PDA

צפייה בגרסה מלאה : השוואת צמיגים, קופר דיסקברר מול קומו

Bulldog
11-05-03, 21:22
שניהם בפרופיל שטח.
יש למישהו מושג קלוש על הבדלים בינהם?

שחר 9
11-05-03, 23:43
לא מכיר כל כך טוב את הקומו, אבל אני נוסע על קופר דיסקבר ואני יכול להעיד שזה צמיג קשוח בהחלט, לא נקרע ולא מאבד קוביות, על הכביש רועש כמו כולם ולטעמי הוא אפילו קשה מעט יתר על המידה .

בבוץ הוא לא כל כך מוצלח נסתם מהר, אבל בשטח סלעי הוא בהחלט עושה את העבודה.

שחר

grand
11-05-03, 23:48
אני על קופר דיסקברר כבר מעל חצי שנה. לא בעל נסיון על קומו אך יכול לומר לך שהדבר המציק לי ביותר בקופר זה רעש יחסית גבוה. חוץ מזה צמיג רך וגמיש "אוחז" יפה סלעים בשטח, בינתיים שורד יפה , לא מתבלה מהר, נחמד ולא יותר. בדיעבד הייתי הולך על MTR .
רמי - GRAND

סוזי המשתוללת
12-05-03, 00:07
אני חוזר לקומהו
לאחר שנתיים+ עם קופר הם היו טובים אבל לא חזקים כמו הקומהו שגם זולים משמעותית כעת (יש מבצע נכון להיום 450 ש"ח לפני מע"מ ל31 10.5 15 )

t_uri
12-05-03, 00:11
אין לי ניסיון על אף אחד מהם, אבל אם אתה הולך על קומו, אז תעשה סקר שוק מקיף ובסבלנות. פשוט הסוכנים מנסים לדחוף את הצמיגים חזק (כמעט בכל פנצ'ריה שנכנסתי בשנתיים האחרונות ניסו למכור לי קומו). יש לדעתי תחרות גדולה בין הסוכנים והמפיצים.

אורי טל.

אריק זמר
12-05-03, 11:25
אני אוסיף משהו מצד שני של המתרס...
צמיגי קופר, חיו אצלי כשנה...מצד אחד, כתרומה בבוץ ובשטח סלעי, הייתי מאד מרוצה מהם.
מצד שני, התייבשו במהירות, בשטח סלעי החלו להעקר הקוביות עד שמצאתי את עצמי עם חוסר בקוביות בכל אחד מן הצמיגים...
הרכב בתקופתם היה נעול קדימה אחורה, ויכול מאד להיות שיש קשר בין השניים.
http://www.jeeptrip.com/albums/48539545.jpg

נמרוד
12-05-03, 11:58
היו לי קופר דיסקברר STT, סט חדש על סמוראי. צמיגי שטח בסדר, פגיעים לקריעות דופן (פעמיים. פעם אחת אני אפילו לא יודע על מה - בום-טרח הלך צמיג). לשם השוואה, טפו-טפו עם MTR אני כבר שנתיים, נוסע הרבה יותר קשה ועדיין אפס תקלות. קומו לא מכיר. לדעתי בצמיגים שווה להשקיע עוד כמה מאות שקלים - זו השקע של פעם בשלוש-ארבע שנים, לא רואה סיבה לחפש דילים מתחת לאדמה.

השועל
12-05-03, 12:43
נכון להיום אצלי ברכב יש MTR קדמיים וקופרים SST אחוריים .

חוות דעת מנסיון שלי :
בהתחלה היו לי צמיגי CORSER MT למי שמכיר ,יש להם אותה דוגמא כמו לקופר לחלוטין .

הקורסר שלי התבלו אחרי שנתיים וחצי (אחלה צמיגים ,אגב..) של שטח מאסיבי + קצת בזנטים עזרו לי פה (בבור בזמנו) ,הגלגלים שלי הוחלפו לצמיגי קופר - יש לזה סיפור .. רגע ..
הכל התחיל באותו יום שמשי ,כאשר פוצצתי צמיג קורסר קדמי מבזנט שהיה בין השיחים ,לא ידעתי שהוא שם עד ששמעתי ... פססססס ארוך מאוד ומהיר .. כשניגשתי לפנצ'רמאכר שגר לידי ,אמרתי לו בפירוש : "תשים לי 2 ורק קורסר ולא שום צמיג אחר" .. הלכתי הבייתה לשנייה וכשחזרתי הרכב כבר היה נעול בצמיגים חדשים ופיצוציים ..זה עם הכחול על הכתובת של הצמיג .

הגעתי הבייתה ,ישר הלכתי להוריד את הכחול מהצמיג שלא ישימו לי עין על הגלגלים הנוצצים שלי ,וגיליתי להפתעתי שהבן יונה הזה שם לי קופרים ,עכשיו .. הצמיג זהה בול .. חבל"ז ..
ישר התעצבנתי ואמרתי לעצמי לפני שאני מפוצץ אותו (את הפנצרמאכר) אני חייב לדעת כמה הוא הרוויח עליי כסף .
נכנסתי לאתר של שץ (4X4) בזמנו לא היה כלום ,גיפטריפ היה פנטזיה עדיין .. בקיצור ,נכנסתי לצמיגים וגיליתי שהצמיג הוא הרבה יותר יקר מהקורסר וחישוב מהיר שלי ,גרם לי לחיוך על השפתיים שכן הרווחתי בעסקה הזאת .

מאז ,הספקתי לפוצץ עוד 2 צמיגים עם בזנטים וסלעים .. אני יודע ,אני עובד על הקטע של הפיצוצים בגלגלים .

הלכתי על ה MTR וזה צמיג מעולה ,בהחלט .
* בעתיד ,אני כנראה אלך על הבאגרים (סוומפרים) .

לגבי הקומו - סליחה ,אין לי נסיון איתם .

השועל

אריק זמר
12-05-03, 13:34
דני,
קופר \ קורסר \ הרקולס ועוד איזה דגם או שניים, מיוצרים באותו מפעל עם אותם חומרים, אותו מבנה סוליה אך עם שמות שונים...
אין הבדלים ביניהם (לא אמורים להיות הבדלים גם במחיר)...

השועל
12-05-03, 15:24
אריק ..
אני מאמין שבטח הקורסר והקופר אכן מיוצרים ע"י אותו מפעל .. לגבי הרקולס ,לא נראה לי .
(אולי)..
אגב צמיגי ברידג'סטון הם צמיגים שגם כן דומים מאוד וללא ספק צמיג מעולה במחיר הוגן .

השועל

ארז
12-05-03, 16:13
אריק צודק ,כל השלושה אותו צמיג....
יש לי נסיון טוב מאוד עם הקופר,החזיקו הרבה מאוד זמן על הדיפנדר במידות 750/16 ו33/12.5/15
חזקים,אגרסיבים ומאודדד רועשים(למי אכפת...זה לא שאני נוסע ביגואר..)
מה שכן היום לא הייתי קונה אותם,הבדל המחיר בניהם לבין הMTR לא מצדיק את זה

Bulldog
12-05-03, 18:54
תודה רבה לכולם על התגובות, למדתי הרבה מאד על פרופילים ויצרנים שונים של סוגים זהים של צמיגים.
קיבלתי דעה אחת שאומרת שהצמיג קשה, אחרת שאומרת שהוא רך, אחד טוען שעפו לו קוביות, שני טוען שהחזיק לו מעמד יופי על סלעים ובערך כולם שולחים אותי לכיוון הMTR
הסיבה שאני שואל היא בגלל שמישהו חייב לי סט צמיגים (איך לא) ובמקום הקופר שהוא קיבל ממני הוא רוצה לתת לי סט קומו, השאלה היא אם הם זהים יחסית מבחינת העמידות שלהם, או שמא עליי ללחוץ קצת יותר חזק ולקבל סט שיהיה ברמה מקבילה לקופר.
עומר

נמרוד
12-05-03, 18:57
מדובר על סט חדש או משומש?

Bulldog
12-05-03, 19:07
חדש כמובן.

נמרוד
12-05-03, 19:30
אז שיביא לך כסף לפי כמה שסט קופר עולה, ואתה תשים את הכסף בבנק בתוכנית חסכון לטווח ארוך, ועד שבעזרת השם תגמור לבנות את הג'יפ שלך,רק מהריבית תוכל לקנות סט MTR (בטח עד אז יהיה כבר משהו יותר טוב).

אדי
12-05-03, 19:45
עומר ... אם תקח את הצמיגים עכשיו עד שתגמור לבנות את הג'יפ הם כבר יעברו חלק מתקופת החיים שלהם ויתייבשו מהר יותר כשיהיו על הרכב .

אדי

RINCEWIND
12-05-03, 20:28
אני חייב גם להשתתף, עומר עד שתגמור את המוטציה, הכסף לא רק יקנה לך MTR
חדש, גם G-WAGON

בצחוק, אתה כבר בצבע, מה נשאר?
להחליט על צמיגים, והמנוע.... :lol:
בתכלס זה כלום, עד הקיץ/סתיו אתה על(OFF) הכביש

Bulldog
12-05-03, 20:54
נשמות טובות, אחד, אחד. :evil:

השועל
13-05-03, 11:29
עומר ,אני עם נמרוד ..

עזוב אותך מקומו ..שמומו .. עדיף כבר לקחת את הכסף ולשים בצד עד ההרכבה על הרכב .

חוץ מזה ,לדעתי הצנועה ,לא הייתי מחליף קומו על חשבון קופרים וזה רק כי שמעתי הרבה תלונות על הקומו ,שוב כמו שציינתי לי אישית לא היה נסיון איתם ,אבל לאנשים אחרים היה והוא לא היה גורף במחמאות .

דם של אחרים בעבר ,יפתור בעיות בעתיד והרבה בריאות .

השועל

Bulldog
13-05-03, 19:04
תודה רבה, סופסוף תשובה עניינית.

AvigdorAharon
06-07-03, 12:05
ברשותכם, אני רוצה להעלות את הנושא שוב:
המחיר הכי זול שמצאתי ל MTR הוא 590 ש"ח + מע"מ (מחיר לשמונה צמיגים).
המחיר ל COOPER עומד כיום על 390 ש"ח + מע"מ, ז"א הפרש של כ 1000 ש"ח.
כידוע, הרכב נוסע פעם בחודש במקרה הטוב, ו 1000 ש"ח אצלי לא הולכים ברגל,
האם ה COOPER ממש מרעישים בכביש?
האם ניתן לשוחח ברכב במהירות של כ 90 קמ"ש (ג'יפ פתוח כמובן)?
האם יש למישהו סט של COOPER מורכבים על רכב פתוח, כדי שאני אבוא לראות \ לשמוע אותם?

תודה רבה,

אביגדור

ניר ל
06-07-03, 12:13
לשוחח ברכב פתוח ב 90 קמ"ש ? אתה רציני ?!

AvigdorAharon
06-07-03, 12:31
ניר,
אני נוסע כרגע עם BF GOODREACH שטח מלא, ואין שום בעיה!
בעבר נסעתי עם חבר בסופה פתוחה, ולא ניתן היה להחליף מילה במהירות של 60 קמ"ש!
לכן אני מחפש מישהו שה COOPER מורכבים אצלו על רכב פתוח, כדי שאוכל להשוות.

אביגדור

אריק זמר
06-07-03, 14:24
מכל הצמיגים שנסעתי איתם, הקופרים ממוקדים הכי גבוה במדרג הרעש...
אמנם איני מדגם מייצג, אולם או שאתה לומד לנטרל רעשים בראש ב90 קמ"ש או שאתה מתעלל בעצמך ונהנה מזה.

נמרוד
06-07-03, 19:34
אני מצטרף להרמת הגבה של ניר ואריק... לשוחח, בג'יפ פתוח ב90 קמ"ש??? אפשר לתקשר במקרי חירום. שיחה במובנה המקובל אי אפשר לנהל, ורעשי הצמיג בכלל לא נכנסים למשוואה.
לגבי MTR או קופר - למרות ההפרש של 1000 שקל, אני הייתי הולך על הMTR. צמיגים טובים זה משהו שקונים פעם בשלוש-ארבע שנים, מה שמכניס את הסכום הזה לפרופורציה. והMTR הם פשוט צמיגים טובים הרבה יותר.

grand
06-07-03, 22:33
הקופר מרעישים כבר ב 60 קמ"ש. עם חלונות סגורים אין כל בעיה, בג'יפ פתוח??? רק למי שיש בעיות שמיעה. חוץ מזה הם רגישים למדי בדפנות וכבר החלו להופיע אצלי גלים מדאיגים ואפילו מספר סדקים קלים בדפנות וכל זה לאחר מספר חודשים ומספר טיולים די קטן בקרקע מסולעת. אני פוחד להוריד אויר בגלל הסדקים הללו. בכל זאת MTR ואם ללכת על זול נסה את ה TOYO MT החדש שאמור להיות עדיף.

רמי.

אריה פאהן
07-07-03, 19:34
היולי קומו 31.10.5.15 צמיג בינוני ומטה.לגבי אורך החיים שאומרים לך בתגובות שקונים צמיגים לשלש ארבע שנים .אין סיכוי שבעולם שהם יחזיקו כל כך הרבה זמן הם נשחקו מהר.
אולי אם אתה נוסע פעם בחודש כפי שאמרת .
לגבי עבירות - אחרי הקומו קניתי יוקוהומה גיהולנדר וההבדל היה משמעותי לטובת היוקוהומה
הן ברעש(בהתייחס לזה שחתך היוקוהומה יותר MUD ) והן בעבירות
לסיכום- אני לא קוטל על הסף את הקומו אבל לא נראה לי שאקנה אותם שוב
הייתי בודק במקומך גם את היוקוהומה אני נהנתי מהם

אייל
08-07-03, 10:25
עומר, נניח והיה לך אוטו :P :P ...

אני קניתי את הגרוטאה עם קומו שלטענת המוכר נקנו כשנה לפני המכירה. לאחר כשנה נוספת אצלי התחילו לי פנצ'רים בממוצע פעם בשבוע (כתוצאה מהתיבשות), הצמיגים הרעישו בכביש מאוד! לאחר שהתיאשתי קניתי יוקוהומה. צמיג מעולה בבוץ, שקט להפליא בכביש (אפשר אפילו לדבר), רגיש מאוד לפגעי דופן וקשה מאוד (!!!!) להשיג משומש (לי הלך צמיג אחד כיוון שאבי היקר נסע על פנצ'ר ולקח לי חצי שנה למצא כזה משומש) אגב בזמן החיפוש החלפתי את הקידמיים לקומו וההבדל האדיר ניכר בנסיעה.

בכל אופן צמיג מחליפים פעם בשנתיים-שלוש. אל תחסוך כאן.
חוץ מזה, כבר קיבלת צמיגים - תגיד תודה ותשתוק.

מאכר :wink: :wink: :lol: :lol:

Bulldog
08-07-03, 10:45
אייל, עזוב את העובדה שיש לי גופות של 35 על הסרנים.
בסוף קיבלתי את עצתם של חברי הפורום ובמקום סט צמיגים וכנפוני פלסטיק "נתרמו" 3000 ש"ח לטובת האוברול מנוע (25.7.03 תאריך תחילת עבודה).

השועל
09-07-03, 17:52
ברשותכם ,אני רוצה גם כן לחוות דעה ..
נסיעה במהירות 90 קמ"ש ברכב פתוח ,הדבר האחרון שיעשה רעש זה הצמיגים ,כאשר יש רוח חזקה מסביב ,קצת קשה לשמוע את חברך ,רק אם שניכם תשבו במרכז הרכב תוכלו לצעוק אחד לשני באוזן .

אצלי ברכב מורכבים ,פעם שנייה כבר.. שני צמיגי MTR מקדימה ושני COOPER'ים מאחורה ,אין לי שום ספק לגבי איכותו של הMTR שעולה בכמה רמות משאר הצמיגים והיו לי הרבה ,לא הרכבתי אצלי MTR מאחורה כי הצמיגים שלי היו חדשים יחסית בזמן ההתקנה של הצמיגים ..
הקופרים מספיקים ללא ספק לרכב שנוסע מעט ובסופ"ש .. אתה יכול ללכת על הקנייה הזאת ,לא תתאכזב .
מצד שני ,MTR הוא צמיג הרבה יותר איכותי ולכן אין מה להתפלא שמחירו יקר בקצת מהאחרים ,אם יש לך כסף להשלים את ההפרש לך על ה MTR ואם אין ,אז לא נורא .. גם הקופרים יספיקו ויעשו את העבודה .

ההחלטה היא של בעל הממון בלבד כאשר ההמלצה היא על הMTR ובעדיפות שנייה : COOPER ,BRIDGESTONE ,CORSER וחבריהם .. כל הרשימה המכובדת הם צמיגים טובים .

השועל

עומר - עשית בשכל . :wink:

AvigdorAharon
10-07-03, 06:41
בוקר טוב,
קראתי בעיון את כל התגובות - תודה רבה!
אני מזמין כל אחד שטען שלא ניתן לשוחח בג'יפ פתוח במהירות של 80-90 קמ"ש.
למען גילוי נאות, התכוונתי לשיחה בין אלו היושבים במושבים הקדמיים!
נכון, לא התכוונתי לשיחה עם נעם (בן ארבע בערך) היושב במושב האחורי, אך מלפנים אין לנו בעיה!
לבינתיים, לא מצאתי אף רכב פתוח עם ארבעה צמיגי COOPER (למעט השועל שאצלו מורכבים רק שניים) לבדוק את עניין הרעש, אך לקראת סוף החודש או תחילת חודש הבא, אתחיל לחפש ביתר שאת!
נכון לכרגע, אני מעריך שאלך על ה MTR ורק בגלל הרעש של ה COOPER בנסיעת כביש!

אם בכל מקרה מישהו מכיר כזו אפליקציה (צמיגי COOPER מורכבים על רכב פתוח) אשמח לדעת!

תודה,
אביגדור

מוני דיסקו
17-07-03, 16:20
אביגדור מאחר ואני מכיר את הגזר (סליחה התפוז המכני ) שלך ...
גם אביגדור צודק וגם כל שאר העונים צודקים, הכול תלוי איך מגדרים פתוח :lol:
אצל אביגדור הכוונה רכב ברזנט כאשר הברזנט סגור.
אצל נמרוד וניר הכוונה שאין ברזנט - מכסימום ביקיני :twisted:
ואכן כאשר נסעתי ב 90 עם ברזנט סגור לא היתה בעיה לדבר.
היה צריך להרים מעט את הקול אך לא יותר מזה.
אבל ללא ברזנט - כמובן שאי אפשר היה לנהל שם שיחה מלבד צעקות.

ואביגדור לשאלתך. כאשר קניתי את הרכב נסעתי על אליאנס מחורבנים. ב 90 עם ברזנט סגור היה רעש נורא ואיום. בקושי היה אפשר לשמוע את זה שיושב לצידך.
עם ה BF הרעש ירד בהרבה, ממש ללא השוואה.
כרגע יש לי MTR על הדיסקו. נכון לא אותו רכב אבל בכל זאת נותן אינדקציה. הרעש הוא ממש מנימלי, גם אם אני פותח חלון ומאזין לגלגלים. שטח מלא ב 90 קמש והם מתנהגים כמעט כמו צמגי כביש. פשוט לא להאמין.
ובתור צמיגי שטח הם פשוט נהדרים. עד כה נסעתי עליהם 20 אלף ללא שום בעיות. לצערי מרביתם על הכביש אך גם נסעתי שטח לא מעט. אחיזה מעולה, חוזק, לא נאכלים או מתיבשים.
אתה יכול לנסוע על בריגסטון או אפילו קופר. אבל אם מדובר על אלף שח נוספים לכול 3 או 4 שנים נראה לי ששוה להוסיף אלפיה.
אם אין כרגע את הכסף לדעתי אתה יכול לנסוע עוד שנה על ה BF שלי. או שתנסה לשחד את נימרוד שימכור לך את ה BF שלו. הוא גם כך מת לעבור ל 33 או 35. קצת לחץ קבוצתי ויהיה לך MTR מעולים במחיר טוב :twisted:

מוני דיסקו
17-07-03, 16:22
תיקון טעות לנמרוד יש MTR כמובן...

AvigdorAharon
20-07-03, 09:09
מוני,
הצמיגים לא במצב מדהים (בלשון המעטה...) ולא ניתן לנסוע איתם עוד שנה.
בעצם אולי כן, אבל רק למרחקים קצרים ליד הבית...
להזכירך, שני צמיגים כבר עם פנימיות והשנים האחרים גם לא משהו.
החלטתי ללכת על MTR וכעת נשאר רק למצוא בזול (משומשים זו אופציה טובה בשבילי),
ולדאוג למזומנים!

לגבי ההצעה שלך (נמרוד):
אין מילים!

אביגדור

מוני דיסקו
20-07-03, 13:59
שני אילו עם הפנימות ...
הפנימית היא לא בגלל הגלגל אלא הגנט.
מתברר שאיזה אידיות בעבר הרחוק קדח את כניסת הוונטלים.
ולכן לא ניתן להכניס וונטיל על הגנט.
אני חושב שניתן לתקן את זה על ידי ריתוך.
או שתתחלף עם משהו שאוהב פוזה. הגנטים הללו הם של 8 אינץ. לגלגל 31 על 10.5 הוא רחב מדי. עדיף של 7 ואפילו 6 (גבולי). אפשרות אחרת היא לעבור ל 33 על 12.5 (-:
אגב בקשר לקרבורטור והבעיות בו - יתכן והדבר נובע גם מהתיבשות הדלק בקרב בגלל החום (כאשר לא נסעת בו זמן רב).

אריק זמר
20-07-03, 14:41
8" רחב ל10.5 ??? נשמע לי תמוה...בעצם...זה תמוה.
8" מתאימים ל10.5, ובכלל ההתאמה הינה בין 7" - 9"...ככה ש8" זה בדיוק באמצע.

ובכלל, לא יודע עד כמה משומשים יהיו טובים יותר. הMTR המשומשים שאני מכיר והיו מותקנים אצל אורי גת, החזיקו כ7 חודשים...
משומשים שווים במידה והם נראים מצויין ועולים פחות משליש מחיר.

AvigdorAharon
20-07-03, 16:08
מוני,
לא הבנתי את עניין הונטיל.
לפי דעתי וניסיוני בעבר (בכל מיני רכבים), כאשר צמיג טיובלס לא במצב מי יודע מה, אך עדיין יש אפשרות להמשיך לנסוע (למשל חור קטן בדופן), מכניסים פנימית.
כאשר מכניסים פנימית, חייבים לחתוך את הונטיל המקורי של הטיובלס.
האם אתה הרכבת את הצמיגים הנוכחיים? אם כן, אז אני בטוח שהיית שם לב לזה אצל הפנצ'רמאכער, אם לא אז קשה מאוד לדעת מה קרה לפניך.
כאשר אני ארכיב צמיגי טיובלס חדשים, הפנצ'רמאכער מוסיף את הונטיל (זה נכנס בכח כי יש לונטיל מעיין מגרעת).

אריק,
לגבי משומשים ברור כשמש שזה פונקציה של מחיר!
אין ספק שההפרש צריך לעמוד על 50-60 אחוז ממחיר חדש.

אביגדור

מוני דיסקו
21-07-03, 09:06
אביגדור אני התקנתי אותם. לאלינס היו בכול הגלגלים פנמיות.
כאשר הפנצר מאכר הרכיב אותם הוא אמר ששנים מהגנטים הרכיבו להם את החורים ולכן אי אפשר להרכיב ונטילים של טיובלס
אריק מהנסיון שלי 8 אינץ הוא פשוט רחב מדי. יש יותר מדי סכנה שהגנט יפגוש באבן (מה שקרה בשבת לאביגדור).
אז אפשר לנסוע על 8 ואפילו 9 (ראיתי גם בני תשחורת שנוסעים על 10). האם גם כדאי, לדעתי לא.

שאולי
21-07-03, 21:24
הרקולס=קופר
יש מבצע על הרקולס בפ"ת נדמה לי שקוראים לזה צמיג ישיר או משהו , 390 פונטים לפני מע"מ

shachar
28-07-03, 11:55
שימו לב לקופרים יש שני סוגים
ליקר 6 שכבות בסוליה
והמחיר הכי טוב שאפשר להשיגו 600 שקל
אני מדבר על צמיג AT
הכיתוב בדופן הינו דיסקוברר LT

shachar
17-08-03, 19:08
טוב החזיקו חודש.............
התחילו בקעים בגומי, יוחלפו מחר באחרים..!

ואני נוסע במוסו ולצערי רוב הזמן על הכביש

grand
17-08-03, 22:51
רגע... החלו בקעים בקופר ? ומחליפים לך? כי גם לי יש בקעים וסדקים שונים בקופרים. לאיזה צמיגים מחליפים לך והיכן?
בתודה.
רמי.

shachar
18-08-03, 12:46
דבר איתי
058582099

סוזי המשתוללת
18-08-03, 13:23
בג'יפטריפ צורף לינק של אתר ובו טבלת בדיקת צמיגים
הקומהו 834 mt הגיע למקום הרביעי המכובד אחרי פיירסטון (1) ברידגסטון(2) וגודייר רנגלר mtr
ההבדל בינו לבין האחרים קטן מאד וההבדל בינו לבין הגודייר היה אפסי ובא לידי ביטוי בהתנהגות כביש מעט יותר מעודנת לטובת הגודייר ואילו בתחום השטח מבחינת בלאי ועמידות הקומהו היה טוב יותר - שוב בהפרש זעום
רק לסבר את האזן הbf goodrich הגיעו רק למקום שביעי

נמרוד
20-08-03, 09:17
בג'יפטריפ צורף לינק של אתר ובו טבלת בדיקת צמיגים
הקומהו 834 mt הגיע למקום הרביעי המכובד אחרי פיירסטון (1) ברידגסטון(2) וגודייר רנגלר mtr
ההבדל בינו לבין האחרים קטן מאד וההבדל בינו לבין הגודייר היה אפסי ובא לידי ביטוי בהתנהגות כביש מעט יותר מעודנת לטובת הגודייר ואילו בתחום השטח מבחינת בלאי ועמידות הקומהו היה טוב יותר - שוב בהפרש זעום
רק לסבר את האזן הbf goodrich הגיעו רק למקום שביעי

זה הלינק:
http://www.tirerack.com/tires/surveyresults/ormt.jsp

אלוהים ישמור את ילדי הגן, ואת מי שמתיחס לסקרים כאלו ברצינות... זה סקר אינטרנט, כל אידיוט (כולל אותי ואת סוזי המשתוללת) יכול למלא טופס, או שניים, או עשרה, על איזה צמיג שבא לו, ולהעיף את הטבלה לכל כיוון שרק ירצה. שימו לב לסך המיילים המדווחים - מי שמקום ראשון כרגע למשל , איזשהו MT של פיירסטון, מדווח עם 32K מיילים בלבד. סביר להניח שזה מדיווח של אדם אחד בלבד, ולכן לא פלא שהוא במקום ראשון...( אם נניח שהאדם הזה הוא סוכן של פיירסטון, או לחילופין ישראלי שלא יתכן שלא קנה את הכי טוב).

סוזי המשתוללת
20-08-03, 11:36
נמרוד
במחיר שעלו לי הקומהו ניתן לקנות שני סטים מול mtr אחד
אני הייתי המום מרמת הרעש הנמוכה שלהם הנוחות הטובה והתנהגות הכביש בייחוד לאחר נסיון קודם עם דגם אחר של קומהו וגם עם קופר שעפו מהרכב לטובת הקומהו החדש שללא ספק טוב בהרבה מהם

נמרוד
20-08-03, 13:46
נמרוד
במחיר שעלו לי הקומהו ניתן לקנות שני סטים מול mtr אחד
אני הייתי המום מרמת הרעש הנמוכה שלהם הנוחות הטובה והתנהגות הכביש בייחוד לאחר נסיון קודם עם דגם אחר של קומהו וגם עם קופר שעפו מהרכב לטובת הקומהו החדש שללא ספק טוב בהרבה מהם

יה ליצן, לא אמרתי מילה על הצמיגים שלך - אפילו לא ידעתי איזה יש לך. כתבתי רק שהטבלא הזאת כל כך אידיוטית שזה מצחיק.

-->