PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי 89 הצטרף למועדון + שאלות טכניות

dannyh
31-01-11, 09:43
שלום לכולם אני מצטרף אליכם אם סמוראי 89 פתוח..
קניתי לפני כמה ימים ועכשיו מתחיל את השיפוץ.

ההתחלה לא כל כך טובה...
לאחר כמה ימים שמתי לב שיש לי סימני שמן ברדיאטור, לאחר החלפת אנטיפריז זה חזר, יכולתי להמשיך ולנסוע אבל העדפתי לשלוח לראש מנוע ואולי עם צריך אובראול מלא של מנוע.
דבר נוסף היא ידית טרנספר שנתקעה לי מזל שלא על ניוטרל אני מאוד מקווה שזה רק אוקולון שצריך החלפה..
זהו בגדול מתחת לרכב אין נזילות יבש ויפה כשהוא חוזר אליי אני רוצה להתחיל ברצפת הרכב יש פה שם חלודה.. וגם ריפוד חדש בדלתות.
בסופש הוצאתי מהרכב שקית שלמה של קבלים וחוטים של מערכת שהיתה שם לאט לאט נחזיר את היופי לרכב.
תמונות של הרכב מפיעות בפורום אחר אני לא יודע אם מותר לתת כאן את הלינק..

:) אז קבלו אותי בבקשה למועדון. אני גם מחפש אם מי לטייל בסופי שבוע.. אני מפרדס חנה
אשמח מאוד לתגובות

GodsFather
31-01-11, 10:04
שיהיה בשעה טובה.

אתה עובד לבד על הרכב ?

dannyh
31-01-11, 10:28
שיהיה בשעה טובה.

אתה עובד לבד על הרכב ?

מבחינה מכנית אני מבין ברמה של לפרק לנקות רדיאטור אבל מנוע וכל המכלולים לא כל כך :(
פחחות ובכללי קוסמטי אני העשה הכל בעצמי..

צביקה קרבורטור
01-02-11, 00:10
בני שלום רב, וברוך בואך למועדון סמוראי, ולפורום גיפולוג !
ברצוני להמליץ בפנייך על בעל מקצוע, המתמחהה בסמוראי, והקרוב למקום מגורייך, ואני מצרף המלצה, מפורום המלצות חמות על בעלי מקצוע:

ארנון מלאכי מפרדס חנה, מוסך "אנדורו".

מוסך ג'יפים מקצועי מאוד שבאמת מתמחה בג'יפים, שירות מצויין והכי חשוב אמין. ארנון הוא אדם ישר שאפשר לבטוח בו בלב שלם.
תמיד עוזר, מאוד נחמד ונעים, מומלץ בחום.

הפורום כולו מלא בהמלצות לגביו.

http://www.enduro.co.il/ (http://www.enduro.co.il/)

04-6373499
<!-- / message --><!-- sig -->
החלפת מי הקירור היתה מיותרת, מכיוון שכנראה חודר שמן מנוע למי הקירור, ויש להקפיד על שטיפה מקצועית של הרדיאטור, שהוודאי מוצף בשמן, ויש קשיים לנקותו באמצעים ביתיים,
התייעץ עם ארנון מלאכי בנושא.
בהצלחה
צביקה

dannyh
08-02-11, 18:20
36722367213672036719שוב שלום לכולם תודה על התגובות.
אז הרכב חזר בשעה טובה מהמוסך נעשה לו ראש מנוע, סידרו לי את תיבת העברה עקב ידית תקועה, היתי בטוח שזה אוקולון אבל בסוף לא היה שם שמן בכלל...
דבר ראשון שאני מתחיל זה סידור פנים הרכב. היום התחלתי לפרק מושבים אחורי בלי בעיה אבל קדמיים יושבים טוב ברגים מתים מחלודה..שמתי בינתיים ספריי מקווה מחר אני הצליח לפתוח.. הנה כמה תמונות אפשר לראות בהם שהמקום היחיד שצריך ריתוח זה ברגליי של הנהג.. כל השאר די יפה.36718.
לאחר הפירוק צריך לנקות ולעבור עם צבע.....

GodsFather
09-02-11, 05:32
אם זה היה מצב הטרנספר, מה מצב שאר הרכיבים ? בדקת (או במוסך) שמן בגיר ובמנוע וגם בסרנים? שלא יצא מצב שאתה מחסל עוד חלקים בשל ההזנחה של היד הקודמת...

dannyh
09-02-11, 20:30
כן הכל נבדק..גם עבר טסט בלי בעיה =) יש קצת חופשים בהגה ובלמים אחוריים חלשים, בטיפול הבא נסדר את זה..

dannyh
09-02-11, 20:39
3675536754היום המשכתי בפירוק המושבים..אני באמת לא מבין אנשים שבזמנו שמו חלקי בד וכל מני חומרים שסופגים מים...אין לי מילים..
הנה תראו בתמונות..36753

ilan.sch
09-02-11, 21:31
לא רואים ת'תמונות..

dannyh
10-02-11, 00:29
כן ישנה תקלה כנראה באתר..מקווה שיסדרו את זה בקרוב

-->