PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילות נעילות ועוד נעילות- מחפש המלצות

yoni 110
18-01-11, 09:03
הגיע הזמן לנעול את השבי ואן, איזה נעילות מומלץ ולמה?
עד היום בכל הרכבים שהיו לי היו מותקנות נעילות נשלטות (ARB ומקנמרה) ולכן אין לי נסיון עם האוטו' למינהם.
הרכב הוא רכב סופש בלבד אבל עדין לא מתחשק לי לסבול על הכביש.
הסרנים הם GM 14 BOLT מאחור וDANA 44 קדמי.

בקיצור הביעו את דעתכם ואם אפשר גם מחירים

יוני

דרור ברלי
18-01-11, 10:21
אוטו לסופ"ש שנוסע מעט ולאט - נעילות אוטומטיות בלי להתלבט.
מצד שני, זו חתיכת בהמה. כושר התמרון גם ככה לא משהו, בכל מיני מקומות צפופים נעילה קדמית אוטומטית תקשה עליך קצת ותצטרך לתמרן קדימה-אחורה. אז האפשרות להעדיף נעילה נשלטת מלפנים בכל זאת קיימת.

מאחורה דטרויט בלי ויכוחים.
מקדימה - בולסטר (אם יש להם נעילה לסרן הזה) או ARB אם בא לך לשלם יותר.

six 4 life
18-01-11, 11:31
ספרטן קדימה + אחורה (או אם אתה חושש ממוצר חדש, לוקרייטים גם יעבדו מצויין).

yoni 110
18-01-11, 19:18
ספרטן קדימה + אחורה (או אם אתה חושש ממוצר חדש, לוקרייטים גם יעבדו מצויין).

לוקריט יחזיקו מעמד עם רכב ששוקל כמעט 4 טון וצמיגים 33???

six 4 life
18-01-11, 19:53
יחזיקו כמו גדולות!!!
מעבר לזה- בגלל המשקל והגיר האוטומטי גם לא תרגיש אותן בכלל על הרכב, מנסיון של רכב כזה שנוסע כבר שנתיים וחצי נעול לוקרייטים קדימה אחורה עם צמיג זהה למידה שציינת והספיק לעשות לא מעט שטח קשה (מעלה בוקר ועוד, בוץ קשה בירקון, ואפילו ה' ישמור- דיונות.. :cool: ).
אם הבעלים שלו יסכים, נעלה לך תמונה שלו במעלה בוקר ביום רע מאוד שלו, להמחשה:cool:.

תומר א.
18-01-11, 20:33
יחזיקו כמו גדולות!!!
מעבר לזה- בגלל המשקל והגיר האוטומטי גם לא תרגיש אותן בכלל על הרכב, מנסיון של רכב כזה שנוסע כבר שנתיים וחצי נעול לוקרייטים קדימה אחורה עם צמיג זהה למידה שציינת והספיק לעשות לא מעט שטח קשה (מעלה בוקר ועוד, בוץ קשה בירקון, ואפילו ה' ישמור- דיונות.. :cool: ).
אם הבעלים שלו יסכים, נעלה לך תמונה שלו במעלה בוקר ביום רע מאוד שלו, להמחשה:cool:.

ואיך הוא מתנהג בכביש עם הנעילה?

six 4 life
18-01-11, 21:32
בנסיעת כביש יום יומית הנעילה האחורית פשוט לא מורגשת פרט לתקתוקים עמומים עד בלתי נשמעים שיופיעו רק בכיכר קטנה או בסיבוב פרסה חד. שום מכות, שום תזזיתיות שאופיינית לנעילה אוטומטית ברכב שטח קל, שום התנגדויות. פשוט עובדת ובשקט.

asafk
18-01-11, 21:39
חפש, ממה שעוד לא הלך לברזל, סרן אחורי 14 בולט של CUCV טנדר צבאי לשעבר (אצל אונגר הזקן היו, אבל הוא והגרוטאות שלו כבר לא איתנו). בתוכו יש דטרויט לוקר. הכי טוב, הכי חזק.
הקדמי זה שאלה טובה, אני נגד אוטומטיות מקדימה. ואם בג'יפים קלים יחסית זה אולי נסבל להיות רוב הטיול בהנעה אחורית בלבד, בבהמה כבדה וגבוהה להנעה הקדמית יש תפקיד חשוב, ונעילה אוטומטית מלפנים מונעת ממך לשלב את ההנעה הקדמית. תבדוק עם בולסטר מה יש להם להציע לסרן הקדמי.

אסף.

תומר א.
19-01-11, 11:52
בנסיעת כביש יום יומית הנעילה האחורית פשוט לא מורגשת פרט לתקתוקים עמומים עד בלתי נשמעים שיופיעו רק בכיכר קטנה או בסיבוב פרסה חד. שום מכות, שום תזזיתיות שאופיינית לנעילה אוטומטית ברכב שטח קל, שום התנגדויות. פשוט עובדת ובשקט.

:( שלוש כיכרות והרבה פניות מהבית לרפת.
אתה מדבר על לוקרייט?

אסף - חיפשתי את הסרנים הללו לפני כמה שנים - אין

אברמלה
19-01-11, 16:21
מניסיון שלי. הירכבתי פאוור טראקס נון סליפ בשניי הסרנים. עושים את העבודה . נעילות חזקות. אמנם יקרות יחסית ללוק רייט . אבל איין מה להשוות ביכלל.. מהניסיון שלי ה. הלוק רייט שוברות את הפינים.. . מחיר בארץ ל2 נעילות סדר גודל של 7500 .+ -.

yoni 110
19-01-11, 18:49
מניסיון שלי. הירכבתי פאוור טראקס נון סליפ בשניי הסרנים. עושים את העבודה . נעילות חזקות. אמנם יקרות יחסית ללוק רייט . אבל איין מה להשוות ביכלל.. מהניסיון שלי ה. הלוק רייט שוברות את הפינים.. . מחיר בארץ ל2 נעילות סדר גודל של 7500 .+ -.

שופינסקי, אין לך משהו במחלקת המשומשות??

אסף, לא נראה לי שאפשר למצוא סרנים כאלה בקלות. הלוואי והיה אפשר. מאונגר ז"ל בקושי נשאר השרמן בכניסה

six 4 life
19-01-11, 22:21
טוב יש אישור אז הנה סתם בשביל הקטע מצב לא פשוט עם רכב לא פשוט שיושב על לוקרייטים.
בסוף הוא גם עולה בלי עזרה ומשך למעלה גם 5 רכבים של קבוצה אחרת. בלי שבירות מיותר לציין.

yoni 110
19-01-11, 23:43
המדרגה בבוקר? לא מצליח להתאפס על המקום

six 4 life
20-01-11, 11:43
אכן מעלה בוקר ביום מחורבן.

מוני_הכוכב
31-01-11, 04:27
אם המחיר של זוג לוקרייט בארץ ה- 7,500, בדוק המחיר באינטרנט, אני קניתי זוג ל GM10 תמורת $450, אני משער שהמחיר עלה ולסרנים שלך זה יעלה כ $800 -$1,000. עלות ההתקנה של שניהם צ"ל כ-1,000. וודא שאתה קונה גם שימסים לתאום, ללא זה ישברו לך הפינים. כ"כ קנה עוד 2 זוגות פינים לרזרווה.

אם יש לך חבר בארה""ב, הזמן, והזמן עוד דברים בהזדמנות זו (לדוגמא - קניתי 6 יחידות rancho RS5000 תמורת $240, היום אולי $300.

כ"כ בחר לך חנות אמיתית שאתה יכול גם להגיע ולנבור בה, טוס לארה"ב וחזור עם מזוודה מלאה ח"ח, תספיק לאכול גם פיצה האט או מקדונלדס ואז לא שייאר לך עודף מהסכום הנ"ל.

לי היה זוג לוקרייט על בליזר 88, הפינים מקדימה נשברו בשלב מסויים כנראה לא הותקנו עם כיול נכון של השימסים. $11 היה מחיר פינים חדשים.

מוני

-->