PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור שלג (צפוי ביום ד הקרוב)

hadtomer
27-01-11, 08:23
תחזית מזג האוויר ליום רביעי שבוע הבא- 2.2.1011: מהצהרים, שלג בחרמון. מהערב שלג בגולן, אחר כך בפסגות ההרים הגבוהות. מי מרים (תרתי משמע) את הכפפה, לוקח חופש ביום חמישי, אורז תרמוס עם תה, צידנית עם הרבה אוכל (קור עושה תאבון) ובא לשלג? <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
<o:p> </o:p>

Tsafrir
27-01-11, 08:38
כדאי לקחת את התחזית עם יותר מקורטוב של מלח.
תחזית מז"א של שבוע מראש היא בעייתית והרבה יכול להשתנות עד אז.

נדב42
27-01-11, 08:48
הייתי מת ...
השותף שלי בחופשת בחינה, וזה יום בחינה פה באוניברסיטה, אין סיכוי שאוכל לצאת ...

ביום שישי (מוקדם מאוד בבוקר), לעומת זאת, כנראה שארצה לעלות לאתר לגלוש קצת :p
אם מישהו רוצה להצטרף (איתי ברכב או סתם לעלות יחד מהמרכז), אתם מוזמנים בשמחה :p:p:p

נדב.

אפי מאגנום
27-01-11, 09:14
אם לא יירד שלג אצלכם ,אתם תמיד מוזמנים להגיע אלי. :D

hadtomer
27-01-11, 17:26
בכל מקרה-בהנחה שאכן ירד שלג – אני עולה ביום חמישי לגולן.

מי שרוצה מוזמן מבעוד מועד לשריין ולהצטרף. אפשר לשלוח הודעה פרטית ואפשר להגיב כאן. נדרש: רכב שטח עם הילוך כוח - וצמיגי שטח. (לא מדובר בבקשה טריוויאלית, צמיגי כביש עובדים רע בשלג ולא הייתי רוצה להיתקע בשלג כשהרכב היחיד שמסוגל לחלץ אותי לא מצויד בLOW ).<O:p</O:p

moisofnik
27-01-11, 19:27
קח קצת, טרי טרי. כשהשלג יורד יותר מיומיים בשנה - הוא כבר לא תענוג כל כך גדול. בחמש - שש הסופות שהיו עד עכשיו (כולל הלילה) כבר ספרנו קרוב לשני מטר במצטבר. ומישהו צריך לחפור את האוטו והשביל במינוס 10....

elro
27-01-11, 20:34
קח קצת, טרי טרי. כשהשלג יורד יותר מיומיים בשנה - הוא כבר לא תענוג כל כך גדול. בחמש - שש הסופות שהיו עד עכשיו (כולל הלילה) כבר ספרנו קרוב לשני מטר במצטבר. ומישהו צריך לחפור את האוטו והשביל במינוס 10....

צרות של עשירים... :p

-->