PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה בין ג'ימי 90 V8 לבין בלייזר 92

jimmy90
16-01-11, 00:39
הרגע הגדול הגיע , זה המכונה משבר גיל ה 42 . . .
בעקבות המשבר אני מתלבט בין ג'ימי 90 לבין בלייזר 93 עם מנוע וורטק, הבלייזר נראה יותר עדכני
ופחות לשטח ואלו הג'ימי נראה יותר רכב שטח.
אשמח אם למישהו כאן יש ניסיון עם הכלים האילו, תחזוקה, בעיות מיוחדות ונפוצות, עלויות חלפים נצרכים בתדירות גבוה.

תודה
אלכס

אבנר יוקון
16-01-11, 02:37
הרגע הגדול הגיע , זה המכונה משבר גיל ה 42 . . .
בעקבות המשבר אני מתלבט בין ג'ימי 90 לבין בלייזר 93 עם מנוע וורטק, הבלייזר נראה יותר עדכני
ופחות לשטח ואלו הג'ימי נראה יותר רכב שטח.
אשמח אם למישהו כאן יש ניסיון עם הכלים האילו, תחזוקה, בעיות מיוחדות ונפוצות, עלויות חלפים נצרכים בתדירות גבוה.

תודה
אלכס
קודם כל תבדוק טוב את נושא מנוע וורטק בשנה זאת כי ב 93 לא היה ביוקונים מנוע וורטק
לגביי הגימי עוד לא קם כזה בלוף מאז שהמציאו את הגלגל

lowrider
16-01-11, 23:40
אני מניח שהוא קורא " ג'ימי" למה שמוכר אצלנו כ"בלייזר" הישן רק שהוא נקרא "ג'ימי" תחת מותג GMC ומדובר בבהמה גדולה במיוחד. ובלייזר (אם מדובר ב93) הוא קורא לעגלת השטח הקטנה הידועה בארה"ב בשם S10 ו-S15 ואצלנו כג'ימי תחת GMC ומעט כבלייזרים תחת מותג שברולט.
ב93 נחתו מנועי הוורטק הראשונים בבלייזר/ג'ימי 4X4 הקטנים (בשנת 90 הבלייזר המגודל החל לפנות את מקומו באבולוציה ליוקון).
רושם כללי על כלים אמריקאיים מבעל ג'ימי S15 מודל 88 במשך 8 שנים ובעלים של כמעט 10 כלים אמריקאיים ישנים בעבר:
אמינות מכנית סבירה, חלפים זולים (לא בUMI!!!)
אמינות חשמלית ירודה ביותר
חלודה - ברגע שהתחילה מתפתחת במהירות לקטסטרופה.
פוטנציאל שיפורים בלתי נגמר, מאגר שיפצורים בלתי נדלה. בעיקר לבהמות גדולות (FULLSIZE) ולמנועים הגדולים.

jimmy90
16-01-11, 23:57
תודה לכל המשיבים,אכן במודל 90 ותחת מותג GMC הרכב נקרא ג'ימי ואילו תחת מותג שברולט הוא נקרא יוקון ומאוחר יותר טאהו.

האם אתם מכירים מוסך טוב באזור המרכז (שמעתי על דוכי . . .) שיודע לעשות עבודת / חשמל מכונאות במחירים סבירים? בנוסף מה ההבדל בין BODY LIFT לבין דרך העלים?

שוב תודה לכל הטורחים להשיב, מה רמת המחירים הממוצעת של ה FULL SIZE האילו?

אלכס

שי ג.
17-01-11, 10:45
אם אתה מעונין ג'ימי 97 מנוע וורטק 4.3 דור 2 חדש ,סרנים חיים על קפיצי עלים,נעולה כפול.
טל 0522-440955
שוקי.

lowrider
21-01-11, 13:43
הגבהה דרך העלים משנה את מהלך המתלה ואת גובה הגחון מהקרקע. בודי ליפט הוא אוקלונים בין השילדה לבודי מה שאומר שמהלך המתלה + גובה הגחון לא משתנים, גובה הקבינה עולה.

-->