אבל יש הרגשה כללית שהרכב מתאמץ יותר. לפעמים,לא תמיד, אחרי ההנעה יש ריח של דלק. יש לציין שצריכת הדלק עלתה בצורה ניכרת.
הפילטר דלק בסדר,חוטי הצתה חדשים יחסית, המצב של המנוע מעולה(זו הבעיה הראשונה שלו מאז שהרכב אצלי) באופן כללי..

למישהו יש רעיון מה זה יכול להיות? מערכת חשמל- הצתה,פלאגים? מערכת דלק-קרבורטור?

תודה מראש

yargo
10-01-11, 18:13
שלום לכולם,
הסמוראי הגיבור שלי,סגור שנת 92, הצטנן...אחרי ההנעה(מניע כמו פנתר), כשאני מתחיל לנסוע, הרכב משתנק ומשתעל..אני מחכה קצת זמן ואז הכל בסדר אבל יש הרגשה כללית שהרכב מתאמץ יותר. לפעמים,לא תמיד, אחרי ההנעה יש ריח של דלק. יש לציין שצריכת הדלק עלתה בצורה ניכרת.
הפילטר דלק בסדר,חוטי הצתה חדשים יחסית, המצב של המנוע מעולה(זו הבעיה הראשונה שלו מאז שהרכב אצלי) באופן כללי..

תודה מראש

נשמע לי שהקרבורטור מציף
בדוק גם שהצ'וק לא תפוס

צביקה קרבורטור
11-01-11, 17:18
שלום רב !
כל הסימנים מראים על בעיית קרבורטור !
האם נפלט עשן שחור מצינור הפליטה, בעת ההתנעה, לאחריה, בסלד סרק, או בעת האצת מנוע ?
מיותר לציין שטיפול בקרבורטור, יחזיר את ההשקעה בחיסכון בדלק, תוך זמן קצר, ולטווח ארוך !!
בברכה
צביקה

צביקה קרבורטור
16-01-11, 21:54
שלום לכולם,

תודה מראש

כמדומני שהבעייה נפתרה :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=51878
בברכה
צביקה

tomer s
16-01-11, 22:37
כמדומני שהבעייה נפתרה :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=51878
בברכה
צביקה

צביקה,
תשתף אותנו בפיתרון הבעיה כדי שנחכים בבקשה,

צביקה קרבורטור
16-01-11, 23:45
תומר שלום רב !
אין לי הרבה במה להחכים אותך:
הרכב הגיע אלי, עם צוק אוטומטי תפוס, וסלד צוק גבוה.
מתברר שהרכב נוסע כשנה לפחות עם תרמוסטט במצב פתוח דרך קבע.
הקרבורטור פורק לגורמים, נוקה והוחלף לו סט שיפוץ קומפלט.
הקרבורטור הורכב לרכב , הצוק האוטומטי כוון על מנת שישתחרר מהר יותר, ובעליו קיבל הדרכה להחליף תרמוסטט בהקדם, מכיוון שהרכב לא מגיע גם לשליש הראשון של מחוג הטמפרטורה, ובכך מקשה על הצוק להשתחרר מוקדם, והמנוע מתקשה להגיע לטמפרטורת עבודה, הCO כוון לפי הוראות יצרן, וכן גם ההצתה, השיפור הורגש מידית כבר , בנסיעה הביתה לירושלים, בשיפור התאוצה ההתחלתית והסופית, ועודכנתי טלפונית, שמחוג הדלק זז כמחצית מהכמות שירדה לפני הטיפול בקרבורטור.
מיותר לציין שההשקעה תוחזר תוך זמן קצר, בחיסכון בדלק.
בברכה
צביקה

GodsFather
17-01-11, 11:33
צביקה הוא מסוג האנשים שגורמים לי להימנע מלעבור להזרקה :)

סמוראי92
17-01-11, 12:46
הטיפול באמת שינה את הרכב....כמו שאמרתי לצביקה, אפילו המערכת סטריאו פועלת טוב יותר!!:D

סמוראי92
17-01-11, 13:44
ובהמשך ישיר,מישהו יכול להמליץ על מקום טוב להשיג בו תרמוסטט חדש?

GodsFather
17-01-11, 14:00
מקורי בחברה.

-->