PDA

צפייה בגרסה מלאה : "פקדי" מערכת האיוורור

AvigdorAharon
11-05-03, 12:57
שלום לכם,

האם יש למישהוא מושג איך אני מפרק את "הכיסוי" השחור המורכב על שלושת פקדי האיוורור ב CJ ?
לא ראיתי שום בורג באיזור. האם יש שיטה מיוחדת?

תודה,

אביגדור

שחר 9
11-05-03, 14:24
אביגדור.

אפשר לשחרר את הגומיות שיושבות על זרוע המפסק עם טסטר קטן.

העסק בנוי הצורה כזאת שיש בפנים מין שייבה שיושבת באלכסון וכדי להוציא את זה פשוט צריך ליישר אותה ואז היא נשלפת החוצה ,פשוט תלחץ על הגומי בצמוד למוט המפסק ,נדמה לי שיש צד שטוח ושם המגע עם השייבה אם לא אז פשוט תנסה צד אחד ואם לא ילך צד שני.

אגב במפסק האורות השיטה אחרת.

בהצלחה .
שחר.

Bulldog
11-05-03, 14:37
הפקדים האלה נכנסים למקומם עם החוט קודם ואז ננעלים למקום ע"י 2 רגלי פלסטיק בבסיס שלהם, דחוף ראש יד ופנס מאחורי הלוח ואז עם פלייר\שפיץפלייר תלחץ את הרגליים לכיוון הכבל ותדחוף החוצה.

AvigdorAharon
12-12-03, 14:19
טוב אז לבסוף מצאתי זמן לפרק את ה"פקדים".
ניסיתי כמו ששחר 9 הציע ולא הצלחתי, ובגלל שהפלסטיק הפנימי (שעומר הזכיר בהודעה הקודמת), היה שבור, הוצאתי אותם החוצה (לכיוון שלי ולא לתוך הלוח). וכעת לשאלות:
1. האם הכבל, כולל כל האביזרים הנלווים, הינו יחידה אחת? (כולל ה"פקד" השחור והפלסטיק הפנימי).
2. אם לא, האם ניתן לרכוש את הפלסטיק הפנימי (שתופס את הכבל מהצד הפנימי של הלוח) בנפרד? איפה?
3. האם מישהו כבר פירק בעבר את ה"פקד" השחור ומוכן לעזור לי? בגלל שהכבל אצלי, אני יכול להגיע איתו לכל מקום שיתבקש.
4. אם התשובה לשאלה 1 היא כן, אולי יש למישהו במקרה שני כבלים (כולל הפלסטיק הפנימי שאצלי שבור) לתרום לי? אני זקוק לשנים הקצרים, זה של הטמפרטורה וזה של האוורור לחלון.

תודה,
אביגדור

Bulldog
12-12-03, 16:57
1. לצערך כן. זוהי יחידה אחת.
2. אצל יאנוביץ.
3. פירקתי אתהמערכת הזאת פעמיים והרכבתי פעם אחת. (נשמע רע אני יודע)
4. אולי, אם הייתי רואה את ההודעה הזאת לפני היציאה הקבועה של שישי למוסך כבר הם היו אצלך, עכשיו נקווה שהם לא יזוזו ממקומם בשבוע הקרוב.
עומר

-->