PDA

צפייה בגרסה מלאה : 6 כן או לא

IGTG
09-05-03, 19:53
אני חדש בתחום, או ליתר דיוק רוצה ליהיות חדש בתחום ואני צריך קצת עזרה.
אני הולך לקנות סיקס, להגיד לכם שאני זוכר לפרט עכשיו את כל מה שאמרו לי עליו לא כל כך, אבל, אני יודע שהוא היה אצל בחור שבנה אותו פלוס מינוס מאפס לבד (החליף מנוע גיר וכו') יש לו סרנים מקוריים (AMC נדמה לי) מנוע מקורי, סה"כ נראה מאוד מושקע ומטופח.
נסעתי עליו והמנוע קצת השתנק (אמרו לי קרבורטור לא מכוון) וסה"כ זהו.
השאלה היא, לדעתכם, שווה להכנס לזה עכשיו (הוצאה ראשונית 14K לפני טסט וביטוח וללא ידע אישי במכונאות) בשביל מישהו שאוהב לטייל (בעיקר בדרום) נהג המון על סופות צבאיות ומת שיהיה לו סוף סוף ג'יפ משלו?
אשמח לשמוע דעות ותגובות לכאן ולשם.
יאיר :oops: :roll:

ערן המסוקס
10-05-03, 11:52
אם אתה גר בדרום אוכל לבוא לראות את הג'יפ יחד איתך ולתת דעה..

AvigdorAharon
11-05-03, 07:31
הי,
גם אני נוהג על סופות בצבא (מילואים) ובאזרחות רק CJ !
ממליץ בחום!!!

אביגדור

נמרוד
11-05-03, 09:29
יאיר,

אם הבנתי נכון את שאלתך, אתה מחפש חיזוק חיובי כללי לקנית ג'יפ... ובכן, מן הסתם, בפורום של ג'יפולוג זה מה שתקבל... לך על זה!!!
תנסה לשאול את השאלה בפורום הנשים המניקות של וואלה לעומת זאת - אולי תקבל תשובות אחרות.

השועל
11-05-03, 12:35
טוב .. הרבה משוחדים פה לגבי הCJ ,גם אני נמנה על המחזקים החיוביים בנושא ..
שתי דברים רציתי לציין כרגע לפחות :
- האחד ,מה מודל הרכב ,לא שיש לזה חשיבות כל שהיא כי זה CJ אבל רק לשם השוואה עם כלים אחרים ,המחיר נראה סביר הכל תלוי בעיניי המתבונן .(אדם מבין יכול להיות בטוח עם זה מחיר טוב או גירושין מיידים) .

- השני ,AMC20 זהו הסרן האחורי של הרכב שאתה מדבר עליו וסביר להניח שהמודל כנראה עד 86 במידה וזה המקורי (לא נראה לי שיש מישהו שישים על הרכב שלו AMC20 במתכוון) .

- ממליץ לבדוק את המנוע עם הוא 3800 או 4300 ,אגב נראים כמעט זהים חוץ ממספר הבדלים קטנים . (סעפת ברגים ארוכים = ישן ,סעפת ברגים קצרים = חדש יותר) .

- דבר נוסף לגבי ה AMC20 ,סרנים חלשים וגזירת צירייה בסרן משמע שהגלגל עוקף אותך .. אוףףף .. לא מומלץ . השקעה עתידית בטוחה בתיקון חוזר של הסרן וחוזר.. וחוזר ..

בגדול .. אם נדלקת ,לך על תחושת הבטן ,בסופו של דבר אתה רק תהנה .. עם זה מהשיפוץ ,תיקון ,טיול ,או סתם סיבוב בעיר ...

בהצלחה
השועל

זאביק
11-05-03, 14:16
לא !!!!!!! :cry: :cry:
ממש לא כדאי. אל תעשה את הטעות הזו. :(

רכבי 4X4 זה דבר נוראי, הטעות הכי גדולה שאפשר לעשות בחיים,
וג'יפים זה עוד יותר גרוע !!!!!!!

תברח מזה כל עוד אתה יכול :x

asafk
11-05-03, 19:57
ג'יפ יש רק אחד, וטוב שכך!