PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיון דלת בטראנו - עזרה

דורוןרובין
03-02-11, 21:39
דלת הנהג אצלי לא מכוונת, ירדה והסגירה לא חלקה.

למשהו יש נסיון איך מכוונים אותה?

לא נראה לי שיש גישה לבוקסה בחריץ בין הדלת לכנף.

אודי פ.
04-02-11, 14:25
יש לי אותה בעייה בניסאן ווינר. הייתי בטוח שזה הציר - החלפתי ציר (8 מ"מ) ובהחלפה גיליתי שיש סביב הציר בוקסה מפליז שנשחקה. עכשיו יש לי ציר חדש ואותה בעייה בדיוק. אצלי אי אפשר לפרק את הציר בלי להרוס אותו. אם אתה מחליף לציר מאולתר, שים לב שאתה יכול לסגור את הברגים של הדלת אחר כך.
לא יודע אם יש כיוון לדלת.

אודי

shmulikbg
04-02-11, 14:59
נסה בשיטת הפחחים.
דלת מעט פתוחה, אתה מרים אותה בכוח ובזהירות מהפינה התחתונה.
בד"כ זה עובד.

דורוןרובין
05-02-11, 21:41
אודי
עלייתת על הבעיה. עכשיו אני מבין מה זה מסביב לציר.

השאלה איך מפרקים את הציר ומאיפה משגים חדש או את הציפוי פליז?

מעניין כמה יקח על זה המוסך המרכזי

jonny boy
05-02-11, 22:55
דורון אתה יכול להעלות תמונה של הציר, אני לא מבין למה אתם מתכוונים גם לי יש את אותה הבעיה..
אני חשבתי לפתוח את הברגים של הציר התחתון, לשים שם שייבה ואז לסגור, ככה השייבה נותנת גובה לדלת והיא אמורה להיסגר כמו שצריך

אודי פ.
05-02-11, 23:08
דורון,
אצלי הציר לא ניתן לפרוק - פרקתי את הדלת שתהיה גישה לציר עצמו וחתכתי אותו עם דיסק...
הכינותי מראש צירים 8 מ"מ באורך מתאים עם הברגות בשני הצדדים והחלפתי. כאמור זה לא פתר את הבעייה כי המסביב שחוק. היה קשה להרכיב את הציר המאולתר כי אין ממש מקום לאומים שם. עדיף ציר עם פין פציל.
אפשר לקדוח את הברונזה כך שיהיה חור 10 מ"מ ולשים ציר מתאים. אם אתה עושה את זה תדווח בבקשה.

מניסאן אני מניח שאתה יכול להזמין את כל הציר ולא חלקים. שוב, דווח...

אודי

אה כן, צירים מכינים מנירוסטה או פלדה לצירים שזה כמו פלדה של ברגים שחורים, מבריזים או עושים חור בשני הצדדים. אבא של אישתי הכין לי, יש לו כאלה בעבודה.

amirsoc
06-02-11, 23:03
לא בדיוק הבנתי את הגדרת הבעיה , אבל פעם בסוברו היתה לאבא שלי בעיה דומה .
הפתרון שלו היה בכלל לא בציר של הדלת אלא בצד השני במקום של מנגנון הידית .
יש שם חישוק מרובע שנשחק עם הזמן, אפשר להפוך אותו , או להרים אותו , יש שם שלושה ברגים.

אמיר

דורוןרובין
06-02-11, 23:19
אני אנסה ללכת למוסך, נראה מה הם ירצו על זה.

חבר סיפר לי שדחיפה במקום של פחח פתרה את הבעיה לשנים

-->