PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזל טוב - ג'יפולוג בן 10 שנים

נמרוד
24-01-11, 10:50
הזמן עובר מהר כשנהנים האתר שאתם גולשים בו קיים 10 שנים. 22 (או אולי 25? הדעות חלוקות) לינואר 2001 זה תאריך הלידה הרשמי. להנאתכם כמה תמונות מסך בשביל הנוסטלגיה, באדיבות Wayback Machine. מה מתוכנן לעשור השני? חכו ותראו ;)

שגיא S
24-01-11, 10:53
וואו...
יפה להיזכר.
התמונות של הג'יפ הירוק של אסף בנחל קינה זה אחד הדברים שגרמו לי להתעניין כל כך בגיפים,
ואחת התמונות שגרמה לי לרצות רכב פתוח...

נחמד להיזכר בזה פתאום.

עלו והצליחו.

omri_t
24-01-11, 11:26
מזל-טוב!!

תודה לכל העושים במלאכה.

יישר-כוח!

sapog
24-01-11, 11:27
מזל-טוב!!

תודה לכל העושים במלאכה.

יישר-כוח!
+1!

אמיר ב.א
24-01-11, 12:58
מזל טוב !

כן ירבו...

elro
24-01-11, 13:03
אתר מצוין, הרבה ידע, הרבה אנשים טובים וניהול טוב מאוד.
מזל טוב.

איש
24-01-11, 13:21
מזל טוב .
כיף לראות את ההתפתחות במהלך השנים .

nirs
24-01-11, 13:25
מזל טוב.
תמשיכו להוביל ולחדש.
מאחל לכולנו עוד שנות גלישה רבות (וגם טיולים, אם מחיר הדלק לא ימשיך לעלות באופן מטורף)..

רפי לין
24-01-11, 13:25
מזל טוב ושפע ברכות, עלו והצליחו הלאה.
בברכה - רפי לין

dingo1st
24-01-11, 13:42
מזל טוב...

אני חושב שצריך לחגוג באיזה מפגש בוץ ...
.

OP2000
24-01-11, 17:10
מזל טוב , אחד המקומות היותר טובים שקיימים ברשת !

Tsafrir
24-01-11, 17:27
מזל טוב!

עלו והצליחו!

רון נחמן
24-01-11, 19:46
מזל טוב!

האמצעי מס' אחת שלי לדחיית למידה למבחנים. :rolleyes:

meir alony
24-01-11, 20:25
מזל-טוב לאתר הג'יפאים מס' 1 בישראל

ishc
24-01-11, 20:29
מזל טוב

ronaldo
24-01-11, 20:29
לכל צוות גיפולוג והחברים מזל טוב !

תודה על ה"מקום מפגש" שנתתם לנו וכל יתר הפעיליות.

המשך מוצלח !

נדב42
24-01-11, 23:17
כבר כתבתי בעבר בפומבי ובפרטי, אבל יש מקום לשוב ולחזק :p:p:p

חברי ג'יפולוג מהווים את אחת הקהילות האיכותיות ביותר שנתקלתי עד היום. קהילה עם עזרה הדדית, שיתוף ידע, שיתוף בחוויות והמון כיף. תרבות הדיונים בפורום בהחלת ראוייה להתפאר וגם כאשר מישהו גולש קצת מהפסים, הוא מאופס מהר מאוד ע"י החברים האחרים בקהילה, או מנהלי הפורומים (ואני כותב את הדברים למרות שגם אותי מחקו פעמים מספר).

האתר מרכז גם אוסף מכובד של אנשי מקצוע מהענף, אשר משתפים בידע ועצות טובות ללא תמורה (מיידית, לאורך זמן זה כמובן משתלם להם, כראוי), וכמובן אין לשכוח את עושר הכתבות ואיכותן :p

שאפו גדול ותודה רבה לבעלי האתר, לצוות בשכר ולמנהלים בהתנדבות, וכמובן לכל החברים בפורום. שילוב האיכות של כל השותפים בעשייה הביא את האתר למקום המכובד בו הוא נמצא כיום :razz::razz::razz:

אני גאה להיות חלק מהקהילה האיכותית הזו.

נדב.

ענבר
24-01-11, 23:21
מזל טוב והמון תודה לכל העוסקים במלאכת ניהול התוכן ואחזקת האתר כמו גם לכל קהילת הג'יפאים.

באמת אחד האתרים הטובים שיש.

יישר כח!

boaz avrahami
24-01-11, 23:24
1+

מזל טוב ובהזדמנות זו תודה גדולה להנהלה והעובדים... :-)

nir.samo
24-01-11, 23:44
מזל טוב
הכתבה על מדרגות צד לסמוראי איזה נוסטלגיה בזכותה התחלתי להתלכלך

Micha
25-01-11, 00:57
מזל טוב.
תמשיכו כך.

חנן geep
25-01-11, 01:48
מזל טוב ותודה לכול העוסקים במלאכה.
המון מידע שימושי לא אחת מצאתי את עצמי מתחת לג'יפ מסתבך והפיתרון במרחק נגיעה כמובן כאן באתר(ואני בטוח שאני לא היחיד).
שנדע עוד כמה עשורים משובחים כמו העשור הזה.
חנן

מידבר
25-01-11, 05:09
גיפולוג מהווה אי איכותי ברשת.
איכותו אינה באה רק בהשוואה לאתרים אחרים בתחומו אלא גם מול אתרים כלליים.
מצטרף לכל הברכות והתשבוחות למעלה אך מבקש לנצל את ציון הדרך ע'מ להציף שתי נקודות שלדעתי יש לשפרן:
1.פורום "אוף-טופיק"-עצם קיומו בעייתי ושנוי במחלוקת. רמת המחיקות, הנזיפות והתערבויות ההנהלה בו היא הגבוהה מבין פורומי האתר. מצד שני-כמות הענין בו רבה והצורך לנקז אליו מידע שאינו גיפאי אך יכול להועיל לחברים-אמיתי. כללי ההתנהלות בו ,כפי שמופיע בידיעה נעוצה בראשית הפורום, ערטילאים ומותירים מרחב שיקול דעת לגולשים. חלק גדול מהשרשורים שנפתחים, גם אם לא התערבה ההנהלה, הם עקרים מתוכן ממשי ומיותרים. לפיכך מציע להתיר פרסום אינפורמטיבי בלבד בפורום זה ללא מתן במה לדעות אישיות. למבקרים אני מקדים ואומר-אני יודע שגם אני חוטא לפעמים בדיוק בענין הזה אבל אין רלוונטיות למקרה פרטי שכן זוהי הצעה כללית לשיפור האתר. מי שמעונין בביקורת אישית-אנא בה'פ.
2.חיבורים לאתרים דומים בחו'ל-ע'מ להקל הרחבת אופקים, החלפת מידע וקשרים עם גיפאים במדינות אחרות (מפותחות לא פחות...), תמיכה טכנית או אחרת במקרה ומזדמנים לארץ אחרת ועוד ועוד. מציע לנעוץ שרשור בפורום טכני כללי ובו קישורים לאתרים נבחרים בחו'ל. הנ'ל בעקבות חוויה אישית של נסיון לאתר אתר אוסטרלי טוב וטביעה בים המידע...

לסיום-שוב ברכות לעושים במלאכה. יישר כח.

Saar
25-01-11, 08:08
הזמן טס כשנהנים :D
תודה רבה ונקווה לעוד עשור מוצלח
סער.

נמרוד
25-01-11, 09:07
תודה לכל המברכים, ותודה מיוחדת למבקרים - את הביקורת צריך כדי להתקדם הלאה.

1.פורום "אוף-טופיק"-עצם קיומו בעייתי ושנוי במחלוקת. רמת המחיקות, הנזיפות והתערבויות ההנהלה בו היא הגבוהה מבין פורומי האתר. מצד שני-כמות הענין בו רבה והצורך לנקז אליו מידע שאינו גיפאי אך יכול להועיל לחברים-אמיתי. כללי ההתנהלות בו ,כפי שמופיע בידיעה נעוצה בראשית הפורום, ערטילאים ומותירים מרחב שיקול דעת לגולשים. חלק גדול מהשרשורים שנפתחים, גם אם לא התערבה ההנהלה, הם עקרים מתוכן ממשי ומיותרים. לפיכך מציע להתיר פרסום אינפורמטיבי בלבד בפורום זה ללא מתן במה לדעות אישיות. למבקרים אני מקדים ואומר-אני יודע שגם אני חוטא לפעמים בדיוק בענין הזה אבל אין רלוונטיות למקרה פרטי שכן זוהי הצעה כללית לשיפור האתר. מי שמעונין בביקורת אישית-אנא בה'פ.
2.חיבורים לאתרים דומים בחו'ל-ע'מ להקל הרחבת אופקים, החלפת מידע וקשרים עם גיפאים במדינות אחרות (מפותחות לא פחות...), תמיכה טכנית או אחרת במקרה ומזדמנים לארץ אחרת ועוד ועוד. מציע לנעוץ שרשור בפורום טכני כללי ובו קישורים לאתרים נבחרים בחו'ל. הנ'ל בעקבות חוויה אישית של נסיון לאתר אתר אוסטרלי טוב וטביעה בים המידע...

העלת שתי נקודות - הראשונה, פורום אוף-טופיק, האם צריך להיות בכלל, ואיך להתייחס אליו, היא נושא שנוי במחלוקת בקרב הנהלת האתר מימים ימימה. בשנים הראשונות של האתר לא היה אוף-טופיק בכוונה תחילה. בגדול, מה שאתה כותב זה בדיוק כוונת המשורר. אבל מטבעו, פורום שהוא פתוח, קשה יותר לאכוף בו את הכללים. שכתוב של כללי האתר נמצא בעבודה, ואנחנו גם מחפשים דרך להציג אותם בצורה כזאת שאנשים באמת יקראו אותם.

הנקודה השנייה - אין שום בעייה לבצע. יוזמת גולשים - פשוט פתח דיון עם כותרת מתאימה ובקש מאנשים לרכז המלצות. אנחנו נהפוך אותו לדביק (נשאר בראש הפורום).

איציק - 4X6ZH
25-01-11, 09:30
תודה לכל המברכים, ותודה מיוחדת למבקרים - את הביקורת צריך כדי להתקדם הלאה.

הנקודה השנייה - אין שום בעייה לבצע. יוזמת גולשים - פשוט פתח דיון עם כותרת מתאימה ובקש מאנשים לרכז המלצות. אנחנו נהפוך אותו לדביק (נשאר בראש הפורום).

ואז אני מוצא את עצמי מתגלגל לאתרים שהם סתם עוד אתר
והכל כי מי שהוא פעם גלש לחפש בורג
והחליט לקשר אתר קיקוני ולהציג אותו לחברי הפורום ....?!

דביק חייב להיות באמת באמת איכותי .

איציק

dudu
25-01-11, 10:00
מזל טוב - שגם העשור הבא יהיה איכותי ומעניין כמו זה בהצלחה

elro
25-01-11, 10:00
ואז אני מוצא את עצמי מתגלגל לאתרים שהם סתם עוד אתר
והכל כי מי שהוא פעם גלש לחפש בורג
והחליט לקשר אתר קיקוני ולהציג אותו לחברי הפורום ....?!

דביק חייב להיות באמת באמת איכותי .

איציק

השאלה היא מי מחליט אם זה באמת איכותי?
למשל, בשבילי האתר הבא הוא אתר MUST לבעלי טויוטה, אפילו סתם לעיון:
http://www.ih8mud.com/
והמחלקה הטכנית בו מלאת חומר: http://www.ih8mud.com/cruisertech.php

היה באמת נחמד שהיה באתר קישור לסוג אתרים כזה כדי להרחיב את האפשרויות ואת הידע.

erezgur
25-01-11, 11:25
מזל טוב !

הלוואי וגם בעתיד תשמר ההצלחה בשמירה על רמה גבוהה, תוכן איכותי ורלוונטיות חסרת מתחרים ברשת.

ואם כבר מדברים על שינויים והתאמות בפורום - נקודה קטנה ומציקה מאד (מבחינתי) - האפשרות לעבור לתמונה הבאה/הקודמת מבין התמונות המצורפות להודעה ואולי אף מצב של מצגת-תמונות (כיום יש לפתוח תמונה אחת, לסגור אותה ואז לפתוח אחרת - בניגוד למה שהורגלנו באתרים אחרים עם מנגנון צפיה דומה בתמונות - ראו למשל בדוא"ל של yahoo).

בהצלחה,
ארז גור

אומי5
25-01-11, 16:12
מזל טוב!!

הקטע עם התמונות באמת מציק , כשמחכים שתמונה תיפתח אסור לגעת בעכבר כי כל נגיעה בגלגלת סוגרת את התמונה.

לגבי האוף טופיק:
לדעתי באתר כל כך גדול שמרכז סביבו קהילה גדולה חייב להיות מקום שבו אפשר לדון בשאלות אחרות .
אני מעדיף להתיעץ עם דמויות מוכרות מהאתר שהם בעלי מקצוע בתחומים אחרים מאשר בפורום אינסטלציה בתפוז.
והאוף טופיק בג'יפולוג דווקא מסודר יחסית ורגוע .
בפול גז לדוגמא, האוף טופיק הרבה יותר פרוע ובקארספורום האוף מלא בשטויות סטייל : "יוו לא תאמינו ראיתי היום את בר רפאלי ".(ואני מאוד אוהב את שני הפורומים הללו)

לגבי חוקי הפורום וקריאתם.
תמצית קצרה מטובלת בירידות על העברינים, וציטוט שלה בעריכה בתוך תגובות של עברינים כבדים.

שוב מזל טוב ותודה רבה .
אומי

נדב42
25-01-11, 16:55
לגבי האוף טופיק:
לדעתי באתר כל כך גדול שמרכז סביבו קהילה גדולה חייב להיות מקום שבו אפשר לדון בשאלות אחרות .
אני מעדיף להתיעץ עם דמויות מוכרות מהאתר שהם בעלי מקצוע בתחומים אחרים מאשר בפורום אינסטלציה בתפוז.
והאוף טופיק בג'יפולוג דווקא מסודר יחסית ורגוע .

מסכים עם כל מילה, האוף-טופיק שימושי וגם נחמד ומשעשע לעיתים,
לדעתי הוא מנוהל ומאוזן היטב ואין צורך לשנות אותו.

נדב.

kobiarava
25-01-11, 18:14
מסכים עם כל מילה, האוף-טופיק שימושי וגם נחמד ומשעשע לעיתים,
לדעתי הוא מנוהל ומאוזן היטב ואין צורך לשנות אותו.

נדב.

+1

לנמרוד, אסף, חנן ויתר אנשי צוות ג'יפולוג-שאפו על 10 שנים מעולות, תענוג לגלוש באתר איכותי שכזה, שמאפשר ללמוד המון וגם לתרום מהידע למען הכלל. ללא ספק, מאגר המוחות הטכנים הכי חזק במדינה.

קובי

נמרוד
25-01-11, 22:15
לגבי חוקי הפורום וקריאתם.
תמצית קצרה מטובלת בירידות על העברינים, וציטוט שלה בעריכה בתוך תגובות של עברינים כבדים.

אומי

גישה מעניינת אומי, לא חשבנו על זה ובהחלט שווה נסיון. תודה.

jeep.il
25-01-11, 23:00
האם ניתן להעלות מחדש מספר כתבות ישנות אולי יביאו עניין מחודש ?

yes1952
26-01-11, 15:12
עברתי ניתוח מאוד קשה שהחזירני להיכן שהייתי לפני שנה וחודש
אני בבית היום לפני כמה שעות חזרתי הביתה מרושת כל הבטן תפרים אך בריא כרגע וכך גם ישאר-נו מא אתה מז,,,,,את השכל-יומייםנ אחרי הניתוח כל מה שרציתי זה להתחבר לפורום לקרוא ולדמיין טיולי שטח שרק משכחי כאבים נותנים לחלום-חלום אחד אני זוכר-אני עם יונימוג צבאי וגורר אחרי עגלות מחביות בהן מתגלגים עגלים כבשים וכל טוב-פורום מדהים יש כאן-יישר כח
יוסי

asafk
28-01-11, 02:13
האם ניתן להעלות מחדש מספר כתבות ישנות אולי יביאו עניין מחודש ?
איזו כתבה הלכה לך לאיבוד?

אסף.

-->