PDA

צפייה בגרסה מלאה : דש בורד לדיפנדר 96

BlackStar
04-02-11, 19:52
הייתי מעונין לדעת מה קורה בשוק ה"דשבורדים" או איך שלא כותבים את זה ברבים
אני בדרך לרכוש דיפנדר 110 שנת 96 איך נגיד את זה יפה הדשבורד שלו ראה ימים זוהרים יותר
בכול מקרה הייתי שמח להיפרד מהקומבינה של הרדיו עם הברגי פח ולהפרד מעשרות החורים שעשו לו בדשבורד למעלה על הסנטים וחצי גומי שיש לו והכול בשביל להתקין דיבורית או לפי איך שזה נראה היה שם סוכנות אורנג
הכול מלא חורים

בקיצור ולענין מישהוא ניסה להחליף דש לדש החדש או שיש לקנות דש או לבנות דש או לדשדש דש
מה אני עושה בעניין חברים ?
HELP

יואב פולס
04-02-11, 20:50
יש כאן בחור, שהביא את כל הקונסולה המרכזית מאנגליה. יצא לו פצצות.

torchak
05-02-11, 23:08
מהכרות שלי את המחירים של המזרח יהיה לך כדאי יותר לקנות עוד דיפנדר בשביל הדשבורד.....
אני לא מכיר פתרון במחיר סביר לדבר הזה...

נועם.

BlackStar
05-02-11, 23:20
יש דבר כזה דשבורד ישן משומש בלי חורים?
מה סדר גודל של מחירים בארץ

מישהוא אי פעם בנה משהוא פח מרוג אולי ? או משהוא דומה ?
יש תמונות ? המלצות ?
אני לא יכול להשלים עם הדשבורד הקיים

torchak
06-02-11, 18:01
לא בדקתי אף פעם מחירים לדש בורד, אבל ממחירים של חלקי פלסטיק אחרים של הרכב (הפלסטיק של הלוח שעונים למשל), אני יכול להקיש שזה יגיע למחיר לא סביר.
לדעתי, פח מרוג זה יראה זוועה. מה שכן, אם אתה מאוד מתעקש, לדעתי אתה יכול לצפות את כל הדשבורד באלומיניום דק (שאותו אגב, תוכל לצבוע אח"כ אם בא לך. קח פלטה אלומיניום באורך הדש בורד ותקפל אותה עליו (בצורת U). לא ניסתי אבל אם הייתי חייב, לדעתי הייתי מנסה את זה. זה יכול לעבוד.

נועם.

shlomomos1
06-02-11, 18:07
הדש בורד המקורי זה בדיחה גם כשהוא חדש. אין מקום למתגים ולתוספות שונות.
גם שלי נראה כמו סחבה ולכן זרקתי אותו ובניתי חדש מפח אלומיניום מרוג + דיקט 40 ממ לפלטה העליונה. (סתם כי הייתה לי שארית בבית ונראה לי מתאים לענתיקה בריטית). בעבר העלתי תמונות לפורום אבל אני לא מצליח למצוא את השרשור.
ייצור עצמי איפשר לי לשלב מפסקים (תאורות חוץ, חלונות חשמל ונעילה מרכזית), דיבורית, רדיו דיסק, זרוע ל GPS, תא פיוזים על לוח חשמל חדש ועוד. ובעתיד אפשר לשפר ע"י החלפה חלקית של לוח.
אם אתה רוצה לראות ואתה באזור יבנה צור קשר.

Tourist
06-02-11, 20:49
הדש בורד המקורי זה בדיחה גם כשהוא חדש. אין מקום למתגים ולתוספות שונות.
גם שלי נראה כמו סחבה ולכן זרקתי אותו ובניתי חדש מפח אלומיניום מרוג + דיקט 40 ממ לפלטה העליונה. (סתם כי הייתה לי שארית בבית ונראה לי מתאים לענתיקה בריטית). בעבר העלתי תמונות לפורום אבל אני לא מצליח למצוא את השרשור.
ייצור עצמי איפשר לי לשלב מפסקים (תאורות חוץ, חלונות חשמל ונעילה מרכזית), דיבורית, רדיו דיסק, זרוע ל GPS, תא פיוזים על לוח חשמל חדש ועוד. ובעתיד אפשר לשפר ע"י החלפה חלקית של לוח.
אם אתה רוצה לראות ואתה באזור יבנה צור קשר.

אם ממש נתחנן... יש סיכוי שתעלה שוב כמה תמונות ?
כי אין סיכוי שאני מגיע ליבנה ומאוד מעניין אותי מה עשית.

shlomomos1
06-02-11, 22:04
3655536554365533655236551365503654936546

למה להתחנן?מספיק לבקש. יצאתי לגשם וצילמתי שוב:
העיקרון המנחה הוא לא לקנות, לבנות. אפשר לראות את ציפוי הדלתות הפנימי בלינולאום בדוגמת פח מרוג, וגם הרצפה.
הכל נעשה באמצעים וכלים "ביתיים": ג'יגסו, דרמל, מברגה ופטיש. החיבור עם ברגי נירוסטה ראש אלן גלילי.

שלמה

Tourist
07-02-11, 00:03
למה אני לא מצליח לראות קבצים מצורפים מאז הפורום החדש ?! אוףףףףף

shlomomos1
07-02-11, 11:25
מצטער, באמת שניסיתי. מקווה שהאתר יסתדר.

Tourist
07-02-11, 13:05
מצטער, באמת שניסיתי. מקווה שהאתר יסתדר.

:)
אין לי עליך תלונה אחת... אבל באמת שכחתי - תודה רבה על המאמץ !
(אני עדיין לא רואה את התמונות...)

shlomomos1
07-02-11, 13:47
הצלחתי למצוא תמונה אחת, בקישור המצורף, בתגובה 7.
שלמה
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?47868-%EE%FA%E2%E9%ED

BlackStar
07-02-11, 18:00
ווואוווווו
נימנמתי קצת והופה 11 תגובות + פיתרון ענייני לבעית הדש שלי
אומנם אני לא מצליח לראות את התמונות אבל סבירות מאוד גבוהה שאנחנו אכן ניפגש כי להמשיך עם הדשבורד שלי
נראה לי לא הגיוני להתחשב שגם ככה אישתי זרקה אותי לספה בגלל שלקחתי לה את הפגארו לטובת דיפנדר
< אני אישית נוסע על סוואנה 2008 דיזל 6.4 מאוד נוחה אז ככה שהיא תיסע בדיפנדר> אז אני חייב לפרגן לה

אני הולך להתחיל לחפש תשירשור של הדשבורד
אולי נעיר את מנהל הפורום שיפרגן לנו תמונות

Tourist
07-02-11, 19:57
אולי נעיר את מנהל הפורום שיפרגן לנו תמונות

הוא ער ומטפל, אבל אם תתנו לו עוד פידבק (עם איזה דפדפן אתם, מה רואים ומה לא וכו') אולי יוכל לפתור יותר מהר.

shlomomos1
07-02-11, 21:13
מאחר ו"לכל מעלה יש עוקף מעלה....", עד שמנהלי האתר יתקנו את הבעיה עם התמונות, פתחתי גלריה לתמונות:
http://www.jeepolog.com/forums/album.php?albumid=384
מקווה שאת זה רואים.
שלמה

נ.ב. אישה תנהג בדיפנדר ???!!! ביומיום???
שלא תבינו לא נכון, אשתי נוהגת בשטח (לא מוכנה לרדת ממנו), אבל בכביש ביום יום?? היא תסכים שאקח מאהבת קודם.
גם לטיולים היא הציעה שנגרור עד לשטח את הדיפנדר עם ה C4 ליסינג........

BlackStar
07-02-11, 22:07
קודם כול שאפו עבודה פירסט קלאס

יותר חשוב בקשר לאישה על ההגה אין מה לדאוג אנחנו גרים בקיבוץ באזור הכרמל ככה שבמידה ומדובר בנסיעה שדורשת סיבובים חדים
עצירות פתאומיות איתותים ואורות אני מאמין שהיא תקח <מצובושי לאנסר> שקיימת במאגר :)
וחזה לענינינו עבודה מדהימה
נראה לי כמו בדיוק מה שהולך להיות הפיתרון האידיאלי והעדיף על כולם מדהים
אפילו האישה אהבה
שלמה בקרוב אני אצלך מזמין אותך לכוס קפה מפינגן הקסמים שלי

shlomomos1
07-02-11, 22:22
כוכב שחור,שלחתי לך ה"פ

Tourist
08-02-11, 10:12
מאחר ו"לכל מעלה יש עוקף מעלה....", עד שמנהלי האתר יתקנו את הבעיה עם התמונות, פתחתי גלריה לתמונות:
http://www.jeepolog.com/forums/album.php?albumid=384
מקווה שאת זה רואים.

מעולה ! רואים ! שוב תודה !

אם אני לוקח את הרעיון שלך אבל לא אוהב את הברק של הפח הממורג (זה פח או טפט ?) - מה היית מציע במקום ?

shlomomos1
08-02-11, 11:49
הדשבורד בנוי מפח גלוי בעובי 2 מ"מ. הדלתות והרצפה מצופים בלינולאום אפור בדוגמת פח מרוג.
אני אוהב את מראה הפח המרוג והגלוי, הוא "סלחני" לטעויות ופגמים קלים שנובעים מייצור ידני ללא גליוטינה ומכונת כיפוף.

אבל:
אם הגימור המרוג לא טוב לך, אתה יכול להשתמש בפח חלק.
אם אתה לא רוצה מתכת חשופה יש לך כמה אפשרויות:
הכי זול, צבע בריסוס במיכלי אירוסול - להקפיד על הכנה: ניקוי וצביעה בצבע יסוד לאלומניום - אבץ כרומטי או אחר לפני הצבע הסופי.
יותר יקר, אבל לדעתי יהיה שווה את המחיר, לשלוח את חלקי הפח המוכנים לצביעה מקצועית או ציפוי אנודייז כולל צריבה מקדימה (יש בגוונים שונים). זה כבר ברמה תעופתית וישדרג לרמה אחרת.

torchak
12-02-11, 22:03
בענין המתגים.
אם אתה משאיר בכל זאת את הדש בורד המקורי, זה מה שאני עשיתי כדי להוסיף מתגים ברכב.

נועם.

-->