PDA

צפייה בגרסה מלאה : שימו לב מה אתם מפרסמים ( גרסה 2 )

גיא
07-02-11, 10:29
אני לא מצליח לאתר את ההודעה המקורית מלפני זמן מה ...

אבל הנה, זה כן הגיע בסופו של דבר לכותרות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4024742,00.html

יונתןמצפה
07-02-11, 11:22
גיא גיא...
גם מהכותרת וגם מהתוכן עולה ריח לא טוב.. בגלל שאני מכיר אותך (אמנם קצת) אני יודע שאין סיכוי שהתכוונת לריח הזה.
חשוב בהודעה כזו להדגיש שאסור שאותו עבריין יעלה אי פעם על הכביש! ובמקרה הזה אני אפילו שמח שהוא פרסם את ההודעה מה שהוביל לתפיסתו (המאוד מוצדקת לדעתי!).
אני חושב שאין קשר בין פרסום עבירה מסוג זה לפרסומים אחרים שחברי האתר מעלים לפעמים. כאלו שאכן כמו שהתכוונת, עשויים להוביל להתערבות מיותרת של המשטרה (ראה ביטול תחרות הקרוס-קאנטרי בשבת האחרונה... :( )

GodsFather
07-02-11, 12:07
לא יודע למה התכוון גיא, אבל בסופו של יום מדובר בכך שמישהו עשה למשטרה את העבודה. ונשים בצד רגע את ההתנהגות הבלתי ראויה של אותו צעיר שנהג כפי שנהג.
כמו שהפורום הזה עושה את העבודה למשטרה וכמו שעוד פורומים אחרים, על ידי פרסום פרטים שהשתיקה יפה להם, בין אם במתכוון ובין אם בשגגה.

tallevi
07-02-11, 12:36
לדעתי הבאת פה דוגמא לא מוצלחת לחיזוק הטיעון הנכון כשלעצמו.
מדובר על אידיוט,עבריין מסוכן,שטוב לכולנו אם היה לא רק נטול רישיון אלא גם נטול חופש.
ואין לקשר בינו לביננו בשום צורה.

טל.

GodsFather
07-02-11, 12:41
טל, אבל זה כל העניין. שזה שאנו מבקשים לא לקשר בינינו, אינו אומר שאחרים לא מקשרים.

ראי מה קרה גם בשבת האחרונה - התעקשו לקשר בין הג'יפאים לבין אלה שזרו הרס בשדות הקיבוץ והנה ביטלו את התחרות, למרות שלא היה ולא נברא.

כולנו מוקיעים את הדוגמן הספציפי הזה מהקהילה, אבל לא את הדוגמא הספציפית הזו של השימוש ברשת כאמצעי אכיפה.

tallevi
10-02-11, 14:28
ראי ??? , ראי ?!!

??? WTF

טל.

-->