PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לגבי בניית גגון.

pachul
11-11-04, 11:55
בהמשך לשאלתו של דורי מהיכן כדאי לקנות גגון לסמוראי החדש שלו ולאחר שקראנו את התגובות החלטנו לנסות ולבנות לבד(לא נראה לי מסובך יותר מידי).
חשבתי לבנות גגון מצינורות נחושת(כמו צינורות למזגנים),השאלה היא האם הצינור הזה מספיק,לי נראה שזה יספיק גם ככה הגגון אמור להחזיק משקלים קלים(שקשי"ם מזרנים וכו')?והאמת יש לי אפשרות להשיג את הצינורות במחיר טוב.
הגגון המתוכנן יהיה פחות או יותר בכיוון שבקישור
http://www.puresuzuki.com/hardtop_rack.htm

שרון

נמרוד
11-11-04, 12:09
מה פתאום נחושת??? נחושת רכה מדי, חלשה מדי בכל מובן. הצינורות של המזגנים רכים כדי שניתן יהיה לכופף אותם ביד, והם נועדו לשימוש סטטי לחלוטין - מחוברים לקיר של בניין. שכח מהם.

החומר הנכון הוא פלדה. חומר שיספיק לגגון שבתמונה יעלה לך גרושים, אולי משהו בסביבות מאה שקלים.

yoav
11-11-04, 17:23
אגב- לקל גגון יש עכשיו מבצע מחירים לא רע- מישו מכיר? אלו עריסות או גגנונים שטוחים?

pachul
11-11-04, 19:29
טוב אז לא נחושת,אבל אולי אלומיניום? כי נדמה לי שאלומיניום יהיה יותר קל מפלדה? ואלומיניום לא מחליד.
שרון

zagi
11-11-04, 20:17
גם יותר יקר ... 8)

שעיה כליף
11-11-04, 21:42
אלומיניום עדיף וגם קל משקל, אממה מה, קשה למצוא צינורות כאלה ואי אפשר להלחים באמצעים זמינים. :?
לך על פלדה כמו שנמרוד המליץ.

pachul
12-11-04, 08:05
תודה כנראה שבאמת נלך על פלדה,אולי אתם מכירים מקומות שאפשר להשיג צינורות פלדה באזור השרון?
אני מקווה שעד יום שישי הבא נסיים את הגגון .
שרון

שעיה כליף
12-11-04, 11:57
תבדוק אצל "עמנואל" בהרצליה - צומת כדורי, בדרך כלל יש לו במלאי.
מופיע תחת עמנואל שלם במדריך.

tayrie
12-11-04, 12:01
תודה כנראה שבאמת נלך על פלדה,אולי אתם מכירים מקומות שאפשר להשיג צינורות פלדה באזור השרון?
אני מקווה שעד יום שישי הבא נסיים את הגגון .
שרון

עמנואל , צומת כדורי(הרב קוק פינת בן גוריון) הרצליה.
אמבי(או אמפי) א.ת. כ"ס ברח' של "אחלה" .

אגב- לקל גגון יש עכשיו מבצע מחירים לא רע- מישו מכיר? אלו עריסות או גגנונים שטוחים?

יש לי גגון של קל גגון, לא כל כך ממליץ ...
חיבורי הגגון מודבקים על הגג , זה לא עריסה ,רובו פלסטיק (מחוזק בדפנות בפלדה) מפחיד לסחוב איתו דברים כבדים - שמא יתלש הגג , או החיבור...
יתרונות - אוירודינמי , אומרים שהוא יפה , קל לפרוק , משקלו קל...

תמונה
http://www.geocities.com/tayrie_20/MY.jpg

AvigdorAharon
14-11-04, 06:41
תנסה אצל ר.א.ם באזור התעשיה של נווה נאמן - בצד של סנו וקוקה קולה.

אביגדור

אלכסי
14-11-04, 19:04
יש לי גגון למכירה, בנוי לויטרה מפלדה צבוע.
מישקל שלו 11 ק"ג
1500X1000
קל, יפה עודין ומאוד קונסטרוקטיבי.

-->