PDA

צפייה בגרסה מלאה : כדאי לקנות סיירה 6.5? [הכותרת נערכה]

mor76
30-01-11, 10:59
שלום רב
בתור אחד שחלומו הרטוב הוא "פולסייז" אמיתי והחלום לא מרפה(כבר אחרי מגנום וסונומה משופרת מעט)הייתי רוצה לקבל חוות דעת על סיירה 6.5 חד קבינה.
המטרות הן לא טיולי עבירות אלא נסיעות רגועות בשבילים,מעברי בוץ הגיוניים ובכלל לא לגרזן את האוטו יתר על המידה כי לא מתאים לי הוצאה לפועל בבית.
הרכב המועמד לקנייה נראה טוב שמור ומטופל ונראה לי שסביב ה 30K ניתן לסגור את העיסקה,משתלם לדעתכם?

המנוע נראה יבש,ללא נזילות וללא זיופים,הגיר עובר חלק והרכב נראה מטופל,אז חוץ מתצרוכת של 1-5 האם נראה לכם שאצטרך לפתוח את כל החסכונות שלי בהמשך הדרך(אני מוכן אישתי לא)?

דברים מסוימים לבדוק?
תודה

mor76
30-01-11, 17:16
מישהו???????

אלי אהרוני
30-01-11, 18:15
ערב טוב
אין שום סיבה הגיונית לקנות כזה אוטו.
לכן, על השאלות שלך אי אפשר לענות בצורה חד משמעית.
כמו שאני כבר למדתי, אוטו זה מזל נטו.
יכול להיות שתקנה סיירה ותשקיע בה את כל הבית שלך ויכול להיות שהיא תגלה אמינות מפתיעה.
פולסייז קונים בשביל הנשמה ולכן אי אפשר לעשות יותר מידי חישובים.
לפני הרבה שנים זרקתי לא מעט כסף על כמה וכמה אלפות ישנות.
אותו סיפור.. בשביל הנשמה.
אם זה מה שאתה רוצה ובא לך עליו - תקנה ותזרום עם זה.
ד"א, לגבי מחירי קניה של הטנדרים האלה - אין לי שמץ של מושג איך זה עובד והאם מה שכתבת שווה.
תצטרך להמתין לתשובות מאנשים מנוסים יותר באמריקאיות 8-)

אלי

e-sheta
30-01-11, 21:14
חסר לי כמה פרטים ,איזה מודל כמה עשה והאם 4X4 לאחר השלמת הפרטים אוכל להתייחס יותר. בתור אחד שמחזיק ברכב כימעט דומה אך בעל מנוע בנזין אני מרוצה מאוד בשימוש יום יומי וגם טיולי עבירוות .

mor76
30-01-11, 22:55
הרכב שנת 97,עשה ברשום 310K אבל יש בי את הרושם שמוכר אמין,והרכב נראה גם ככזה שטופל באהבה שזה אחד הדברים החשובים לטעמי.

לגבי אלי,אני לא מוצא היגיון בקניית רכב כזה,מה עוד שאני לא צריך אותו לעבודה (אני שכיר שמתכוון לנסוע איתו כל יום לעבודה וחזרה,10 ק"מ כל כיוון)אך בכל זאת הלב לא מרפה למרות שאני מרגיש כמו מובארק בזמן זה כשכולם בצד המתנגד לקנייה זו.

שיקול נוסף שאולי עוזר לי כן לזרום לקנייה זו בלב שלם הוא נושא הביו דיזל שפתחתי שירשור אחר לגביו.במחשבות שלי נשמעות הגיוניות או שאני הוזה?היתכן שהמפלצת תיסע בביו דיזל?

תודה לכל המגיבים

shay_love_off_road
31-01-11, 14:24
יש למפלצות כאלו מנועי 6.2 -6.5 דיזל,
לא יודע אם המנוע יעבוד עגול עם ביו-דיזל
והאמת? גם לא הייתי מנסה, יש לי בהמת פולסייז,
ואני שם בין 150 ש"ח דלק לשבוע לבין 300 (תלוי מה נסעתי ומה עשיתי עם המפלצת)
יכול להיות שסולר ילך לך פחות מבנזין,
אך האם תהיה מוכן להיכנס לעלויות טיפולים של מנועי סולר? (כמעט פי 2 מטיפולים לבנזין)

והמלצה קטנה:
אם אתה הולך על מנוע סולר תשתדל לבחור רכב עם מנוע אטמוספרי - ללא טורבו

mor76
31-01-11, 19:57
לא ידעתי על מנועי 6.2L,יש בדגמי הסיירות והנוואדה?אלו מנועי בנזין?
איזה מפלצת אתה מטפח אם אפשר לשאול?

למיטב ידיעתי ברכבים האלה זה כבר לא משנה אם זה דיזל או בנזין,אם אתה חוטף אז זה כואב בכל מקרה.

השאלה אם אתה משתמש ברכב באופן יומיומי ואינטנסיבי ברכב שלך לכל דבר(אפילו שהרכב "העממי"והחדש השני במשפחה משמש לנסיעות המרוחקות וכדומה)והרכב לא כל הזמן במוסך תופר לך את הכיס?

יש לך מושג האם הדגמים של שנת 97 הם עם טורבו?

mor76
31-01-11, 20:21
לא שמתי לב SIERRA 87

שי קרנצלר
31-01-11, 20:25
למיטב ידיעתי
לסיירות האלה יש הרבה בעיות חשמל.
מעבר לכך, הסרן האחורי הוא דאבל ג'אנט ומחייב רישיון ג'.
במחיר הזה אפשר למצוא בלייזר/סברבן שנת 90-91

e-sheta
31-01-11, 20:27
יש סיירה דומה גם מודל 97 וייתכן שאנחנו מדברים על אותו רכב ,הרכב שאני מדבר עליו נימצא בפ"ת יד שלישית בצבע לבן אפשר לדעתי לקנות אותו בפחות משלושים האם מעניין אותך .

e-sheta
31-01-11, 20:32
ברצוני לתקן אותך {בעיות חשמל }ממה הידע בנושא. כמו בכל רכב מאותו מודל יש פחות ויש יותר תלוי איך התיחסו לאחזקה השוטפת של הרכב .
לגבי רישיון ג ודאבל ג'אנט ממש לא מחייב את המציאות יש גם דגמי סינגל למכביר ורישיון ב תלוי בסוג המנוע ברכב דיזל או בנזין לפי מה שאני יודע .

למיטב ידיעתי
לסיירות האלה יש הרבה בעיות חשמל.
מעבר לכך, הסרן האחורי הוא דאבל ג'אנט ומחייב רישיון ג'.
במחיר הזה אפשר למצוא בלייזר/סברבן שנת 90-91

תומר א.
31-01-11, 20:45
מור, כל בהמה והבעיות שלה ,לי יש נוואדה 98 6.5 טורבו. אם אתה מתכנן להיכנס ל UMI אז תקנה וזלין.
חד קבינה ודבל ג'נט , זה מה שצריך להדאיג אותך כל השאר באמת זניח.

mor76
31-01-11, 22:32
מדובר בסינגל ג'נט -רישיון ב מספיק לעניין.

ואם לא מטפלים בUMI אז מה?מרדף אחרי חלקים וכדומה?לא הבנתי את העניין הסינגל גנט יותר אמין מהדאבל?כי עם הדאבל גם אפשר למצוא בגרושים ולהכנס למקצה שיפורים.

mor76
31-01-11, 22:37
יש סיירה דומה גם מודל 97 וייתכן שאנחנו מדברים על אותו רכב ,הרכב שאני מדבר עליו נימצא בפ"ת יד שלישית בצבע לבן אפשר לדעתי לקנות אותו בפחות משלושים האם מעניין אותך .
זה לא הרכב,בפ"ת זה מסוחר ולא בדקתי את הרכב חוץ משיחת טלפון.הוא מוריד את המחיר לאט לאט התחיל ב 33K ובנתיים ירד ל27K אבל בתמונות הרכב נראה סביר ולא יותר מזה.

e-sheta
31-01-11, 23:29
אם תירצה אגש איתך אליו ותקבל אינפורמציה מלאה על הרכב כולל אחריות והתחיבות לתקינות הרכב מצידו, מה שתחליט ,לגבי רכבי הדאבל ג'אנט לא כולם רכבי 4X4השאלה האם זה חשוב לך .

זה לא הרכב,בפ"ת זה מסוחר ולא בדקתי את הרכב חוץ משיחת טלפון.הוא מוריד את המחיר לאט לאט התחיל ב 33K ובנתיים ירד ל27K אבל בתמונות הרכב נראה סביר ולא יותר מזה.

mor76
01-02-11, 08:34
אם תירצה אגש איתך אליו ותקבל אינפורמציה מלאה על הרכב כולל אחריות והתחיבות לתקינות הרכב מצידו, מה שתחליט ,לגבי רכבי הדאבל ג'אנט לא כולם רכבי 4X4השאלה האם זה חשוב לך .

אתה מכיר אותו?סוחר אמין?אתה מדבר על הסיירה הלבנה 97 מיד2?

תומר א.
01-02-11, 11:12
סינגל בשנים הללו נקראו נוואדה, תבדוק מה כתוב ברשיון ומה כתוב על הדלת.
השמות האמיתיים הם K2500 סיירה- רשיון ב', K3500 סיירה - רשיון ג'
משמעות הK הוא 4X4 וC 2X4
ניתן למצוא חלקים במחירים סבירים ואפילו זולים הן בארץ וב EBAY.
אוטו מצויין ונח למרות שבבוץ ללא נעילות הוא זוועה.

לפי מה שכתבת צריכת הדלק לא תפריע לך ואין סיבה לעבור לביו דיזל.
300K למנוע הזה זה כלום, בהנחה שטיפלו בו יפה.

mor76
01-02-11, 12:38
סינגל בשנים הללו נקראו נוואדה, תבדוק מה כתוב ברשיון ומה כתוב על הדלת.
השמות האמיתיים הם K2500 סיירה- רשיון ב', K3500 סיירה - רשיון ג'
משמעות הK הוא 4X4 וC 2X4
ניתן למצוא חלקים במחירים סבירים ואפילו זולים הן בארץ וב EBAY.
אוטו מצויין ונח למרות שבבוץ ללא נעילות הוא זוועה.

לפי מה שכתבת צריכת הדלק לא תפריע לך ואין סיבה לעבור לביו דיזל.
300K למנוע הזה זה כלום, בהנחה שטיפלו בו יפה.

הבנתי שרוב החלקים של ואנדורה מתאימים,זה נכון?בקנייה מEBAY משלמים מס על החלקים?ניתן לשים נעילה קדמית ואחורית בסינגל גנט?
תודה

תומר א.
01-02-11, 19:26
מנוע דורמקס 6.5 טורבו נמצא גם בסוואנה וסיירה דבל, אין קשר לוואנדורה.

בקנייה מEBAY משלמים מס על החלקים? שאלת קיטבג

יש נעילות לסרנים.

e-sheta
03-02-11, 21:34
[QUOTE=mor76;366521]אתה מכיר אותו?סוחר אמין?אתה מדבר על הסיירה הלבנה 97 מיד2?[/Q

אני מכיר את הסוחר אני לא יודע אם הרכב זה שפורסם ביד 2

mor76
04-02-11, 09:27
זה הרכב של הסוחר?
http://www.yad2.co.il/Cars/ViewImage.php?CatID=1&SubCatID=2&CarID=244840

מאיזור פ"ת

shay_love_off_road
05-02-11, 13:39
כן הרכב משמש אותי כרכב יומיומי, (נסיעה מחדרה לטיב-טעם הלוך וחזור + פלוס כמה נסיעות לידידתי ברשל"צ)
וגם כרכב שטח, עד כה עושה את העבודה כמו שצריך, רק מצבר הלך לעולמו, ואני קצת סובל מהמחסור במזגן,

-->