PDA

צפייה בגרסה מלאה : קאמשפט ״קר״ והדרס... ממש סיפור להחליף?

שגיא S
08-02-11, 13:03
שלום חברים

אני לקראת קנייה של קמשפט והדרס קלמיני, יש לי מספר שאלות, האם צריך להחליף עוד חלקים מסביב?

מה וכמה צריך לפרק את המנוע בשביל הקמשפט? צריך לשנות עוד משהו?
מה קורה עם החלקים היו מורכבים על רכב שלא נעשה בו שימוש בשנתיים האחרונות?
הם עדיין שמישים ומועילים?

תודה מראש לכל העוזרים

ishc
08-02-11, 13:25
שגיא לגבי הסעפת. לחבר יש על האוטו, צריך אטם חדש (אם אני זוכר נכון הוא לקח מקורי בטענה שהתחליפי לא שווה יותר מדי) ולעשות מתאם למערכת הפליטה. עוד נקודה למחשבה היא: החבר שהחליף טוען שללא מערכת פליטה משופרת הסעפת לא משנה כלום.

אביעד פ.
08-02-11, 17:18
המתאם מגיע עם הסט הדרס, אבל צריך לפרק את החלק של האגזוז מהחיבור לסעפת עד הממיר (4 ברגים), לקחת מידות, לקצר את החלק של האגזוז שהולך לכיוון הסעפת ולרתך את המתאם. מה שהופך אותו לחד פעמי (המתאם), ולכן כמו שנאמר- אם לא משפרים את כל מערכת הפליטה, הסעפת לא משנה כלום.

בקשר לקאמפשאפט- חכמים יגידו יותר, אבל זו עבודה לא פשוטה כלל.

איש
08-02-11, 17:43
טיימינג , כיוון שסתומים , אולי גם גומיות שסתומים לא חובה תלוי אם יבשות או לא .
צריך לפרק ראש או להוציא את כל המנוע כיוון שהקאמשפט יוצא מצד של קיר האש , כמובן פירוק של סעפת פליטה ויניקה ...
מחז"ש קאמשפט .

GodsFather
09-02-11, 12:45
קאמשפט "קר" יש להשיג גם בארץ (לסמוראי כן) , אז אולי תחסוך כמה גרושים. הסעפת, עוד לא נתקלתי בהוכחה מדעית לסיוע שלה

מה ש"איש" אמר די מדויק. כיוון הצתה צריך להיעשות מחדש. טיימינג לא צריך לעשות אבל בגלל שכבר פתחת אז למה לא ואז גם את המותחן תחליף. כנ"ל גומיות שסתומים וכד'. פשוט כי כבר פתחת.

זרקו
09-02-11, 19:32
שלום,
תוכלו להסביר את המונחים? את הרעיון? ואולי קצת גם את הדרך?
למי זה מתאים?
תודה

סולי
02-03-11, 01:12
אני זוכר שקראתי איפה שהוא על המלצה על החלפת רוקרים במקביל לקמשאפט בכדי למנוע צרות.

איציק - 4X6ZH
02-03-11, 07:44
בשביל מה זה טוב
אפשר לצרף את השרשור לדיון על גיפ זאת מטרה או אמצעי .
מה עושים עם זה
לאיזה מנועים זה מיועד

איציק

GodsFather
02-03-11, 08:24
איציק, למה ככה ?

כבר דיברנו על זה בעבר. לא "חם", אלא "קר" (מעצבן לקרוא לזה במונחים כל כך שגויים, אבל זה המצב).

איש
02-03-11, 10:58
אני זוכר שקראתי איפה שהוא על המלצה על החלפת רוקרים במקביל לקמשאפט בכדי למנוע צרות.

צודק זה גם מודגש באתר של low range שהם ממליצים בחום להחליף את הרוקרים .

-->