PDA

צפייה בגרסה מלאה : עלויות טלפון קווי

eran4x4
21-01-11, 13:13
אהלן

אנחנו מדברים מהטלפון בבית הרבה (מאות דקות קווי בחודש מקו של הוט שיש עליו 1000 דקות בכ50 ש"ח לחודש, פלוס כ600 דקות מבזק לקווי ועוד כ600 לסלולר - סטטיסטיקה של חודש מיצג).

חשבון הטלפון של בזק הדו חודשי הוא באזור ה 600-1000 ש"ח - כמובן שעם ירידת דמי הקישוריות חשבון הבזק אמור לקטון בהתאם (כ 200 ש"ח לחשבון דו חודשי)

שני הקווים בשימוש בו זמני - יש כמות דומה עם לא גדולה יותר של שיחות נכנסות (ככה זה כששני בני הזוג עובדים גם מהבית ובעיקר משוחחים עם אנשים).

קיבלתי הצעה מנטוויזין של
79 ש"ח ל 1000 דקות נייד\נייח\חו"ל נדמה לי שבהתחיבות 12 חודש ואולי בכלל בלי התחיבות
109 ש"ח ל 2000 דקות נייד\נייח\חו"ל התחיבות ל 18 חודש
38 ש"ח ל 2000 דקות נייחים (תחליף לקו הוט)

את הקו של בזק אני לפחות כרגע השאיר כגיבוי למקרים של נפילת רשת \ הפסקות חשמל - לא בטוח שמתאים לי לשים את כל הביצים בסל אחד (חיבור האינטרנט דרך הרשת של הוט - שבגדול עובד מצוין אבל עדיין יש תקלה של כמה שעות אחת לחצי שנה - שנה, ולפעמים אני מעביר שיחות מה077 לבזק בגלל איכות שמע - נדיר אבל קורה). - זה אומר שאני המשיך לשלם לבזק לפחות כ 25 ש"ח לחודש עבור קו-קל או איך שהם קוראים לזה

שאלות -
החשובה:
האם מישהו מכיר הצעה אטרקטיבית יותר מזאת של נטוויזן (דרכם או דרך מישהו אחר)?
ניסיון עם נטוויזן כספק טלפוניה קווית?

שאלות טכניות:
נטוויזן רוצים לתת את השרות בעזרת המודם שקיים כרגע עבור קו הטלפון של הוט - למישהו יש ניסיון עם זה?
למישהו יש ניסיון עם מרכזיה ביתית והקווי \ מודמי IP (המודם שיש לי כרגע לטלפוניה הוא של מוטורולה SBV5120 ותומך בשני קווים) - כרגע אין מרכזיה ויש שתי מערכות של טלפוני DEC של סימנס שעובדות מצוין, אחת על כל קו אבל עם מוסיפים קו שלישי זה אולי משנה את התמונה...

-->