PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה באישור כננת ברישיון

אסייג
10-01-11, 18:22
בשעה טובה הותקנה כננת בניסן... מישהו יודע אייך ניתן לאשר אותה בסכום שפוי
אצל מי ומה העליות?
ההתקנה בוצעה עצמאית מכון שאין אישור מתקין

zilbersh התמונה בשבילך...

ishc
10-01-11, 18:35
אספיר לא יכולים לאשר? הרי הפגוש שלהם ויש לו הכנה.

אסייג
10-01-11, 18:42
אספיר לא יכולים לאשר? הרי הפגוש שלהם ויש לו הכנה.

כולם רוצים כסף כאילו הם ישהו איתי להתקין אותה ...

ishc
10-01-11, 18:52
דבר עם צדי מרסטה אני יודע שהוא עזר לכמה וכמה אנשים בנושא. ברור שירצו ממך כסף, אנשים לא עובדים בחינם אפילו אם זה אומר לבדוק את ההתקנה ולשים חותמת זה זמן וזמן=כסף.
הסכום פשוט צריך להיות הגיוני

יורם-דרומי
10-01-11, 18:55
בשעה טובה הותקנה כננת בניסן... מישהו יודע אייך ניתן לאשר אותה בסכום שפוי
אצל מי ומה העליות?
ההתקנה בוצעה עצמאית מכון שאין אישור מתקין

zilbersh התמונה בשבילך...
אני עברתי אותה דרך

התקנתי כננת(שקניתי בנפרד) אצל צדי מרסטה ובאותו היום תוזמן גם ביקורת מכון התקנים - קבל ממנו הצעת מחיר על ההתקנה+בקורת מכון תקנים (חייב)

לאחר מכן סע למשרד הרישוי עם כל הניירת שנתן לך צדי+דוח בקורת מכון התקנים שלם להם 120 ש"ח והנה לך כננת ברשיון

בהצלחה

אסייג
10-01-11, 21:50
אני עברתי אותה דרך

התקנתי כננת(שקניתי בנפרד) אצל צדי מרסטה ובאותו היום תוזמן גם ביקורת מכון התקנים - קבל ממנו הצעת מחיר על ההתקנה+בקורת מכון תקנים (חייב)

לאחר מכן סע למשרד הרישוי עם כל הניירת שנתן לך צדי+דוח בקורת מכון התקנים שלם להם 120 ש"ח והנה לך כננת ברשיון

בהצלחה

תמיד אמרתי שהכל מהיר וחלק במדינה שלנו :)

sos4u
11-01-11, 01:44
אני עברתי אותה דרך

בהצלחה

מצטרף להמלצה, היחיד שפתר לי את בעיית הרישוי בצורה חוקית והגונה [ גם מבחינת המחיר]
פנה לצדי.

אסי
19-09-12, 18:53
הלכתי לצדי מרסטה בעקבות ההמלצה כאן.
נעשתה בדיקה של הכננת (קניתי את הג'יפ עם כננת מורכבת) ואישור מכון התקנים (ועכשיו נשאר ללכת למשרד הרישוי).
שילמתי לרסטה עבור הבדיקה והאישור 1150 ש"ח !
שימו לב, אמנם רסטה מעבירים את אישור מכון התקנים אבל המחיר קרוב להתקנה חדשה (הם טוענים שרוב הסכום הולך למכון התקנים - אבל זה לא בדיוק כך....) ואין ספק שהשירות הוא ממש של "עושים לך טובה".

Tourist
19-09-12, 19:41
בדקתי במקום בצפון.
אותו דבר.
רצו 850 ש״ח.
אמרתי שארכיב לבד ורק יתנו אישור. אותו מחיר.
וגם נתנו הרגשה של ׳עושים טובה׳.

ממה שאני בדקתי - אין קיצורי דרך (וכסף)
אא״כ יש לך קומבינה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
19-09-12, 22:11
מישהו בדק מה צריך לעשות כדי לעבור בדיקת מכון תקנים ישירות? במה זה כרוך?

omri_t
19-09-12, 23:32
מישהו בדק מה צריך לעשות כדי לעבור בדיקת מכון תקנים ישירות? במה זה כרוך?

הרמתי כמה טלפונים לבדוק עם הסדנאות,
בכדי לחסוך עמדה מס 1
צריך שהפגוש \ מתקן הכננת יקבל תקינה, וזה אפשרי רק למתקנים שיוצרו ע"י סדנא כלשהי (אספיר, גטוס, רסטה וכו')
גם להם אין מתקן מאושר עבור כל רכב- למשל אין מתקן עבור סופה- מה שאומר שתכל'ס הם לא יכולים לעזור.

ממה שאני זוכר (ואני לא ממש בטוח בזה!!!) אם "עושים לבד" צריך ללכת לקבל אישור עבור המתקן, ויחד איתו לגשת לעמדה 1.

אישית,
עם כל הצער,
בכל הסדנאות אליהן התקשרתי לא ממש נתנו לי פתרון הגיוני כלשהו- וכאמור מדובר ברכב מאוד נדיר- סופה.
גם כשהייתי מוכן לשלם עבור "מתקן ייעודי" לא היה להם מה להציע או דרך לסייע.
וכפי שכתבו מעליי, הסכומים שהם דורשים עבור מתן רישוי שערורייתי- אין הצדקה לגבות כל כך הרבה כסף עבור תיווך לבדיקה, מה גם שלאחר מכן המשך הריצה היא עלינו.

ושוב, כמו בכל הנושאים הללו- מדינת ישראל מחייבת אותנו להיות עבריינים ולפרנס מעכרים.
והסדנאות נותנות במקרה הזה את מלוא ידן לנ"ל.
במקום שהגיפאי הישראלי יוכל לקבל התקנה לכננת במחיר הוגן הוא נאלץ לבחור בין לשלם מחיר כננת עבור הרישוי או לגשת למעכ'ר שיעלה הרבה פחות ולהיות עבריין.

שלומי
20-09-12, 22:51
מציע לך לפני שאתה מתיאש להרים טלפון למעבדת רכב של הטכניון.
כשניזקקתי לעזרתם הופתעתי לטובה.

eysham
13-05-15, 08:25
יש התפתחויות בנושא?
איך מאשרים כננת ופגוש שנקנה מארה"ב? או נבנה לבד לצורך העניין...

klam
13-05-15, 09:39
יש התפתחויות בנושא?
איך מאשרים כננת ופגוש שנקנה מארה"ב? או נבנה לבד לצורך העניין...

אייל,
זה מאוד פשוט, אבל עדיין אתה חייב אישור מתקין מורשה ואיתו הפקידה במשרד הרישוי משנה לך במקום, בלי עמדה 1.
צריך לבקש מאחד המתקינים המורשים - או שיעשה עבורך את ההתקנה, או שיסכים לבדוק אותה ולצייד אותך באישור תמורת תשלום.
חן

שי - 4 לבן
15-05-15, 11:56
תנסה אצל ארנון מלאכי ממוסך אנדורו בפרדס חנה
עשיתי אצלו את הבדיקה והאישור לפני פחות משנה.

-->