PDA

צפייה בגרסה מלאה : דנה 60?

pachul
08-05-03, 20:26
האם הציריות בסרן שוות באורכן?
נאמר לי ע"י בעל מוסך כי יש הבדל של ס"מ בין שני הצדדים ואצלי במקום קצרה היתה הציריה הארוכה יותר?!.
האם נכון הדבר?
האמת שבציריה שהוחלפה היו סמני שחיקה בשיניים אבל לא נשמע לי הגיוני שאם באמת יש הבדל באורך אז הארוכה תתאים.
תודה שרון

נמרוד
08-05-03, 20:32
אתה יכול למדוד?
לי למען האמת נשמע מאד לא סביר שיש הבדל של ס"מ אחד באורך. אידיוט רציני המהנדס שגורם למפעל לייצר שני חלקים שונים שההבדל בינהם כל כך קטן. אבל הכל יכול להיות. והס מלהזכיר את תעשיות רכב נצרת - את הסרן לא הם מייצרים!

חנן-ג'יפולוג
08-05-03, 20:40
אל תמדוד. הרם מחר טלפון לינוביץ' ושאל אותו.
ספר לנו, שנלמד.

asafk
08-05-03, 22:09
חיובי.
הבדל של סנטימטר אחד. אם מרכיבים הפוך- גם דנה 60 יכול ללכת :cry:

אסף.

אדי
08-05-03, 22:52
אסף , יש לך מושג לגבי דנה 44 אחורי של סופה? לא שאני מתכוון להרכיב את היריות הפוך ... :D

ונניח שהציריות זהות , לאחר שנים שהופעל עליהן מומנט בכיוון מסוים הפיכה של כיוון הסיבוב יכולה להחליש את הציריה?

אדי

pachul
09-05-03, 00:07
אסף תודה.
הנזק כנראה כבר נגרם,יש שחיקה של הסטליטים(אני כמעט בטוח שזה שמם) וזה מה שכנרה גורם למכות בזמן לחיצה/עזיבה של דוושת הגז.
באמצע חודש יוני אני מרכיב לוקרייט בעזרת השם(או יותר נכון בעזרת האח של החברה :wink: ) האם צריך להחליף גם את הציריה השניה על הדרך?לא בדקתי אותה אבל אני מאמין שגם היא נשחקה.
תודה שרון

נ.ב
לפעמים בא לי לתפוס את בעל הסופה לשעבר ולפרק אותו על ההזנחה הפושעת :evil: .

asafk
09-05-03, 18:49
לציריה קצרה מדי בדרך כלל לא יגרם נזק. פרק אותה ותראה בעצמך (ופרסם תמונות- זה נדיר יחסית ומעניין). זה לוקח בערך רבע שעה להוציא צירייה (בזהירות לא לשפוך שמן על הברקסים), ועוד רבע שעה להחזיר אותה (ולשים לב למומנט של ה4 ברגים עם ראש 9/16).
לדעתי גם לארוכה מדי הנזק לא יהיה קריטי (מעבר לשחיקה), אלא לסטליטים שנדחפים הצידה ממקומם הטבעי, ואולי אפילו לקרוסשאפט שהציריה אולי נוגעת בו.

תוכל לפרסם תמונות של שתי הציריות? ושל הגשעפט בתוך הדיפרנציאל?

לא יודע לגבי ה44, אני אבדוק בקטלוג אם יש מק"טים שונים.

אסף.

רפי
09-05-03, 21:35
בסרן דנה 44 של סופה, הציריות לא זהות באורכן.
הפרש של למעלה מס"מ אחד.

זאביק
11-05-03, 08:25
שרון,

היות וסרני דנה 60 כמעט ולא נשברים,
אפשר להשיג סרנים קומפלט די בזול במגרשי פירוקים.
שווה לבדוק החלפה של הציריות והדיפ' בזמן ההתקנה של הלוקרייט.

pachul
11-05-03, 21:01
ברגע שיהיה לי קצת זמן אני אצלם את כל החלקים.
כרגע אני די מסתבך עם בעיות חשמל.
זאביק תודה על הרעיון כשתגיע הנעילה נבדוק מצב כל גלגלי השיניים ואת הציריה השניה ואם יהיה צורך נחפש מפירוק.
תודה שרון

-->