PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרטון נחמד: נהג סמי, - מקצוען או מפגר?

s_n_p
24-01-11, 17:26
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/3lku-nkRrxc" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

הייתי אומר שהנהג תותח, לו לא המהירות בה הוא הגיע...

Tom Bril
24-01-11, 17:52
אינסטינקט שלו פעל יפה מאוד.

מצד אחד הוא לא בסדר מכיוון שהוא הגיע מהר מידי, הוא לא ראה את הרכב מרחוק בעוד שהייתה לו אפשרות לעשות זאת ולהאט עוד לפני.

מצד שני אין לדעת מה היה הגורם המסיח ונניח שהוא מוצדק(למרות שלא נראה לי).

הנהג פעל נכון ללא ספק, הוא הסיט את הרכב לכיוון המסלול גם כשידע שהוא הולך לפגוע ברכב הראשון , אם היה ממשיך בפניה מרצון להתחמק מהרכב הראשון הוא כנראה היה פוגע גם ברכב הראשון וגם במצלם.

יקיר גרין
24-01-11, 17:52
אם הוא לא היה פוגע במכונית האדומה, הייתי אומר מקצוען ... מצד שני, הוא לא התהפך ולא איבד שליטה ...
החלטה קשה למושבעים.

רון נחמן
24-01-11, 20:49
אני לא חושב שיש לנו מספיר מידע כדי לדעת אם הוא היה לא-זהיר או נהג כשורה, מה שבטוח -
לאדם שעמד ליד הרכב העומד זה כבר לא ממש משנה...

polar bear
24-01-11, 21:01
נהג משאית מקצועי שנוהג בכזאת מהירות בשלג { קרח? } , כאשר מכל עבר ישנן מכוניות מעוכות, הוא ללא ספק מפגר.

פס"ד - גם מקצוען וגם מפגר.

נמרוד
24-01-11, 23:16
למה מפגר? אולי פשוט שיכור?

Tom Bril
24-01-11, 23:21
יותר סביר : )

dingo1st
24-01-11, 23:41
בואו לא ניהיה בעלי דעות קדומות על חברינו הרוסים..
אבל יש סיכוי סביר ברמה הכי גבוהה שהנהג שיכור...
לנהוג במהירות כזאת בכביש קפוא ללא שוליים ע"פ הסרטון אין ערפל רציני ..
ראות סבירה..
יש סיכוי טוב שהיה לו קצת קר בקבינה .. והוא לגם מעט רק בכדי להיתחמם...
פעם קיבלתי מייל סרטון באורך 5 דק' בערך של מקבץ של תאונות שיכורים ברוסיה..
ענק.. לא מוצא אותו עכשו.. מבטיח לעלות כשאמצא...

היפה והחיה
24-01-11, 23:53
בטח מקצוען, איזו שאלה.

למה לא, עדיף לרסק אנשים אחרים במכניות שלהם, זה הכי פשוט.
לא מבין למה הזיג זג, היה ממשיך ישר וזהו.

מה, שהוא ירד לשוליים. מה פתאום, הוא הכי חזק ושכולם "יקפצו".

s_n_p
25-01-11, 20:21
איזה גיבורים, כל הכבוד. מעניין מי מאלה שהגיב נהג פעם על משאית?

אני אישית רואה את זה באופן הבאה:
נהג המשאית נוסע במהירות סבירה (הוא חייב תנופה כדי לעלות על הגבעה), כאשר לפתע, אחרי גבעה הוא רואה תאונה בנתיב הנגדי.לא בטוח שבשליו זה הוא ראה את הרכב הלבן (על רקע השלג) שעמד בשוליים של הנתיב שלו. בכל אופן הנתיב שלו פנוי והוא ממשיך בנסיעה, פתאום שני מתומתמים יוצאים לנתיב הנגדי לעקיפה. נהג הסמי מספיק לנתח את המצב, לקבל החלטה, לבצעה תמרון ולהישאר בשליטה!!! אם היה רק נוגע בברקס, היה אוסף את כל הרכבים להרמה אחת גדולה. הוא פעל עם מינימום נזק. לפי כיוון והמהירות של הרכב הלבן, הבן אדם שעמד לפניו לא נפגע.

זו דעתי.

polar bear
26-01-11, 22:35
חביבי..אין לי מושג למה אתה חושב שהוא כזה תותח. הוא לא. תוציא לך את זה מהראש. משאית לא אמורה להיות בכזו מהירות בכביש שנראה ככה, עליה או לא עליה. צפיתי בסרטון שוב, ועכשיו אפילו נראה לי יותר שהוא פשוט דהר לתוך שדה ראיה מת. אז תגיד לי אתה { לא שזה באמת משנה למישהו } איזה סוג של נהג דוהר לתוך מקום שהוא לא באמת רואה? והאם זה שנסיעה איטית תגרום לכך שהוא יסע יותר לאט אחר כך { אם נלך על תאורית "העליה" } מצדיקה תאונה שאך בנס לא היו בה הרוגים?

ענין המקצועיות במקרה הזה מסתתר בפתגם העתיק: חכם לא נכנס לצרות שנבון יודע איך להיחלץ מהן . :)

דרור הראל
26-01-11, 23:32
לי זה נראה כמו נהג משאית שנסע בקצב סביר-בכביש כזה במהירות גבוהה אין סיכוי שהוא לא היה מתהפך והצמיגים שלו לא היו משיגים שום אחיזה בכביש(בלימה היתה גורמת נזק גבוהה יותר),כמו כן אם התאונה ארעה זמן קצר קודם והנתיב לא סומן,לא היתה לנהג המשאית שום אפשרות להתכונן לבלימה שאינה איבוד שליטה והתהפכות-ולפחות בשנתיים האחרונות של הרבה ק"מ במזג אויר דומה יש יסוד מסויים למה שאני אומר.
לדעתי השיכורים כאן הם-הנהגים שביצעו עקיפה לנתיב של המשאית שנסעה עם אורות גבוהים,הנהג של הרכב הלבן שלא השאיר אורות מהבהבים,והכי שיכור הוא הבחור שעומד לפני הרכב הלבן-הוא לא עשה שום תנועה של תזוזה לפני שהחזיר את נשמתו לבורא או לכל הפחות נשתל בשלג כמה מטר משם.

גזר הדין שלי-נהג עירני ומקצועי עם עבר בראלי-וכרגיל הצופים הם אלו שמסכנים את כולם.

דרור הראל

Gilad
27-01-11, 02:02
שימו לב שהמשאים נגחה את הרכב הלבן הצידה ולא קדימה - אני לא בטוח מה גורלו של האדם שעמד לפני הרכב.

בכל מקרה ביצוע מרשים - בלי החלקה ונראה גם שבלי יותר מדי נזק לרכב הננגח.

-->