PDA

צפייה בגרסה מלאה : תפיסת הגנבים

אבי פרץ
14-11-04, 00:30
לפני שבוע כתבתי על פריצת קונטיינר גניבת חלקים והצתת המגרש אז כך בעצת חברים מהפורום חיפשתי את החלקים במגרשי גרוטאות בשדה עוזיה,מיותר לציין שקל לחפש מחט בערימת שחת
לאחר שהשלמתי עם המכה השבוע 11.11 יום ד הגעתי למגרשי ושוב הוא נפרץ ונגנב אונימוג צפרדע ועוד שילדה אפרון[מנוף חקלאי].החלטתי להסתובב באזור ולהפתעתי אני רואה את הקונטיינר שלי מובל על משאית מנוף ,חסמתי את דרכה ולידה נסע טנדר לבן גי.אם.סי יצאו מתוכו 2נבלות צועקים לי לפנות את הדרך אני אומר להם שהקונטיינר שלי ואני לא זז עד שהמשטרה תגיע הם מוציאים לום שגם אותו זהיתי כגנוב ממני,אניכורת עצים בתגבה הוצאתי משור כריתה.נהג המשאית ניסה להרגיע גילה נכונות להחזיר את גניבה למקומה כששני הגנבים שאם לא אזמין משטרה יש על מה לדבר,לאהסכמתי ועד שהמשטרה הגיעה לקח כ30 דקות רק לידיעה למי שמכיר את האזור תחנת מסובים נמצאת 2דקות מצומת סביון .
נלקחנו לתחנה כולל המשאית הוא שוחרר לאחר כ5שעות הגנבים נעצרו ומצאו אצלם כלי פריצה, ולצערי אני מאמין שהם ישוחררו תוך יום יומיים .למחרת נסעתי עם חבר לחפש את הכלים שנגנבו לי התחלתי בסביבה הקרובה באזור חולון בשני מגרשי גרוטאות לא מצאתי דבר המשכתי לכוון ריאשון בכביש גישה ל"מאגר"מצד שמאל במגרש הפנימי צמוד למנופי אבי מצאתי את הכלים דיברתי עם הבעלים שיתנו ויובילו את הכלים ך הם לא הסכימו ורצו כסף לא הסכמתיוהזמנתי משטרה ,ולבסוף הבעלים נלקח לחקירה הכליםהוחזרו הובלתם עלי אך כעת אני יכול לתבוע על הנזקים שגרמו לכלים
מסקנות 1.לאלסמוך על משטרת ישראל אם לא תתאמץ ותטריח את עצמך אן סכוי שתמצא משהו
2.חפש מיד אחרי הגניבה אחרת אן סכוי שתמצא משהו
3.אל תגיע לשום הסדר לא עם הגנב ולא עם הקונה רכוש גנוב
4. תמיד תתלונן על הגניבה גם הסכוי שהתיק יסגר מחוסר עניין הוא 99%
תודה לכולם אבי

asafk
14-11-04, 00:32
אני שמח לשמוע שהרכוש הגנוב הוחזר.
למה נגנב? לפלדה, או לחלקים?

אסף.

מאיר רוטברג
14-11-04, 13:14
חולירא,נהגת מצוין
מאחד שכבר גנבו לו רכב

איציק - 4X6ZH
14-11-04, 14:15
אהבתי את תגובתך עם המסור .
לך ספר לשכנים מסביבך בטוח יש פריצות שכלל לא מגיעות לידיעת המשטרה .
מי יודע איזה כנופיה יצאה מהמחזור.
מענין מי הגנבים
מקומיים ישראלים ילדי הארץ
מקומיים "ישראלים " מהארצות הקרות
או בני דודים מהשכונה .
איציק

שחף110
14-11-04, 15:15
ואני שואל משהו אחר - עכשיו, אתה לא מפחד שיתקפו אותך החבר'ה שיצאו מהמעגל ?

UNIX
14-11-04, 15:35
אני מציע לך לישון עם המסור הזה מתחת לכרית .
:twisted: כל הכבוד :lol:

b2the1
14-11-04, 16:49
לגבי המשור...אתה יכול לתת קצת פרטים...???

:D
טובי

זאביק
14-11-04, 16:54
יצאו מתוכו 2נבלות צועקים לי לפנות את הדרך אני אומר להם שהקונטיינר שלי ואני לא זז עד שהמשטרה תגיע הם מוציאים לום שגם אותו זהיתי כגנוב ממני,אניכורת עצים בתגבה הוצאתי משור כריתה.

מבלי להמעיט בחומרת המעשים (הגניבה, חוסר היחס של משטרת ישראל גם לגניבה וגם בהגעה לאירוע),
היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.
הם יכלו לא "להשתכנע" מהמשור, לזרוק עליך את הלום ומיד להתנפל עלייך (ועוד כמה גרסאות), ועד ללשלוף אקדח (ולצערנו, גם זה מגיע) . . .

אני לא יודע מה הייתי עושה :evil: :shock:

מאיר רוטברג
14-11-04, 17:53
אתן לך את התגובה של משטרת כ"ס שדיווחתי על כך שביקרו בביתי וגנבו את הדיסקו
"מזל שלא התעוררת אחרת היינו צריכים לעצור אותך"
הקם להורגך השכם להורגו
וגם השכם לצלצל לעורך דין

eran4x4
14-11-04, 19:56
כל הכבוד!

ד ו ר ו ן
14-11-04, 20:43
היה מצער לשמוע על הגניבה, מזל טוב על ההשבה.

שחר-סופה
14-11-04, 20:56
לגבי המשור...אתה יכול לתת קצת פרטים...???

:D
טובי

גדוללללללל !!!!!!!!!!!!!

אבי , כל הכבוד על התושיה , תקווה ועל כך שמצאת ויצאת בשלום ...
חזק ואמץ !
נ.ב : גם ככה היית קרוב לסאפארי ... לא יכלת להעמיס על הדרך איזה
אריה שלא אכל שבוע ולשים אותו בפתח של המכולה להבא ... :twisted: .

שחר.

אבי פרץ
14-11-04, 22:33
האמת אני לאמפחד מהחרות הייתם צריכים לראות אותם עם האזיקים עלובים , כרגע אני מפרק אונימוג לחלקים ומעוניין להביאו אלי אני רוצה גם למכור את הקונטיינר הוא במצב טוב
שלב הבא לחפש מקום לאחסן את החלקים ,ולתבוע את הגנבים הסכוי שיצא מהם משהו אפסי
אבל בונה יותר על תביעת בעלי המגרש ,לגבי המשור מדגם הסקוורנה חזק במצב טוב למעונינים
תודה אבי

ארז
14-11-04, 22:39
איזה יונימוג?
אני מעוניין בסרנים שלו אם אתה מוכר חלקים....

ttomer
18-11-04, 12:09
2מנעול ר ת ק מולטילוק(ולא אחרים) מידה 16 מ"מ קשה מאוד לפרוץ (את שלי ניסו לעקור עם סיקס ומשור דיסק מוטורי :evil: ללא הצלה :lol: ) ואיזה דוברמן :twisted: יצמצמו את הסיכוי לפריצה .ולגבי ההעמסה על מנוף חובה !!לצקת בטון ליד המכולה ולרתך את המכולה ליציקה.(כל הרעיון במיגון הוא לעכב ,אין דבר עמיד בפני פריצה)

יצחק
18-11-04, 14:25
מעוניין לקבל פרטים על הקונטיינר
0548096969
יצחק

קיד
18-11-04, 21:17
מעוניין ב-HUSKY
אורך להב?
הספק מנוע?
להב וידייה?
קיד.