PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת לניסן קאשקאי

ברששת
20-01-11, 12:29
אומנם לא מדובר ברכב שטח.
אני לוקח אותו כאלטרנטיבה לרכב משפחתי קצת שונה.
מדובר ב2X4 ואין לי כל כוונה לנסות אותו בשטח (אולי שבילים).
משפחה 2 מבוגרים ו2 ילדים.נסיעות הרוב מחוץ לעיר כ25000 ק"מ בשנה.
בעיקר איך הנוחות (גם מבחינת נהיגה ולנוסעים מאחור), תחזוקה, צריכת דלק אם משווים למשפחתיות פופולריות כמו טויוטה קורולה החדשה אוטומטית, הונדה סיוויק וכו'.

מויש אברהמי
20-01-11, 15:30
מניסיוני בנסיעות מבחן שערכתי הן עירוניות והן בנסיעות ארוכות מחוץ לעיר באחד הרכבים הראשונים שעלו על כבישי הארץ:
התנהגות הרכב נעימה למדי במיוחד לנהג, קצת פחות לנוסע "ועונש" לנוסעים במושב האחורי.
המושבים לפנים מהיותם קצרי מידות אינם נוחים לבעלי 180 ומעלה אולם תמיכה טובה למדי לגב יש. במושב האחורי תושיבו את שאינכם אוהבים;). הגיר הרציף פועל יפה, אולם אם תדחקו בו יתר על המידה אתם תריחו ריח שרוף ולא נעים של רצועה מחליקה. אם כך תרגיעו בדוושה ותתאימו את מהירות הנסיעה לסיבובי המנוע שאגב באופן מפתיע, פועל בטורים נמוכים יחסית למנועי בנזין אליהם משודכים גיר אוטומטי קונבנציונאלי. הרכב חסכן יחסית בדלק, כ-11 קילומטר לליטר בממוצע. הכניסה והיציאה מהדלתות הקדמיות נוחה מאוד. רכב שבבעלות חבר גמע עד כה כ-80000 קילומטר ולהוציא טיפולים שוטפים, הוחלפו באחריות- רצועת בטיחות נהג והגה שעורו התפורר וכן מצבר, 0 תקלות.
MOUSH AVRAHAMI

רון נחמן
20-01-11, 22:42
אומנם לא מדובר ברכב שטח.
אני לוקח אותו כאלטרנטיבה לרכב משפחתי קצת שונה.
מדובר ב2X4 ואין לי כל כוונה לנסות אותו בשטח (אולי שבילים).
משפחה 2 מבוגרים ו2 ילדים.נסיעות הרוב מחוץ לעיר כ25000 ק"מ בשנה.
בעיקר איך הנוחות (גם מבחינת נהיגה ולנוסעים מאחור), תחזוקה, צריכת דלק אם משווים למשפחתיות פופולריות כמו טויוטה קורולה החדשה אוטומטית, הונדה סיוויק וכו'.

אבא שלי בדיוק קנה אחד (חדש) - בשבילו זה פשוט אמצעי להגיע ממקום למקום, אבל עם ממוצע של 40,000 ק"מ בשנה הוא מבלה לא מעט ברכב...
קיבל אותו לפני כחודש וחצי - בינתיים מאוד מרוצה למעט פיוז שנשרף בשבוע הראשון...
מדווח על נסיעה נוחה, מנוע עם כח ובגדול אין טענות. אגב מדובר על גבר ממוצע לרוחב ו-1:84 לגובה.
מקווה לדווח על מבחן דרכים שלי בקרוב :)

היפה והחיה
21-01-11, 16:19
היסובבתי עם קשקאי שבועיים באיטליה.
קיבלתי אותו עם 0 ק"מ
שישה הילוכים ומנוע דיזל.
נהנתי מכל רגע.
מנוע חסכוני מאוד כמעט 1:20.
מרוווח ונוח למשפחה.
מאד רציתי לקנות אחד בארץ, אבל אין דיזל.

-->