PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת פראדו דיזל בטרופר בנזין מה דעתכם ?

חנן גולומבק
25-01-11, 23:47
אני חושב להחליף את הפראדו שלי, דיזל 99 ארוך במצב מצויין עם 250 אלף קילומטר בטרופר ארוך בנזין. הסיבה היחידה היא צריכת הדלק הפראדו עושה 1 ל6 ואילו את הטרופר בנזין ניתן להסב לגז.

למה לא פראדו בנזין אתם שואלים ?

1. כי הוא נדיר
2. כי הוא הרבה יותר יקר מהטרופר

מה דעתכם ?

raanan
26-01-11, 00:24
אני חושב להחליף את הפראדו שלי, דיזל 99 ארוך במצב מצויין עם 250 אלף קילומטר בטרופר ארוך בנזין. הסיבה היחידה היא צריכת הדלק הפראדו עושה 1 ל6 ואילו את הטרופר בנזין ניתן להסב לגז.

למה לא פראדו בנזין אתם שואלים ?

1. כי הוא נדיר
2. כי הוא הרבה יותר יקר מהטרופר

מה דעתכם ?

בזוקר (זול שעולה ביוקר)
מה שתחסוך בתדלוקי הגז תשלם והרבה יותר בהחלפת מנוע.
כנס ותרשם לאתר, אז תתרשם מהסיפורים על הסבה לגז :
http://isuzu.org.il/isuzu/modules.php?name=Forums

חוץ מזה, יש ביטוי באנגלית, "השטן שאתה מכיר, עדיף " ...

רענן

אפיז
26-01-11, 00:51
כל המוסבים לגז אכלו או יוכלו מרורים , והמחיר כידוע מנוע יקר,
זה שלא מספרים .....כמו שלא מספרים על עוללות טויוטה ומשלמים מחירי שחיטה בלי הצדקה
לגבי הבנזין אין ספק שהם טובים יותר בכל פרמטר אבל המחיר הוא 25% בממוצע גבוהה יותר בדלק , לעומת זאת באחדקה וטיפולים זה מתקזז בגדול לאורך זמן ,
אין ספק שביצועי המקביליים בבנזין עדיפיים בהרבה על הדיזל,אין לי מושג למה טויוטה בנזין עולה כפול מטרופר בנזין מאותה שנה , אין הצדקה בשום פרמטר והכל אגדות ,
המיכלולים בטרופר אפילו חסונים יותר (פרט לגיר ששינוי זול כמו קרור ניפרד פותר את הבעיה ), הבנזין שקט מפנק ,זמינות כוח עדיפה לאין ארוך ,ועוד הרבה שאתה בטוח יודע,
אבל לעניות דעתי כאשר מדובר ברכבים מקבילים מה שאמור לעניין אותך זה התמורה לכסף
משמע = מחיר / תמורה ,גם זמינות חשובה ולמעשה אין לך תשובה אלה הבחירה שלך מראש ,הטרופר זמין יותר ועלות / תמורה בחצי מחיר !!!
האתר שנתן לך קודמי מספק תמיכה מצויינת ומיידע שאין לשושואים שלטויוטה מפחד הורדת המחיר ..... והבושה , יש עוד רכבים בקטגוריה כמו האינדיאנים וכו' אבל למה שכתבת זו דעתי

יונתןמצפה
26-01-11, 08:11
הפראדו שלי, דיזל 99 ארוך במצב מצויין עם 250 אלף קילומטר .... ...צריכת הדלק הפראדו עושה 1 ל6

פרדו דיזל עושה 1:6 ?? זה הזוי!
ייתכן שיש לך איזושהי בעייה שגורמת לצריכה כזו? לשם השוואה, טרופר דיזל ידני עושה בערך 1:9. בתנאים לא טובים 1:8. בצריכה כזו איזו סיבה יש לקנות רכב כזה? (כשיש רכבי בזנין שזו הצריכה שלהם)

erez_matas
26-01-11, 08:52
כל המוסבים לגז אכלו או יוכלו מרורים , והמחיר כידוע מנוע יקר,
זה שלא מספרים .....כמו שלא מספרים על עוללות טויוטה ומשלמים מחירי שחיטה בלי הצדקה
לגבי הבנזין אין ספק שהם טובים יותר בכל פרמטר אבל המחיר הוא 25% בממוצע גבוהה יותר בדלק , לעומת זאת באחדקה וטיפולים זה מתקזז בגדול לאורך זמן ,
אין ספק שביצועי המקביליים בבנזין עדיפיים בהרבה על הדיזל,אין לי מושג למה טויוטה בנזין עולה כפול מטרופר בנזין מאותה שנה , אין הצדקה בשום פרמטר והכל אגדות ,
המיכלולים בטרופר אפילו חסונים יותר (פרט לגיר ששינוי זול כמו קרור ניפרד פותר את הבעיה ), הבנזין שקט מפנק ,זמינות כוח עדיפה לאין ארוך ,ועוד הרבה שאתה בטוח יודע,
אבל לעניות דעתי כאשר מדובר ברכבים מקבילים מה שאמור לעניין אותך זה התמורה לכסף
משמע = מחיר / תמורה ,גם זמינות חשובה ולמעשה אין לך תשובה אלה הבחירה שלך מראש ,הטרופר זמין יותר ועלות / תמורה בחצי מחיר !!!
האתר שנתן לך קודמי מספק תמיכה מצויינת ומיידע שאין לשושואים שלטויוטה מפחד הורדת המחיר ..... והבושה , יש עוד רכבים בקטגוריה כמו האינדיאנים וכו' אבל למה שכתבת זו דעתי
אפי הכל נכון חוץ מעניין האחזקה והטיפולים...

חנן גולומבק
26-01-11, 08:52
[quote=יונתןמצפה;365108]פרדו דיזל עושה 1:6 ?? זה הזוי!
quote]

כמה הוא צריך לעשות לליטר ?

יונתןמצפה
26-01-11, 09:13
אני לא יודע אבל זה נשמע לי המון. עד כמה שאני מכיר (לא באופן אישי) רוב ה SUV בזנין עושים ככה.
והדיזלים כפי שרשמתי עושים 1:8-1:10.

Tom Bril
26-01-11, 11:35
חנן ללא ספק משהו לא בסדר אלה אם אתה בודק צריכת דלק כאתה גורר את הבאגי ולא שמת לב : )

avicohen
26-01-11, 12:06
הצריכה אכן הגיונית גם לי יש פראדו דיזל קצר בעיר צורך 1ל6 ומחוץ 1ל8 וכל זאת בנהיגה רגועה לאללה לעומת זאת במנועים עם ה 163 כס הצריכה היא אכן 1 ל10 בממוצע

סוזי המשתוללת
26-01-11, 13:19
[quote=יונתןמצפה;365108]פרדו דיזל עושה 1:6 ?? זה הזוי!
quote]

כמה הוא צריך לעשות לליטר ?

חנן
באותם תנאי נסיעה בדיוק פרדו דיזל של ירון עשה 7.5 לליטר ואילו הטרופר הבנזין שלי עשה 7.2 לליטר
מדובר על נסיעה מעורבת של אוטוסטרדה /כבישים עם עליות ושטח

הפראדו כבד מטרופר בנזין במעל 10 אחוז (מה לעשות מנוע דיזל כבד הרבה יותר)וכדי לקבל את אותם ביצועים צריך ללחוץ יותר מה שמצמצם את ההפרש בתצרוכת הדלק
הסיבה העיקרית להחלפה היא מכלולים חזקים יותר בטרופר ואיכות גימור גבוהה יותר בתא הנוסעים וכמובן שבאותו הכסף מקבלים אוטו הרבה יותר חדש ושקט !!!
בבנזין לא תחסוך הרבה :D
ועוד משהו - עלות חלקים וזמינות תחליפי הרבה יותר טובה בטרופר

חנן גולומבק
26-01-11, 16:17
הורדתם אותי מהרעיון.
אם תשמעו על איזה פראדו בנזין למכירה תודיעו לי.
אז תודה ויאללה מממממממממממ ביי.

חנן גולומבק
26-01-11, 19:41
היום תדלקתי ובדקתי שוב, 7.25 לליטר. נרגעתי :rolleyes:

-->