PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת האיוורור הפנימית בסמוראי

fireman
18-11-04, 11:52
היי,
יש לי סמוראי 98 , עכשיו מערכת האיוורור הפנימית לא עובדת באופן תקין, אני חושד שהתעלה יצאה מהמקום או החיבור של הבורר.. בקצרה, כשאני מפעיל את האיוורור אני שומע את המאוורר עובד אבל אוויר לא יוצא מאף פתח, אם אני משחק קצת עם הבורר אני יכול להגיע למצב שכשבדרך כלל הוא מצביע על איוורור לחלון הקדמי ייצא אוויר ברגליים, עכשיו יש לי גם מזגן שהוסיפו לרכב אחד הבעלים הקודמים.. מה דעתכם הבעיה ? וכמה $$ עלול לעלות הנושא..
דרך אגב.. אין הפרעה שגם המזגן וגם האיוורור ישתמשו בתעלות ביחד.. ? (אני פשוט לא מתמצא במזגנים שהוסיפו לרכב)..

בתודה מראה,
Fireman

fireman
18-11-04, 11:52
מראש*

אוהד אפרת
18-11-04, 12:56
אצלי גם היתה את אותה בעיה בעבר והחימום עובד רק לרגלים ולחלון עם תשים לב שי בורר חלק באדום וחלק בכחול זה מה שעם רוצים חימום רק לרגלים ולחלון אבל תיבדוק בשני הצדידם מיתחת לאיפה שיושב הרדיו יש שם תעלות ואיפה שיוצא האויר ובצד של ליד הנהג יש שם את כל החיבורים של הבורר

אוהד

yoav
18-11-04, 15:13
אתלי בסמו- אם מסתכלים טוב טוב על הבורר- אין שום מצב שבו ייצא חימום מהתריסים הראשיים- חימום יכול לצאת רק לחלון ולרגליים (ככה זה בא מהמפעל- סמו 96). לכן כשהבורר על חימום... אין פנים- רק חלון ורגליים. בקירור לעומת זאת- הוא יוצא יופי לפנים! וכן- המזגן משתמש באותן התעלות (ככה הסבירו לי בכל אופן...).

המהנדס
18-11-04, 17:13
בעקבות ההודעה הזו הלכתי לחפור קצת בצנרת ואני שמח להודיע שאין מצב שהחימום יצא לפנים.
הרדיאטור נמצא במיקום כזה שהוא לא יכול לזרוק את הרוח החמה לפנים -רק למעלה או למטה.
אגב החימום אצלי חבל"ז :lol: לא חשבתי שהוא מגיע לטמפ' כאלה כל כך מהר... .

yossivarman
18-11-04, 17:23
הבעיה אצלך היא כזאת
אין קשר בין המצבים שאתה מזיז - (רק לרגליים ,לחלון,מתעלות המזגן)
אם מסתכלים מהצד של הנוסע שליד הנהג לכוון הקונסולה המרכזית
ומזיזים את בורר המצבים ,ניתן לראות שהוא לא זז עד הסוף
פשוט צריך להזיז עם היד את המנוף - זה יוצא ליד בין היחידה הפנימית של המזגן לקונסולה המרכזית
ןלך המהנדס - ניתן להוציא אויר חם גם מפתחי המזגן

נ.ב אני אנסה להעלות תמונה של זה בערב

המהנדס
18-11-04, 17:25
יכול להיות שההבדל הוא בדגמים (אצלי זה ככה מה לעשות...)

yossivarman
18-11-04, 17:42
fireman תסתכל לכאן כאשר אתה משחק בבורר המצבים

[/img]http://www.geocities.com/yossivarman/air1.jpg

yossivarman
18-11-04, 17:46
סליחה
http://www.geocities.com/yossivarman/air1.jpg

fireman
18-11-04, 22:44
קודם כל תודה על התגובות והמאמצים חבר'ה.. הייתי מופתע לראות הענות כזאת בשעות מעטות, הבעיה נפתרה ברובה:
קודם כל.. אחרי שסודר - האוויר יוצא מכל היציאות - רגליים,חלון,חלונות צד ופנים (כמובן הכל תלוי בבורר), וכן.. המזגן יוצא לפנים בלבד אם אני לא טועה.. והחום מהאיוורור הפנימי.. חום שועלים קלויים..

בקיצור.. לא יודע בדיוק מה עשיתי אבל שלחתי יד מאחורי כל העניין ושיחקתי ולפי מה שיש שם יש מעין תריס שמתחבר לבורר(נראה לי), בשורה התחתונה החזרתי אותו למקום.. לא יודע כמה זמן זה יחזיק אבל מהבוקר זה עדיין עובד בובה.. פשוט צריך להיות יותר עדין בהעברת מצב בבורר(גם כה אני מתכוון להשתמש בזה רק לאדים על החלון הקדמי.... לגבי האישה שתגיד ואני מצטט "קררררר" אני אמליץ על לבוש חם יותר להבא.. 8) )

ושוב תודה לכולם

Fireman

סוזי המשתוללת
18-11-04, 23:59
גם אצלי אין חימום ישר לפנים אלא רק לחלון או רגליים או שניהם גם יחד
הבעייה נגרמת מכך שהמנופים מזיזים כבלים בתוך שרוול (כמו ברקס באופניים )והשרוול חייב להיות מקובע בשתי קצוותיו אחרת התנועה מהידית עוברת לשרוול ולא לכבל
זה נגרם כתוצאה מלכלוך/אבק וזה אומר שצריך לפרק את הקונסולה המרכזית (פשוט מאד) ולהגיע לחלק של המנופים
השרוולים תפוסים לפחית הראשית על ידי פחיות מכופפות - תקוו שאלו לא נשברו כי אז צריך מנגנון חדש
ניתן לקבע גם אם אזיקון

-->