PDA

צפייה בגרסה מלאה : ההסעות בנתיב המהיר לת"א - מישהו מכיר?

liraz79
25-01-11, 23:29
שלום לכולם.
אני גר באיזור רחובות (כ- 10-15 דק' נסיעה מתחנת הרכבת), ובשבוע הבא אני מתחיל לעבוד בת"א, ליד עזריאלי. התכנית המקורית שלי היתה לקנות חופשי-חודשי לרכבת, אבל היום התברר לי שיש גם אופציה של להחנות בחניון של הנתיב המהיר שצמוד לכביש 1 ולנסוע לת"א בהסעות שלהם. היתרון הגדול של האופציה הזאת הא שהחניה והנסיעה הן חינם, החיסרון הוא שמדובר בנסיעה קצת יותר ארוכה מהבית שלי בבוקר.
השאלה שלי: יש כאן מישהו שמכיר את ההסעות המדוברות? מישהו יודע כמה זמן לוקח להסעה להגיע לאיזור עזריאלי? אפשר לסמוך על זה? (לא שעל הרכבת אפשר לסמוך יותר מידי... :mad:)
תודה מראש

GodsFather
26-01-11, 05:00
השאלה היא איך אתה חוזר מעזריאלי לחניון ?

הייתי ממליץ להשאר עם הרכבת לפחות לתקופה הקרובה כי העסק עוד בחיתולים.

אמנם לשירותי הרכבת בפני עצמם יש בעיות אמינות ועמידה בזמנים כמעט כל יום, אבל מרחובות לעזריאלי אתה נוסע בראש שקט וגם חוזר.

שני הפזו שלי.

liraz79
26-01-11, 11:12
השאלה היא איך אתה חוזר מעזריאלי לחניון ?

הייתי ממליץ להשאר עם הרכבת לפחות לתקופה הקרובה כי העסק עוד בחיתולים.

אמנם לשירותי הרכבת בפני עצמם יש בעיות אמינות ועמידה בזמנים כמעט כל יום, אבל מרחובות לעזריאלי אתה נוסע בראש שקט וגם חוזר.

שני הפזו שלי.

תודה.
לפי האתר שלהם יש הסעות גם חזרה לחניון, כל 5 דקות בשעות העומס, מאותן נקודות. הבעיה היא שאני לא רוצה להסתמך רק על האתר שלהם ולכן מחפש שמישהו שהתנסה בזה או שמכיר מישהו כזה...
אולי אני אנצל את אחד הימים הפנויים שנשארו לי כדי לנסות את זה "על יבש"

moriseven
26-01-11, 11:48
העניין הוא שבכיוון השני אין נתיב מהיר, ובשעות העומס בדרך חזרה אתה תקוע כמו כולם במיניבוס.

liraz79
26-01-11, 13:58
העניין הוא שבכיוון השני אין נתיב מהיר, ובשעות העומס בדרך חזרה אתה תקוע כמו כולם במיניבוס.

צודק... לא חשבתי על זה. טוב, כנראה שנרד מזה בינתיים.

omristeiner
30-01-11, 16:31
היי, אני חדש פה ובמקרה נתקלתי בהודעה שלך... האמת שבימים האחרונים גיליתי את ההסעות וזה פתרון מאוד מאוד נוח למי שעובד או צריך להגיע לאיזורים שההסעות מגיעות אליהם. זה נכון שבדרך חזרה אין נתיב מהיר אבל תביא בחשבון שבשונה מהבוקר שאז כולם נוסעים ביחד, שעות החזרה הן יותר מגוונות, כלומר בכלל לא בטוח שבשעות שאתה יוצא יהיה פקוק. והן באמת מגיעות לעתים מאוד מאוד קרובות. בנוסף, וזה הפלוס הכי חזק מבחינתי, נהיגה בפקק מעייפת אותי ואני מוצא עצמי לא אחת מנקר. מי שרגיש לדברים האלה - זה נורא מסוכן! עדיף לנמנם בפקק בהסעה ולא באוטו שלך.

דרור ברלי
30-01-11, 21:00
לא יודע איזה אוטו יש לך, אבל קח בחשבון שאם החנייה היא ענקית, בחינם, לא שמורה ולא מאובטחת, יש סיכוי יותר מסביר שהאוטו שלך לא יחכה לך בסוף היום.

-->