PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריפוד פנימי לסופה

stavamrosi
15-01-11, 12:43
בהמון תמונות אני רואה ריפודים מעור חום ושחור לסופה
ניראים חדשים לחלוטין.
מה העלות של כיסאות כאלה ושטיחים? ואיפה אפשר להשיג את זה?

סתיו.

six 4 life
15-01-11, 13:28
יש לי זוג מושבים קדמיים לסופה מעור חום (מקוריים עם התפירה והסמל של תע"ר) במצב חדש, צור קשר אם מעוניין.

stavamrosi
16-01-11, 00:17
תודה six4life
אני מנסה בעיקרון להבין איפה מייצרים או מרפדים אותם ככה...
מאוד יעזור לי .
תודה מראש.
סתיו.

דרור ברלי
16-01-11, 00:28
כל רפד רכב יכול לחדש לך את הדיפונים והמושבים ולרפד אותם באיזה ריפוד שתרצה, כתלות בסכום הכסף שאתה מוכן להשקיע....
שטיחים לריצפה - בחלק האחורי של הג'יפ שהוא שטוח לגמרי/בנוי ממשטחים ישרים - אין לך בעיה לקנות חומר גלם (שטיח מקיר לקיר, פלציב או כל חומר בידוד אחר), לחתוך לפי מידה ולהתאים בעצמך. בחלק הקדמי של תא הנוסעים, הריצפה בעלת צורה אמורפית וקצת יותר קשה לייצר לבד/להתאים שטיח לכל הקימורים והגבעות שיש שם, ושגם ייראה יפה ומקורי. מי שממש בקטע של להשקיע, יכול להזמין שטיח חדש קומפלט מחו"ל - של רנגלר YJ יתאים יופי בסופה.
אישית? ריצפה של ג'יפ צוברת לכלוך, חול, בוץ, רטיבות... לא הייתי מדביק עליה כלום. כל שטיח ששמים, שיהיה רק מונח, או תפוס בנקודה אחת, ושבשאר הפינות אפשר יהיה להרים אותו ולנקות את הג'יפה שמצטברת מתחתיו.

לגבי ריפוד מושבים: שים לב שלא תמיד מה שמציגים לך כ"עור" זה באמת עור.... עור אמיתי זה חומר לא זול. עור איכותי זה חומר יקר... ברוב המקרים כשאומרים לך "עור" תקבל עור תעשייתי/סקאי. זה עמיד וקל לניקוי אבל לא נעים בקיץ.

jeep.il
16-01-11, 05:58
תפנה לא.רוקי ברחובות הוא בין הטובים ביותר בתחום ספציפית לג"יפים.

prinz804
16-01-11, 20:15
http://www.rocki2000ltd.co.il/service.asp?ID=625

-->