PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת האמר H3 מנוע 3.5 ליטר בנזין

as12345
31-01-11, 17:44
שלום חברים,

לאחר מספר שנים בתחום הג'יפים (פראדו בנזין,טרופר בנזין,טראנו בנזין...) אני חושב לרכוש האמר H3 (שנת 2006 מנוע 3.5 ליטר בנזין,דגם מפואר כולל נעילת דפרנציאל אחורית מקורית)
הרכב שעומד על הפרק מאוד שמור (יד ראשונה עם 85 אלף ק"מ,מעולם לא נסע בשטח)
הרכב ישמש בבית כרכב שני (עשרת אלפים ק"מ בשנה).

אשמח לקבל פידבק מכאלו שמכירים את הרכב (באופן אישי או דרך חברים)לגבי אמינות כללית,ביצועים בשטח וכל חוות דעת כללית לגבי אחזקת הרכב ועלות תיקונים.

תודה עבור העזרה,
אבישי.

itayhi
01-02-11, 01:14
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=51041&highlight=H3

והשוואה לFJ של טויוטה
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=47303&highlight=H3

ובכלל, אם תקיש H3 בחיפוש פה למעלה משמאל, תמצא עוד דעות.

בהצלחה

איתי

KOOKE
06-02-11, 17:21
הניסיון שלי עם האמר מסתכם בשתי נסיעות מבחן דיי ממושכות אחת הכביש והשנייה בשטח בבור בתל אביב.

אין לי מידע לגבי אמינות וחיי היום יום איתו.

מבחינת נוחות נסיעה והתנהגות כביש - החלונות הצרים והתחושה בפנים אכן קצת קלסטרופובית, נוחות הנסיעה אינה בעייתית למרות קפיצי העלים מאחור, אין בעיה של מרווח או תנוחת ישיבה, הרכב מרגיש קצת עגלתי ומסורבל במיוחד בתנועה עירונית.

בשטח האכב הפתיע אותי לטובה - פשוט עבר כל מיכשול, כל מדרגה וכל הצלבה בקלילות מרשימה - הנעילה האחורית + ETC יעיל עושים את שלהם.

לדעתי למי שלא מפריע העיצוב ולמי שלא מפריעה צריכת הדלק הגבוהה זו הקנייה הכי טובה מבחינת תמורה לשקל ביחס ל - SUV אחרים ומקבילים מאותו השנתון.

patrol01
06-02-11, 17:37
מנסיון עם האמר H3 בשנתון המדובר ישנה מחלה של סדקים בתושבות השסתומים בראש המנוע,דבר הגורם למנוע לרעוד קלות בסרק ולהתראת תקלת מנוע בלוח השעונים,שנית המנוע 3500 חלש יחסית לרכב ולכן מ2007 הוחלף המנוע ל3700 והוסיפו לו כמה סוסונים, עוד נקודה למחשבה היא הנדסת האנוש ברכב כגון מיקום מתגי פתיחת החלונות בדלתות וכן איכות ההרכבה הנוראית ואיכות החומרים (פלסטיקה זולה במיוחד) חוץ מזה הרכב רך ונעים בכביש ובשטח מתפקד טוב מאוד בגרסת LUXORY שכוללת נעילה אחורית נשלטת ויחס העברה מופחת בתיבת העברה, צריכת הדלק שלו בנסיעה משולבת 1 ליטר ל 5 ק"מ
נתון לא מכובד אבל דומה לשאר מתחריו לוגמי הבנזין.

nir sasson
11-02-11, 08:44
יש 2007 מנוע 3.7 כבר כמעט שנה.
אני מאוד מרוצה ,יכולת שטח פשוט מדהימה,מרווח ותא מטען ענק ,התמורה הטובה ביותר בשוק היום!!!!!!למי שאוהב רכבי בנזין ונוסע סביב 10-12 אלף ק"מ בשנה
קצת כבד על הכביש בגלל יחסי העברה אבל שלוחצים חזק הרכב טס ,צריכת דלק בעיר 5 מחוץ 7.5-8 ק"מ ,כמו כל רכבי הבנזין ולא רחוק מרכבי דיזל
אני אישית מעדיף את 2007 אדוונצ'ר שמגיע עם מנוע משופר 240 כ"ס (דגם בסיסי)ללא נעילה אחורית ריפודי עור וסנרוף (אני לא מרגיש בחסרונם בכלל בגלל מערכת בקרת אחיזה מצויינת ETC,למרות שלפני זה היו לי רכבים עם תוספות אלו ,במיוחד הריפודי עור שבקיץ מזיעים בהם ובחורף קר מאוד לשבת ),מאשר דגם 2006 שמגיע מפואר אבל עם מנוע 3.5.
סביב 150 אלף ש"ח אין תמורה יותר טובה (קח בחשבון שלכרגע הרבה האמרים נמכרים מעל המחירון עקב האטרקטיביות ))
בהצלחה

as12345
20-02-11, 17:04
חברים יקרים,

תודה עבור העצות,בסוף בעיקר בשל שמירת שווי שוק ועלויות תפעוליות (טיפולים,ביטוח וכד')החלטתי לרכוש טויוטה לנדקרוזר בנזין שנת 2005 (קצת יותר יקר מהתקציב המתוכנן).

בברכה,
אבישי.

-->