PDA

צפייה בגרסה מלאה : הבעת תודה לצוות רפואי

yes1952
31-01-11, 19:06
לפני שנה עברתי ניתוח פשוט להסרת חלק נגוע במעי הגס-לאחר 7 ימים התברר שנעשה ניתוח בצורה לא מיומנת(נזהר בבחירת המילים כרגע)וההשקה(החיבור)התפרק בתוך הבטן שהתמלאה במשך כמה ימים בתוכן של המעי-במיידי היכניסו אותי לניתוח חירום של הרבה שעות -התעוררתי עם שקית(סטומה בדופן הבטן)וכמעט החזרתי את נפשי לבורא אך גוף בריא 50 סיגריות ליום וויסקי ויין והרבה ים חישלו את הגוף הזקן---אוותר על השנה העגומה הזו בא וויתרתי על 2 גלגלים ולא אוותר על השנה הזו בא חזרתי ל4על 4 0מרוב שבבית הלכתי על 4 בגלל כאבים וכו'
לפני כמה שבועות פגשתי את מנהל החטיבה הכיכורגית באסף הרופא שבצריפין-
לאר בדיקות מעמיקות הוא הציע לי להכנס למחלקה שלו לניתוח בו הוא יתקן אותי-ממש כך--אדם עם יושרה נדירה-שהסביר לי את כל הסיכונים הכרוכים בניתוח בסדר גודל שכזה=
הרמתי את הכפפה(אפילו שהיה קשה לי להתופף)=5 שעות של ניתוח שכלל תיקוני הנזקים שהיו
והיום אני מחובר מחדש ללא שקית עם מערכת מעיים עובדת
כאשר התייצבתי היום להוציא חלק מהתפרים(עם רעייתי שהינה אחות ראשית במקצועה)ביקשנו לתת דבר מה,
התשובה היתה מיידית פסקנית וללא עוררין=
"אני לא רוצה להרוויח מעבר למה שיש לי כרופא ומנהל מחלקה-תרצו תתרמו כוסות למחלקה או קרן בבית החולים (שקונה ספרי רפואה לרופאים צעירים)נקודה===============
לשמוע דבר כזה בארצנו בה יש כה הרבה רוע אנוכיות זלזול והתנשאות היה מעורר נפש,
תודה לך פרופסור הלוי מאסף הרופא-תודה לרופאים שאתה מלמד-תודה לצוות הסעודי של מחלקת כירורגיה ב' באסף הרופא בצריפין
ותודה קטנה לכם ה בפורום שבלי ידיעתכם עם דמעות כאב בעיניים ואוי ואיי על השפתיים נכנסתי כל ערב לקרוא בפורום=ולאלה ששלחו ברכת החלמה הריני פה חזרה
ותודה לזוגתי האהובה שלמדה לאהוב ולהבין את שיגעון המרחבים שלי
יוסי
מה אתם חושבים שלא עשיתי פירסומת לפורום?
י

coas
31-01-11, 19:27
אחרי הרבה נסיון עם רופאים רודפי בצע, שחצנים ובורים בכל דבר מעבר להתמחותם, אני חייב לציין שמצאת חריג, במיוחד אם הוא מנהל מחלקה.

אבל עזוב רופאים, הכי חשוב שהחלמת. תהיה בריא ותהנה מחיים ארוכים.

יואב פולס
31-01-11, 19:42
בריאות טובה ואושר. כל היתר מגיע לבד.

zagi
31-01-11, 19:50
הרבה בריאות ורפואה שלמה .

תגיד לי , אתה היית עם משככי כאבים חזקים בזמן האחרון ? , כי אם תסתכל בהודעות האחרונות שלך הם קצת הזויות .:p:p:p

רק טוב , לך ולמשפחתך .

erezgur
31-01-11, 21:36
הרבה בריאות ואריכות ימים

ארז

yes1952
31-01-11, 21:48
:lol:zagiאו שגיא?מה הנכון?
משככי כאבים?אני?מה אני סוס?חמור ?פרה?
יקירי אני כבר שנים חי עליהם
ההזיות זה בכלל מלידה או חוסר חמצן מימי צלילות העומק והרוחב העליזות-אדי בנזין-ריח הקרביד הנשרף מהאלקטרודות-אדי עופרת רעילה מימי הדפוס העליזים
וסתם איש שבעיקרון שמח בדלת אמותיו
תודה
יוסי

נמרוד
31-01-11, 22:05
העיקר הבריאות.

ולא חסרים רופאים טובים, מצוינים, וגם מחורבנים - כמו בכל מקצוע.

zagi
31-01-11, 22:26
יוסי , תמשיך לחייך .

ד"א - שגיא , zagi , זאגי , וכן הלאה ... הכל הולך ;) .

רפי לין
01-02-11, 09:46
סיפור מרגש ומעניין ושפע בריאות.
בברכה - רפי לין

yes1952
08-02-11, 07:43
תודה לאיחולים
אתמול הוצאו התמיכות משני צידי הבטן
זהו-אין תפרים-אני הולך בלי עזרה ועומד ישר,
לוקח לעצמי פסק זמן להתפנקות עד סוף השבוע
כלומר לא לעשות שום דבר
בצהרים ארד להתניע את הג'ימי
לומד (מנסה)להבין שאסור לי לסחוב משאות(שני קילו מקסימום)
איש חדש בחיי-כמו רכב ישן שעבר שיפוץ
מחייך כל היום וזהו בלי משככי כאבים
תודה לכולם
יוסי

-->