PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית הנעה בבאגי

aviad136koki
19-01-11, 00:12
קודם כל שלום לכולם ...
אני יתן קצת רקע למקרה...
קניתי באגי מחבר שלדה +גיר חיפושית ומנוע סובארו DL שמחוברים ע"י מתאם שאני הכנתי...(כמובן בעזרת תותחים ,כי המתאם שהיה עליו נשבר בפירוק המנוע (כי היה גמור) ולא יהיה אפשרי לרתח )
עכשיו אחרי שהכל שהתאים ואחרי הרבה מדידות הכנסו את המנוע למקום שלו וישר שניסינו להניע היה לי רעש כאילו שהסטרטר מתאמץ והוא מסובב את המנוע אבל חצאי סיבובים בגלל שהוא נוגע בסוג של גוף מתכתי או שהוא יושב בלחץ כל שהוא עכשיו כמובן שלסטרטר של החיפושית יש רק כיוון אחד לשבת...ניסיתי כמה פתרונות חשבנו שאין מספיק כוח אז נתנו חשמל מבוסטר עם זרם 24 וולט כי חשבנו שזה "ישחרר את התקיעה הזאת" חשבנו שהסטרטר "עייף" בדקתי אצל חשמלאי והוא אמר פיקס וגם רואים שהוא עובד יפה בחוץ שנותנים לא פלוס ישיר
עכשיו חשבתי שיש לי בעייה במתאם גם, אבל אחרי מדידות חוזרות שוב ושוב ראיתי שהמידה מדוייקת למתאם הישן שזה 3.6 סנטימטר . וככה הבאגי היתה עובדת עגול פעם .
אני כבר במצב יאוש כי אני בעצמי מכונאי ובעל מגרש לחלפי מכוניות והבאתי עוד 4 מכונאים אחרים שיראו את המצב כמובן שהבאגי מניעה ע"י דחיפה ואין שום רעש או סוג של חיכוך שהבאגי מונעת בצורה הזאת .
בקיצור ולעניין רציתי לדעת עם מישהו נתקל פעם בבעיה הזאת או שמבין קצת בדברים האלו ..
דרך אגב צבעתי בטוש את כל הראש בנדיקס בסטרטר וראיתי מה נוגע במה וכמובן שלא היה חיכוך או משהו מיוחד והצבע ירד אך ורק מהמירוכז של הסטרטר (איפה שיושבת השייבת מרכוז מהנחושת) ומהגלגל שיניים שלו.
עכשיו רציתי לדעת אולי זה קשור למירכוז בין המתאם שבניתי לגלגל תנופה כי מרכזתי אותו ע"י מדידה עם קליבר"
בקיצור אני מצרף תמונות שתוכלו גם קצת להנות אחרי שבילבלתי לכם במוח אני מקווה מאוד שתוכלו לעזור לי בהקדם בתודה מראש ואחלה לילה אביעד .:)

חנן גולומבק
19-01-11, 20:21
3.6 ס"מ נראה לי הרבה יותר מדיי, הפלטה צריכה להיות +- 10 מ"מ.
נשמע לי כאילו הבנדיקס יוצא החוצה ולא פוגש את גלגל התנופה.

aviad136koki
22-01-11, 19:16
הבעיה נפתרה תודה....
דרך אגב הסטרטר היה עייף במקצת התאמתי לו סטרטר של פולו קלאסיק התאים ול רק כמה חיתוכים ושינויים הביאו לתוצאה טובה...(:

basel lj
22-01-11, 19:50
ערב טוב
אני באסל הגיר בבאגי שלי גמור הגיר של t2 טרנפורטר אני מחפש קיט שיפיץ
מישהוא יכול לעזור 052-7900185
דחוף תודה

basel lj
22-01-11, 19:53
3.6 ס"מ נראה לי הרבה יותר מדיי, הפלטה צריכה להיות +- 10 מ"מ.
נשמע לי כאילו הבנדיקס יוצא החוצה ולא פוגש את גלגל התנופה.

שלום חנאן מה הטלפון בבקשה
אני צריך עזרה
תודה

חנן גולומבק
23-01-11, 06:38
[quote=aviad136koki;364153]הבעיה נפתרה תודה....
quote]

מה הייתה הבעיה ?

באסל הטלפון שלי - 0506233066

חנן.

-->