PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מנוע 1.6 מקורי של סמוראי (כמו בדגמים בחו"ל) ועצה

EyalT
08-11-04, 23:37
מחפש בנרות מנוע של sidekick/Tracker
מישהו יודע משהו על הכלים האלה שנמכרו בכל העולם רק בישראל פשוט אין?
שמעתי שיש להם מנועי 1600 אמינים וחזקים בטירוף שעם שינויים קלים בלבד (קרבורטור(של באלנו 90+ מתאים) +סטרטר+אגן שמן+כמה אטמים) הופך לחלומו של הסמוראי
אז אם מישהו יודע איך אני מארגן כזה מנוע --או-- איך אני מרכיב מנוע 1600 אחר לסמוראי שלי (ולא ממש בא לי להחליף חצי אוטו ואחותו בשביל להעלות 20 כ"ס) אז אשמח לקבל תשובה

(הערת המערכת: הכותרת שונתה. הכותרת "מנוע 1600" איננה מבדילה שרשור זה מנוספים בנושאים דומים. אנא השתדל לשים כותרת אינפורמטיבית)

itayhi
08-11-04, 23:56
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=5470

בחור יקר...
ברוך הבא לפורום.
פה יש אנשים מאוד רציניים, אבל גם חוקים.
קרא נא את חוקי הפורום ואת הfaq בראש הפורום.

תודה
וברוך הבא

איתי

EyalT
09-11-04, 00:15
כן... הבנתי את הרעיון... אבל אני מחפש משהו שלא נמצא כלכך בארץ... מנוע של באלנו זה נחמד אבל זה לא זה. המנוע שאני מדבר עליו מותאם ברמה של 1:1 לסמוראי. לחפש כזה דבר במקום אחר מפורום של סוזוקי באתר כלכך רציני כמו זה, פשוט לא יתן מענה לבעיה שלי.

בעקבות בירורים נוספים שעשיתי (כן, כבר הספקתי) הבנתי שמנוע של באלנו לא מתאים ב100%
עוד נושא הוא בעית החוקיות - מנוע מיובא שמקבל אישורים של המכס בעליל אמור להיות חוקי לחלוטין! ואני מתכוון שגם אם בא לי להתקין אותו על חיפושית - אין בעיה עם אישורים (חוץ מאיזה חודש חנייה לייד משרד התחבורה הלא יעיל שלנו).

דבר שלישי - אם מישהו יודע משהו על מנועי דיזל (את זה עוד לא ממש הצלחתי למצוא) אני בהחלט אשמח לפרטים

המהנדס
09-11-04, 00:23
אף מנוע שתתקין -חוץ ממנוע 1300 של סמוראי אורגינל לא יהיה חוקי במיוחד לא 1600 (מה הקשר למכס?? על בוחן תנועה זה לא יעשה רושם) ,אם אתה מחפש חוקיות רד מה- 1600 .בשביל עוד סוסים תוסיף הזרקה גם על זה יש מספיק חומר באתר.

EyalT
09-11-04, 00:40
ביום רביעי בערב אני הולך לבדוק את הסמוראי הראשון שלי (בתקווה) באיזור נתניה
אז קראתי בפורום (לא זוכר איפה) שיש אנשים שמוכנים לעזור בבדיקה של דברים כאלה.
אם מישהו מוכן לעזור אני אודה לו
ניתן להשיג אותי בטלפון 0524670385 24 שעות ביממה

ועוד שאלה
אם בסובארו ליאונה (פשע) החליפו 80% מהאנשים את המנוע מ-1300 ל-1600 אז למה לא יתנו לעשות את זה בסמוראי? דרך אגב בסובארו אפשר למצוא מנועים חדשים כמעט לגמרי (2000 ק"מ) במחירים של שקל לסמ"ק הכל כולל הכל

אלון_ק
09-11-04, 02:07
הסיבה שאתה מתבלבל היא כי הסיידקיק/טראקר זה בדיוק מה שאתה קורא לו ויטארה. תיקונים, דקויות ושאר חיות לגבי מה זה "ויטארה" או "סיידקיק" אתה תוכל למצוא בעזרת חיפוש - או להמשיך בשרשור אחר על מנועי 1.6.
יש לך עוד שגיאה בסיסית - אין מנוע 1.6 מסיידקיק/טרייסר שמתאים 1:1 לסמוראי.

הדיון הזה עוסק באותם נושאים בדיוק כשאר הדיונים בנושא מנוע 1.6, לכן אני נועל אותו ואתם מתבקשים להמשיך באחד הדיונים האחרים.

מחברי הפורום הותיקים נותר לי לבקש לא להגיב לשרשור שברור כי דרכו אל המנעול. אני מעריך את עזרתכם, אבל חוסר תגובה יהיה יעיל יותר ויחסוך את התקדמותו המיותרת של דיון שכזה.

אלון.

-->