PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהתלבטות בין 2 סלולרים

BackDoorMan
12-01-11, 22:50
משומשים זולים בטווח של ה 500 ש"ח :
N95 8GB
אייפון 3G

אשמח לשמוע חוות דעת על האייפון בהשוואה לנוקיה.

ishc
12-01-11, 23:23
אחרי סוני אריקסון G900 נוקיה N95 ו-N85 והיום עם אייפון 4 (לא מכיר את השלוש). אם הצורך שלך הוא אינטרנט, נגן מוזיקה וגי פי אס (אם יש בשלוש) אז רק אייפון (לפחות לגבי הארבע אני מאמין שהשלוש לא נופל בהרבה) הנוקיה הוא פשוט טלפון סבבה עם מצלמה לא רעה אבל בכל השאר הוא נופל ובהרבה.

tzagi
13-01-11, 08:58
אין פה השוואה
זה כמו לשאול אם עדיף לקנות סאניונג או מרצדס, למרות שיש להם מכלולים "דומים", פה נגמר הדמיון.
עזוב את החתימה שלי בצד, אתה משווה כלי עם אפשרויות לא מוגבלות לכלי עם אפשרויות מאד מוגבלות.

BackDoorMan
13-01-11, 09:28
ל N95 יש חומרה מצוינת ואיכות בנייה מעולה, גם לו יש GPS ו WI-FI
אין הרבה אנשים עם אייפון 3 פה, הרוב עם 3GS והלאה, ולכן אני מחפש מישהו שמכיר את שניהם.

tzagi
13-01-11, 10:00
למשתמש רגיל, אין כול הבדל בין 3g ל gs
למעשה, אני מוכן להתערב שאם יש מולך. את שתייהם תתקשה להגיד מי זה מי.
אפשר לשאול אם אתה יודע מה ההבדלים?

Nirho
13-01-11, 10:46
ל N95 יש חומרה מצוינת ואיכות בנייה מעולה, גם לו יש GPS ו WI-FI
אין הרבה אנשים עם אייפון 3 פה, הרוב עם 3GS והלאה, ולכן אני מחפש מישהו שמכיר את שניהם.

אני היום עם אייפון 3G ואישתי עם N95 (לא ה8 גיגה, אלא הרגיל), וכמו שאמרו פה - אין מה להשוות בכלל.
האייפון הוא מכשיר פשוט מדהים, זה הרבה מעבר לטלפון, ואת כל מה שהוא עושה הוא עושה טוב וכיף.
הN95 לדעתי הוא אחד המכשירים שממחישים הכי טוב עד כמה אבד הקסם של נוקיה. הוא כבר לא פשוט כמו פעם, ואפשר אפילו לקרוא לו מסובך. האינטרנט שלו לא רלוונטי, כי הוא ממש לא שמיש, אם נהיה ראליים, כנראה שבחיים לא תוריד אפליקציה מOVI כי גם זה דרעק...

החסרונות של האייפון 3G:
קצת איטי ביחס לאייפונים החדשים
החל מגרסת התוכנה הבאה (iOS 4.3) הוא כבר לא נתמך. מה שאומר שלנצח תשאר עם 4.2
חסרות בו קצת מהתכונות של האייפונים החדשים (פוקוס ע"י הצבעה בצילום, צילום וידאו, ועוד כמה שטיקים).

ולמרות החסרונות הנ"ל זהו מכשיר מדהים וכיף ואני כבר שנתיים איתו, וכנראה שכשיצא ביוני האייפון 5 אני אמשיך עם אייפונים.

אתה מוזמן לשאול עוד שאלות בה"פ

BackDoorMan
13-01-11, 10:55
תודה על תשובה מנומקת.
מה מבחינת איכות קליטה, שיחה וספיקר ?

BackDoorMan
13-01-11, 11:48
למשתמש רגיל, אין כול הבדל בין 3g ל gs
למעשה, אני מוכן להתערב שאם יש מולך. את שתייהם תתקשה להגיד מי זה מי.
אפשר לשאול אם אתה יודע מה ההבדלים?

שאלתי את גוגל, ויש הבדלים.
המונח "משתמש רגיל" לא אומר לי כלום, אני מתייחס לכל משתמש כולל אותי כאינדיוידואל .

http://www.engadget.com/2009/06/08/iphone-3g-vs-iphone-3g-s-the-tale-of-the-tape/

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/3ZOJVUrAAzk?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/3ZOJVUrAAzk?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

דרור ברלי
13-01-11, 18:58
לקנות סלולרי משומש? ועוד כזה?
התחרפנת.

ומה עם אמינות? כבר מטפלים כאן באייפונים שהשתגעו או שעדיין אין אחריות? וכל תקלה שבמכשיר אחר מתוקנת תוך שעה הופכת את הצעצוע המיותר הזה לעוד משקולת נייר?

מאיר אלוני
13-01-11, 19:06
איפה אפשר להשיג אייפון 3G ב-500 ש"ח ?

tzagi
13-01-11, 19:24
לקנות סלולרי משומש? ועוד כזה?
התחרפנת.

ומה עם אמינות? כבר מטפלים כאן באייפונים שהשתגעו או שעדיין אין אחריות? וכל תקלה שבמכשיר אחר מתוקנת תוך שעה הופכת את הצעצוע המיותר הזה לעוד משקולת נייר?

משתמש רגיל=%95 מהלקוחות של האייפון, אנשים שישתמשו בו.....בעיקר כטלפון,
משתמש לא רגיל זה מישהו שחייב להראות ששלו יותר גדול ולא יותר מזה.

בצד הקיצוני ההפוף יש לנו את הטכנופובים (ברלי)
הם מלאים בדעות קדומות בדומה לכפריים הצרפתים שהרסו את הכדור הפורח הראשון.

אז דרור, תרשה לי לתקן אותך
אייפון 3G הוא הכלי הכי אמין והכי זול וקל לתיקון מכול טלפון אחר שיצא אי פעם בעולם(כל טלפון-חכם או לא)
הוא גם מאד פשוט ואין לו את הבאגים של הGS

אני לא כותב סתם, אני יכול להוכיח כול מילה.

BackDoorMan
13-01-11, 19:35
הייתי רוצה להיות כפרי צרפתי.

אז הרסו כדור פורח ביג דיל , אפשר לחשוב שזה מה שמנע מחיל האויר מלהצטייד בטכנולוגיה המבריקה הזאת ולנצח ביום כיפור .

דרור ברלי
13-01-11, 20:46
משתמש רגיל=%95 מהלקוחות של האייפון, אנשים שישתמשו בו.....בעיקר כטלפון,
משתמש לא רגיל זה מישהו שחייב להראות ששלו יותר גדול ולא יותר מזה.

בצד הקיצוני ההפוף יש לנו את הטכנופובים (ברלי)
הם מלאים בדעות קדומות בדומה לכפריים הצרפתים שהרסו את הכדור הפורח הראשון.

אז דרור, תרשה לי לתקן אותך
אייפון 3G הוא הכלי הכי אמין והכי זול וקל לתיקון מכול טלפון אחר שיצא אי פעם בעולם(כל טלפון-חכם או לא)
הוא גם מאד פשוט ואין לו את הבאגים של הGS

אני לא כותב סתם, אני יכול להוכיח כול מילה.

אני מאמין לך שזה מכשיר איכותי. יחסית.
חסר לו באמת, במחיר המופרז שלו, שלא יהיה איכותי...
מצד שני, אין דבר כזה בעולם היום - מכשיר סלולרי משוכלל שהוא גם אמין באמת. יש מכשירים שמתחילים לעשות צרות אחרי כמה חודשים, יש כאלה שאפילו אחרי כמה ימים (סוני אריקסון לסוגיו יכול למות גם תוך כמה שעות). בסופו של דבר היחידים ששורדים איכשהו אלה המכשירים היותר פשוטים וטיפשים. בגלל זה אני מתפלא שאנשים מוכנים לקחת סיכון ולרכוש סמארטפון משומש.

כאן בישראל היתה בזמנו לאייפונים בעייה של אחריות ותיקונים.
להזכירך ג'ו - אנחנו לא באמריקה.

לא יודע מה נהיה מאז האייפונים, בגלל זה אני מזכיר את זה. אולי כן מתקנים אותם היום בארץ?

וכן. אני, מה לעשות - אמנם גר בעיר אבל בנשמתי אני מין הילבילי כזה, לובש רק ג'ינס, נוסע באוטו מברזל. וממש-אבל ממש, לא רוצה לרכוש שום גאדג'טים שאין להם שום שימוש אמיתי. אז אין לי שום דבר נגד האייפון... אבל אייפון וכל סמרטפון אחר, לא נמצא אפילו במקום המאה ברשימת סדר העדיפויות שלי.

tzagi
13-01-11, 21:11
אני מאמין לך שזה מכשיר איכותי. יחסית.
חסר לו באמת, במחיר המופרז שלו, שלא יהיה איכותי...
מצד שני, אין דבר כזה בעולם היום - מכשיר סלולרי משוכלל שהוא גם אמין באמת. יש מכשירים שמתחילים לעשות צרות אחרי כמה חודשים, יש כאלה שאפילו אחרי כמה ימים (סוני אריקסון לסוגיו יכול למות גם תוך כמה שעות). בסופו של דבר היחידים ששורדים איכשהו אלה המכשירים היותר פשוטים וטיפשים. בגלל זה אני מתפלא שאנשים מוכנים לקחת סיכון ולרכוש סמארטפון משומש.

כאן בישראל היתה בזמנו לאייפונים בעייה של אחריות ותיקונים.
להזכירך ג'ו - אנחנו לא באמריקה.

לא יודע מה נהיה מאז האייפונים, בגלל זה אני מזכיר את זה. אולי כן מתקנים אותם היום בארץ?

וכן. אני, מה לעשות - אמנם גר בעיר אבל בנשמתי אני מין הילבילי כזה, לובש רק ג'ינס, נוסע באוטו מברזל. וממש-אבל ממש, לא רוצה לרכוש שום גאדג'טים שאין להם שום שימוש אמיתי. אז אין לי שום דבר נגד האייפון... אבל אייפון וכל סמרטפון אחר, לא נמצא אפילו במקום המאה ברשימת סדר העדיפויות שלי.

דרור,
בישראל יש אנשים מאד מאד מאד מוכשרים וחכמים בענף האייפון, מתקנים הכוווווול כוללח החלפת רכיבים על הלוח, צריבת צ'יפים ועוד אקזוטיקה,משהו שבארה'ב לא מקובל.
אני בקשר ישיר עם הטובים בייניהם
למעשה, יש לך מכר שגר מטר מממך שהוא עמוק בתחום.
נכון שיש הממממון חאפרים
נכון שמחירי התיקון בארץ גבוהים, אפילו מאד בהשווה לקלות התיקון והעלות של החומרים.
אני כמובן נותן שרות (בארץ כמובן) ללקוחות שלי. (יש לי הסכם) במחירים יותר נמוכים מכול מעבדה בארץ.

ofiredri
13-01-11, 21:26
היה ברשותי 3G יותר משנה. יכולות המכשיר אכן נהדרות אבל חשוב שתיקח בחשבון כמה בעיות די מעצבנות במכשיר שגרמו לי לשדרג בדחיפות ל 3GS
1) איטיות : ברגע שהמכשיר עמוס בתוכנות שכמה מהן רצות ברקע, המכשיר הופך לאיטי בטעינת אפליקציות ואפילו בתגובת המקלדת בשליחת סמסים. יש לי כיום כמה חברים שסובלים קשות מאיטיות המכשיר עד כדי כך שהוא נתקע מרוב עומס. הם עדיין אוהבים מאוד את המכשיר אך מתלוננים לא מעט על ביצועיו. החומרה שלו זהה לדגם 2G שקדם לו.
2) שאלת על ספיקר: הספיקר שלו חלש בהשוואה ל3GS ו 4. חלש עד כדי כך שלא תשמע את השיחה עם מעט רעש רקע.

כאמור ברשותי אייפון 3GS ואני מאוד אוהב את המכשיר. כרגע לא משדרג ל 4 שלעתי יצא עם יותר מדי תקלות. מחכה ל 5.
שני הדגמים שברשותי מאוד אמינים אבל עליך להזהר מכאילו שסוגדים למכשיר שיגידו עליו אך ורק טובות. המכשיר אינו מושלם הן מבחינת יכולות (לדוגמא מצלמה קדמית בלבד ובאיכות ירודה יחסית) והן מבחינת תפקוד התכונות הקיימות (לדוגמא הספיקר).

הנוקיה אמנם יכול פחות אך ה N95 מכשיר מצויין - המוהיקני האחרון מבית נוקיה.
עדיין הייתי בוחר באייפון.

-->