PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש תחליף לYES והוט.

שמוליקו
16-01-11, 17:04
כמו בכותרת,
מחפש תחליף לחברות הכבלים.
היום מנוי ל YES ,לא רואה טלויזיה.(גם האישה לא מסתכלת)
היחידים שצופים הם הילדים, גם זה בדורה דייגו יובל ושות..
שמעתי על פתרונות של ממירים שמאפשרים קליטת הערוצים הישראלים הרגילים - 1,2,10,33...
שם משלמים חד פעמי.
שמעתי על פתרונות חיבור של מחשב לטלויזיה (דרך האנטרנט? )
אשמח אם יש כאן מישהו שמבין ויוכל לעשות קצת סדר בדברים, גם עלויות.

מחפש את הדיל המושלם ללא תלות בחברות שעושקות ממני מעל 250 שקלים כל חודש ללא שימוש ...

תודה למגיבים.

idanw
16-01-11, 17:17
אתה צריך ממיר כזה: http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=%u05DE%u05DE%u05D9%u 05E8%20%u05D3%u05D9%u05D2%u05D9%u05D8%u0 5DC%u05D9%20

ואז תוכל לקלוט את כל הערוצים ה"רגילים" באיכות טובה (לא בכל אזורי הארץ יש קליטה) במרכז כן.

לגבי חיבור למחשב - אם יש לך כניסת HDMI במסך (בדרך כלל ברוב הפלזמות
LCD) יש, תוכל לחבר מחשב בעל יציאה דומה (ניתן לרכוש כרטיס מסך כזה, אם המחשב נייח) ולצפות באינטרנט.

אני גם שוקל ליצור "מחשב סלוני" שיהיה מחובר לטלויזיה ולרשת האלחוטית בבית, שאוכל לצפות בתכנים ברשת בעזרת מקלדת ועכבר אלחוטיים.

עידן

ishc
16-01-11, 17:36
כדי להתנתק החברת הכבלים/לוין יש לך שלוש אופציות בגדול.
1. רכישת ממיר פתוח, מאפשר קליטת הערוצים הפתוחים שמשודרים מעמוס. זה אומר ערוצים 1,2,10,ערוץ הכנסת ואם אני זוכר נכון גם ערוץ הקניות. בדוק אם יש בכלל קליטה באיזור שלך, העלות זולה, זה מתחיל במאה שקל לממיר.
2. צלחת פרטית, מאפשרת לקלוט ע״י זוג ELNB את כל הערוצים הפתוחים מעמוס והלוין האירופאי. המון ערוצים, מכל הסוגים, רובם דוברי שפות זרות שאינן אנגלית ולמה שמשודר באנגלית כמובן שאין תרגום. סדר גודל של עלות (לפי מה שאני זוכר מהתקופה שעבדתי בזה) 2000 ש״ח לצלחת, זוג ELNB וממיר אחד כולל התקנה.
3. יצירת מחשב סלוני וצפייה בטלויזיה בסטרימינג. האופציה העדיפה עלי (ככה זה אצלי כבר מעל שנתיים). צריך רוחב פס נדיב, ומחשב מתאים שיתחבר ל-LCD. עצה שלי, למחשב תדאג שיהיה כונן קשיח גדול ככל האפשר, אתה תתפלא כמה מהר הוא מתמלא. סדרות וסרטים מאכסנים לילדים במחשב, אפשר לאחסן במחשב בכמות אדירה (לא הם לא חייבים HD) ולשים להם מה שהם רוצים ומתי.
שילוב של אחד ושלוש הוא הכי אידאלי לרוב האנשים לדעתי.

BackDoorMan
16-01-11, 17:42
לא ראיתי מי יודע איכות סטרימינג מאתרי אינטרנט ברמה של חיבור כבלים או הוט.
מציע להתקין צלחת פרטית , אם אתה שולט באנגלית ללא הצטרכות לתרגום יש ערוצי סרטים וסדרות פתוחים בלווינים הערבים והאירופאים.
עלות משוערת :1500 ש"ח .

zagi
16-01-11, 20:23
מאז שנולד הילד ( שנתיים ושמונה חודשים ) אין לנו טלויזיה בבית , כל מה שאנחנו רוצים לראות יש באינטרנט .

סרטי קולנוע - מגיעים לאינטרנט כולל תרגום עוד לפני שהגיעו לארץ .
תוכניות טלוויזיה - לכל תוכנית שמכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט , יום לאחר שידור התוכנית בטלויזיה היא כבר נמצאת במלואה באתר ועם הרבה פחות פירסומות אם בכלל .....
ילדים - שפע של אתרים חינוכיים , משחקים ועוד ... אינטרנט ...

בשורה תחתונה , מצאתי את עצמי עם טלוויזיה כל הערב מזפזפ בשלט , באינטרנט אני פשוט יודע מה אני רוצה לראות וזה תמיד שם !

נ.ב - כל זה ללא התיחסות כלל לנושא של טלוויזיה-ילדים וההשלכות של שניהם ביחד .

Pageup
16-01-11, 21:17
קצת סדר בדברים.
האופציה של מדיה סנטר היא קבילה לחלוטין רק לרוב התוכן הוא לא הכי חוקי (לפחות בארץ).
יש אופציות שונות ומשונות הכל תלוי במה רוצים לראות וכמה זמן רוצים להשקיע.
לא חייבים יציאת HDMI במחשב, יציאת DVI מספיקה. DVI זה HDMI בלי הקול,
כבל שבצידו האחד DVI ובשני HDMI עולה עשרות שקלים בודדים.
אם יש מחשב בבית לא חייבים מדיה סנטר, מספיק סטרימר, יש כאלה עם הארדיסק
פנימי, יש כאלה עם כניסה להארדיסק נייד/דיסק און קי ויש כאלה גם עם כרטיסי
רשת. אני ממליץ על רשת חוטית ולא אלחוטית כי העתקה של קובץ לוקחת המון זמן,
וקבצים באיכות HD קצת קשה לעשות להם סטרימינג ממחשב למחשב/סטרימר ב WIFI
גם כן.
כל התוכן שמשודר בחו"ל זמין תוך מספר שעות ברשת ועם חיבור מהיר הוא אצלך על המחשב
תוך דקות (בין 10 ל 40, תלוי באורך הפרק והאיכות) - אבל, בגדול זה לא חוקי.
יש כל מיני שירותים כמו HULU אבל הם דורשים קצת ידע איך להשתמש ב PROXY
ולהסוות את היותך מישראל.
לפי הדרישה שלך והרצונות יהיה אפשר לפרט יותר.

asafk
16-01-11, 23:36
אנחנו אמרנו לחברים מיס שיבואו לקחת את המשקולות שלהם מהבית לפני כמה חודשים.
מאז לא חסר יותר מדי הטלויזיה.
מה שכן רוצים לראות, קופצים ל"אוזן" ולוקחים DVD. ויש הכל - סרטים, סדרות, באמת הכל. בכמה שלא משלמים ליס אפשר לקחת הרבה מאוד דיוידיאים. וכל התוכן הוא מה שאני בוחר.
סטרימר/ מחשב מדיה/ דברים אחרים מהזן המשוכלל- רק אם נרגיש צורך אמיתי, וזה בינתיים לא קורה.

בקיצור, אני אומר - קודם כל תתנתקו. אח"כ תתרגלו. ואז תחליט מה אתה רוצה לראות וכמה, ובהתאם לזה תבחר פתרון. לא חייבים שיהיה משהו אחר יום אחרי שאין יס - כי אז לא תוכל להתחיל ממצב שאתה בוחר מה לראות, אלא מזה שאתה כנראה תראה טלוויזיה, מה שנותנים לך, בערוצים הפתוחים.
יכול להיות שתגלה שאתה בכלל לא צריך לראות שום דבר ואז חבל על הכסף של סטרימר או מה שלא יהיה.

אסף.

coas
17-01-11, 00:46
פעם, בעבר הרחוק, היה כבלים. מאז נגמלתי ועברתי לתוכן אינטרנטי לפי בחירה וערוצים ישראלים דרך מקלט דיגיטלי, עיד"ן.
לילדים יש את כל הסרטים שהם רוצים (מתוך המבחר שאנחנו מחליטים) מייד ועכשיו על DOK שמתחבר לטלוויזיה ישירות, כך גם נפטרתי מCD/DVD. הילדים דוברי אנגלית כך שאין להם צורך בתרגום, החיסרון שהם לומדים מדורה ספרדית...
כשנגמר הסרט או הפרק אז נגמר והולכים לשחק/ לקרוא/לא להפריע לאבא, לא יכולים להעביר ערוץ או להמשיך לשטות הבאה באותו ערוץ.

הקניה שמסתברת כמיותרת היא המקלט הדיגיטלי, מדליקים כדי לראות חדשות או כאשר יש אירוע מיוחד.
עבור סטרימינג או תוכן HD יש מחשב נייד עם יציאת HDMI. בנתיים מוריד כל סרט שנראה מעניין, מתישהו נמצא זמן גם לראות.

אז מה היה לנו? מקלט דיגיטלי, מנוי ברפידשר ומחשב נייד.

ועדיין המאזן חיובי לעומת מנוי לגזלנים.

נמרוד
17-01-11, 11:40
אני כבר חודשיים בלי YES. קניתי את המקלט ב200 שקל, אני ואשתי רואים ערוץ 10 ו2 בערב, לא שראינו הרבה יותר מזה לפני כן - אבל, הקליטה לא תמיד משהו! - הילדות כמעט לא רואות טלוויזיה - בשבת בבוקר שמים להם DVD או שרואים משהו במחשב. אני מניח שאם וכאשר יהיה לי זמן וחשק אתקין איזשהו חיבור למחשב/סטרימר.

בוזי
17-01-11, 21:28
לקוחות הוט לשעבר (אם מישהו יצליח אי פעם להתנתק מהם) יכולים לתקוע את הכבל האנלוגי מהקיר שמגיע מהקיר בכניסת ה-RF בטלויזיה.
ערוצים 1,2,3,10, חינוכית, כנסת, נאשיונל ג'יאוגרפיק, בית +, ערוץ הילדים, הופ, BBC למיניהם, ועוד ועוד.
חינם אין כסף.

Pageup
18-01-11, 09:34
לקוחות הוט לשעבר (אם מישהו יצליח אי פעם להתנתק מהם) יכולים לתקוע את הכבל האנלוגי מהקיר שמגיע מהקיר בכניסת ה-RF בטלויזיה.
ערוצים 1,2,3,10, חינוכית, כנסת, נאשיונל ג'יאוגרפיק, בית +, ערוץ הילדים, הופ, BBC למיניהם, ועוד ועוד.
חינם אין כסף.

זה ממש לא נכון. אם הם ניתקו לך את הכבל מהמרכזיה זה לא עובד (מה שקורה לרוב).
אם יש לך אינטרנט/טלפון שלהם והם "שכחו" לשים פילטר (מה שהם נוטים לעשות)
אז זה יעבוד.

אמיר ב.א
18-01-11, 10:19
שש שנים בלי YES או HOT

התקנתי צלחת לווין פרטית,אתה קולט רק מה שאתה רוצה , בלי התחייבויות וכו'

גלדיאטור
18-01-11, 11:58
יש גם אפל טיוי
וגוגל טיוי ממירים לפי דרישה

שווה לבחון

erezgur
18-01-11, 16:48
שש שנים בלי YES או HOT
התקנתי צלחת לווין פרטית,אתה קולט רק מה שאתה רוצה , בלי התחייבויות וכו'
+1
צלחות לוויין פרטיות - תשלום חד פעמי סביר בהחלט ועולם חדש לגמרי.

ומי שמתעניין - אוכל לשלוח בפרטי פרטי מתקין מקצועי ויסודי שעבד אצלי וזה לדעתי הגורם החשוב ביותר למתחילים בתחום...

-->