PDA

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה מגימני אדום באשדוד (למי שמחפש לקנות)

סופת המדבר
08-02-11, 10:47
חבר של אבא שלי חיפש גימני לבת שלו
הוא מצא באשדוד באיזה מגרש גימני אדום עם פס כסף למטה אני חושב שנת 08
הקיצר אבא שלי בדק לו את הרכב (הוא פחח במקצוע) וראה שצבעו לו את הכנף הקידמית ודלת צד נהג
זה גם מה שהמוכר אמר אז אבא שלי האמין לו ולא בדק יותר לעומק
למרות שבאמת התיקון נראה ממש ממש מקצועי ויפה ולא רואים בכלל שהיה איזה תיקון
החבר קנה את הגימני (כמובן שבפחות מהמחירון)
אחרי כמה ימים \שבועות לא יודע איך הוא החליט לברר על הגימני הזה עם שמאי רכב לראות מה באמת היה לו
הוא דיבר עם איזה שמאי והשמאי אמר לו (לפי היסטוריה או משהו) שחצי אוטו הוחלף והיתה לו תאונה קשה
החבר העצבני חזר למגרש ועם קצת \הרבה צעקות על בעל המגרש שהוא שקרן וכו'
הוא החזיר לו את הגיפ וקיבל את הכסף

הסיפור קרה ליפני איזה חודשיים אני מקווה שמישהו אחר לא נפל בפח
אם מישהו ירצה אני יברר יותר פרטים על המגרש או על הרכב

shlomomos1
08-02-11, 13:35
לא קונים רכב משומש בלי בדיקה!!
משום מה אחוז הרמאים באוכלוסיה הכללית הוא כ - 10% ובקרב מוכרי המכוניות הוא 90%. (בג'יפולוג מתרכזים ה - 10% הנותרים.) כל אוטו בודקים לעומק ולא תמיד מספיק פחח חבר.
סיפור דומה: הבן שלי מצא קטנוע בן 6 חודשים עם 1800 ק"מ - עמדתי על זה שיקח לבדיקה במוסך שהוא מכיר, המוכר ניסה לשכנע אותו שחבל על הכסף, ובדיקה כזאת תבטל את אחריות היבואן (בדקנו אצל היבואן וזה התברר כקשקוש). בסוף המוכר הבריז ונעלם.
למרות שרוב מכוני הבדיקה הרגילים לא יודעים להתמודד עם רכבי שטח (וגם עם גירים אוטומטיים...), ויש בתוצאות שלהם הרבה כסת"ח, כדאי לבדוק גם אצלם כי מקבלים אינדיקציה נכונה לנזקי תאונות.

ישי.פ
08-02-11, 14:03
מכון בדיקה.. הצחקת אותי!
הם ממש לא מדד לכלום וגם הם רמאים, הם לא מוכנים להתחייב על מילה ממה שהם אומרים.
אני כבר נכוויתי מהם כמה פעמים. מוסכנית טוב או חבר פחח הרבה יותר טוב ואמין מהמכונים שעושים מהבדיקות ים כסף על כלום.

yes1952
08-02-11, 15:47
האזהרה במקומה אך העלבון צורב הוא
"(משום מה אחוז הרמאים באוכלוסיה הכללית הוא כ - 10% ובקרב מוכרי המכוניות הוא 90%. (בג'יפולוג מתרכזים ה - 10% הנותרים.) כל אוטו בודקים לעומק ולא תמיד מספיק פחח חבר."
אני לא ותיק בפורום אפילו די חדש
הכרתי מספר מועט של חברים פה-קניתי כמה דברים מכמה אנשים שונים-הגינות יושר וסימפטיה הינו המאפיין העיקרי שלהם-אי לכך תמוה בעיני המשפט הזה שכתבת
בקנית רכב יש כמה כללי ברזל=הראשון שבהם בדיקה מקצועית של הרכב
בשנה האחרונה קניתי 4 רכבים=לבן ואשתו לזוגתי ולי
מוסך אברהם בסגולה שבפתח תקווה הינו המוסכניק שלי
לאחרונה צלצל אלי סיפר לי שיש לו רנו אקספרס במצב מצוין לגילה ב 5k עבור הבן שלי-קניתי מיד
את הביואיק שנקנה לזוגתי הוא בדק ונתן צפי תיקונים עתידי-קניתי את הרכב ב-15k בהמשך עד היום הושקעו 9kכפי שאמר
את ה-jimmyשלי הוא בדק לפני הקניה=הצביע על רשימת תיקונים המחיר ירד ל 22kקניתי-
אין להלין על רמאות באם לא נלחמים נגדה,
כשמכרתי את האופנוע לפני כשנה הקונים הפוטנציליים קיבלו תמונת מצב מדויקת,
לפני כמה זמן רציתי לקנות דבר מה מאחד מחברי הפורום-הוא טרח להסביר לי מדוע לא כדאי לי לקנות את שהוא מוכר(לא מתאים לרכב שלי)זה לא יושר?זה הרבה מעבר
אי לכך נעלבתי מהשורה שכתבת
יוסי

8ball
08-02-11, 16:15
אני חושב שהבנת לא נכון. הכוונה הייתה שבגיפולוג מרוכזים 10 האחוזים הישרים שיתנו לך תמונת מצב אמיתית ולא ישקרו

shlomomos1
08-02-11, 18:13
יוסי, לא הבנת אותי נכון, ולא התכוונתי להעליב אף אחד.
אתה מספר שיש לך מוסכניק אמין - יפה, יש לך נכס ביד, שמור עליו.
גם לי יש מוסך שאמין עלי, ואת הדיפנדר קניתי דרך הפורום הצהוב מבחור אמין, (אבל בדקתי לפני קניה במוסך). זה שלפני לא בדק לפני שקנה והוא בוודאי לא יודע מה קרה ב 6 הידיים שהרכב עבר לפניו.
קניתי גם ציוד מחבר'ה אמינים פה באתר, בלי ציניות אמרתי שפה מרוכזים ה 10% האמינים.
מנסיוני שלי, מכמות השקרנים והרמאים שנתקלתי בהם בקנית רכב משומש, מי שלא בודק טוב טוב, עלול למצוא את עצמו מאבד את כספו, לכן צריך לבדוק ע"י מישהוא מטעם הקונה.
לגבי מכוני בדיקה, אני מכיר בבעיתיות של הבדיקה, אבל במקרה של נזק תאונתי קשה שמתגלה אח"כ, יש לך נייר ביד והיו מקרים שלקוח פוצה.

yes1952
08-02-11, 23:07
שלמה ערב טוב
אם כך הרי שאין עלבון
ממרומי גילי(שנה הבאה 60 למדתי שמילה שנכתבת הינה קקליע רובה
חבל שלא ציינת בתחילה ש 10 האחוזים הינם הטובים
התנצלותי על המתקפה
מה לעשות שאני נאמן לרעייתי משפחתי חברי והמקומות הבודדים בהם אני חבר(כפורום זה)
תודה על ההבהרה
יוסי

Saar
09-02-11, 11:29
מכון בדיקה לצערנו הוא לא מדד לכלום.
אני מכיר יותר מאדם אחד שנכווה במכון בדיקה.
אפילו כאן בפורום היה סיפור של ויטרה/סיידקיק 2X4 שנמכרה כרכב 4X4 והמכון טען שמערכת ה 4X4 תקינה... :-)
שאלה לותיקי הפורום, מישהו יודע איך נגמר הסיפור הזה?

סער.

סופת המדבר
09-02-11, 17:00
אבא שלי עובד עדיין במוסך (לא בתור פחח- מוסך +טסטים) והוא היה מבצע שם את הבדיקות ליפני קניה
של המוסך לא פעם ראיתי אותו מבצע בדיקת קניה לאיזה רכב
ומה שהוא רשם שם... איזה הגזמות, מנוע מעשן, גיר וכו'
ששאלתי אותו פעם אחת למה הוא רושם את כל הדברים האלה שהם יותר מידי
אז הוא אמר לי '' אני חייב להגזים שלא יבואו אלי בטענות אח'כ'' וכל זה נגמר שיום אחד מישהו תבע אותם שהלך לו מנוע אחרי הבדיקה

הקיצר כל מכון בדיקה תמיד יגזים כדאי שלא יבוא אליו אח'כ בטענות
אז למכוני בדיקה אני לא הולך לא אבא שלי ולא וכל החברים מסביב

ש01
10-02-11, 11:06
[הכרתי מספר מועט של חברים פה-קניתי כמה דברים מכמה אנשים שונים-הגינות יושר וסימפטיה הינו המאפיין העיקרי שלהם-אי לכך תמוה בעיני המשפט הזה שכתבת

יוסי, הרוב נכון, אבל גם כאן בפורום יש (לפחות) רמאי אחד.
אני פגשתי בו, בתמימותי לא בדקתי, ונעקצתי ב-1000 ש"ח.

אבל,
אין היוצא מהכלל מעיד על הכלל.
אני בטוח שהרוב כאן אמינים, ישרים והגונים (וכך גם נתקלתי במקרים אחרים שקניתי כאן בפורום).

ד.א.
בשמחה אני יכול להמליץ על ארנון בפרדס חנה כמוסך ישר ואמין.

yes1952
10-02-11, 12:12
ש ידידי
ראשית צר לי על העקיצה
אך בדיוק לשם כך אנחנו פורום
ייעוץ עזרה תמיכה חברות
באם נעקצת פרסם פרטים ונדע להזהר-אך את העובדות
אין אנו כה תמימים אך לפעמים אנו מסונוורים מדבר מסוים שולפים את הארנק וחושבים אחר כך,
וכך יוצרים פורום -אני לא המצאתי זאת ,אני יחסית חדש כאן
אני מאמין שכשם שאראה מצוקה בים ואגיש עזרה
הרי בשטח גם
אשמח לסייע בנושא העוקץ
יוסי

ש01
10-02-11, 14:45
יוסי,
אומר רק ש... *** התוכן נערך ע"י המערכת ***
ש01, יש יותר מאדם אחד שעונה לתיאור שלך שנמחק. בקלות רבה ניתן לקבל רושם שלילי ושגוי על האדם הלא נכון.
על הכיפאק שאתה רוצה להזהיר את קהל הגולשים, זה מבורך, אך אנא ממך, תן תיאור שלא משאיר ספק לגבי זהות האדם, או שאל תפרט יותר. על מנת לא לפגוע בשם הטוב של אחרים וטובים.

אם הייתי פחות תמים, יותר זהיר ובודק לא הייתי נעקץ.
אבל, אמא שלי אומרת - זה רק כסף... העיקר שלמדתי מהניסיון (ולמדתי...).

ד.א.
לפי ההערה אני מבין שגם אתה מחובבי הים?

ש01
13-02-11, 12:55
שמיל, מנהלי הפורום וקוראים נכבדים.
לתומי חשבתי שנתתי תאור שלא יכול לפגוע בחברים נוספים.
אם פגעתי במשהו, הריני מתנצל מכל ליבי.
אין ולא היתה כוונה בדברים, רק להזהיר מפמי שרלטן רמאי (שאינו בוחל באמצעים ואף מאיים בפגיע פיזית).
רכשתי עוד מוצרים מחברים באתר, במקרים אלו נתקלתי בחברים ישרים והגונים.

-->