PDA

צפייה בגרסה מלאה : גלדיאטור

שאולי
10-02-11, 23:36
שלום לכולם ,
יש לי אפשרות לקנות גלדיאטור מודל 74 במצב סביר
מצב סביר הכוונה שהיא לא גרוטאה אך בהחלט דורשת השקעה הן כספית והן בעבודה וזמן
אני לא יודע מה בדיוק אני רוצה לשאול אבל מי שיש לו מה להגיד בנושא אשמח לשמוע
המחיר המבוקש הוא בסביבות 8000 עד 10000 ש"ח
תודה על כל תגובה

shay_love_off_road
11-02-11, 18:00
לקניה של רכב כזה יש כמה תנאים כדי שהיא תהיה משתלמת

אם אתה רואה את עצמך עומד בתהליך שיפוץ, הן מנטלית, הן נפשית, הן כוחנית, והן כלכלית - לך על זה,
אם יש לך סבלנות לשבת שעה מול חלק ולהתבונן בו רק כדי לאתר מה נדפק בו - לך על זה,
אם המצב של הרכב סביר והרבה במצב נסיעה - לך על זה,
אם אתה יודע בוודאות שלא תצתרך לשבור את הראש כדי להשיג לו את כל החלקים החיוניים - לך על זה

אם יש לך ידים וסבלנות לכלי ישן, ואם אתה רואה את עצמך מעמיד את הרכב לתקופות ארוכות,
ואולי לפעמים חוסך מעצמך מותרויות, והנאות, אני לא רואה שום סיבה לא ללכת על זה,
השאלה אם ע"פ המצב שלו 8000 זה לא זכיה בלוטו עבור המוכר,

בהצלחה - תעדכן :-)

שאולי
11-02-11, 18:32
תודה ידידי
אני לא חדש בתחום, כבר בניתי ,שברתי, תיקנתי, ולא פעם אחת
רק שאני לא מכיר את הכלי הזה

חנן-ג'יפולוג
11-02-11, 18:39
מגרנד שירוקי צעיר יפה ומושקע לגלדיאטור רקוב עתיק.

אוהבים אותך, שאולי. יש לזה פתרונות. (http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=63)

דרור ברלי
11-02-11, 18:42
אוטו ישן, כמו כל אוטו ישן. רק נדיר יותר, וכאן הבעיה.
עייפות חומר, חלודות, רקבונות, רעשים, קרקושים, בעיות חשמל, בעיות חלפים. הרכב עלול להיות מושבת לעתים בגלל שטויות. זה בגדול.

ללא ספק אוטו מגניב וייחודי, אבל בוא ונאמר שאתה לא יכול להתלונן אחר כך שלא הזהירו אותך.

meygold
11-02-11, 19:08
ראה הודעה פרטית.

שחר-סופה
11-02-11, 20:10
וואלה מנהלי פורום ג'יפולוג ...לא יאומן ... התמתנתם , איפה הרוח ...
אחד ירד מסיקס לטובת טויוטה :confused: , השני נטש סיקס וריפד ישבנו על גראנד :o:o:rolleyes: , שלישי עוד במצב סביר , רק סופה... :cool:
ישן זה out חדש in ...
זהו , נשברתי ... בלייזר 85 למכירה , ביום א' לבנק לבקש הלוואה לקניית דיסקו 4 GS .:)

שחר.

עוזי עידן
12-02-11, 06:52
לך , לך על זה לפני שיגמר , לך ותתאזר בסבלנות לשוטט ולחפש חלקים.....זהו זן נכחד של רכבים , הרבה יותר מהבלייזר של שחר.
אולי פעם תהייה כן קבוצה של fsj .
מידי פעם צצים שרידים של חלקים/ רכבים לפירוק.

שאולי
12-02-11, 08:59
מגרנד שירוקי צעיר יפה ומושקע לגלדיאטור רקוב עתיק.

אוהבים אותך, שאולי. יש לזה פתרונות. (http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=63)

אז זהו חנן שהייתי בטיפול וזאת התרופה

moriseven
12-02-11, 09:00
שאולי, אתה מתכוון לגלדיאטור בברקן? אם כן, אם אני זוכר נכון הוא V8 ולפני 5 שנים כשראיתי אותו, הוא היה במצב טוב מאוד יחסית אז אין ספק בכלל, לך על זה.

תומר א.
12-02-11, 12:19
הבעיה הכי גדולה שלהם היא אזור השמשה הקידמית ובמיוחד חיבור הקורות לגג, הכל תלוי ביכולות הריתוך שלך.
אם מדובר בטנדר שחור עם V8 של בלייזר בדקתי אותו לפני מס' שנים, שים לב לכמות המרק שיש עליו ואל תתיחס ל"זפת" למטה היא מסתירה חלודה ובוץ ואת המנוע לא ניתן היה להניע.
אתה תזדקק להמון סבלנות דיסקים וסלילים לCO2.

shay_love_off_road
12-02-11, 13:02
.
זהו , נשברתי ... בלייזר 85 למכירה , ביום א' לבנק לבקש הלוואה לקניית דיסקו 4 GS .:)

שחר.

אפילו לא בצחוק....

מה שGMC / CHEVROLET ישנה (73 - 91) תעשה, שום דיסקו חדש עם מתלים נפרדים לא יעשה,
ובתור אחד שעבד פעם במוסך שלהם, מה שאנחנו מבינים במכאניקה לא מזיז לדיסקו כלום, כי רוב רובו אלקטרוניקה,
פעם אני זוכר ישבו במוסך בו עבדתי (מוסך יבואן) שני אנשי דיאגנוסטיקה למצוא איזו תקלה,
בסוף מה מסתבר, שחיברו שם איזה צרכן חשמלי חיצוני שנתן השראה אלקטרו-מגנטית לחוט אחר שעבר לידו
ושיבש שם את אחת המערכות האלקטרוניות - וזה היה בדיסקו 3 שהמחיר שלו גירד את החצי מיליון

וללא שום קשר - מעט נוסטלגיה:
http://www.youtube.com/watch?v=2k3Mf9qlo2E

http://www.youtube.com/watch?v=jaae2zF9YtU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6UConKBU0Xw

http://www.youtube.com/watch?v=DuxevADCdy4

http://www.youtube.com/watch?v=-Skyz5zqOCY&feature=fvsr

שחר-סופה
12-02-11, 18:54
" nothing work's like a chevy truck " ... שיר נושא וסרטון נחמד . גם השאר ,,,
שי , אחרי מה שאני עובר בשיפוץ/בניה הזאת , this chevy will die with me...

שחר.

אז זהו חנן שהייתי בטיפול וזאת התרופה

תרופה יקרה שאולי ,,,אין משהו יותר זול ...?
בהצלחה ותעבור .

shay_love_off_road
12-02-11, 20:27
" nothing work's like a chevy truck " ... שיר נושא וסרטון נחמד . גם השאר ,,,
שי , אחרי מה שאני עובר בשיפוץ/בניה הזאת , this chevy will die with me...

שחר.

"this chevy will die with me..."

LIKE+++
מקווה שהמצב יהיה גם עם הבהמה שלי, - אחד פה בפורום וויתר על פולסייז עבור אישה,

עוזי עידן
12-02-11, 21:48
חברים לא דובר על שברולט לסוגיו אלא על full size jeep , לא שזה שונה בהרבה אבל בכל זאת שונה.

polar bear
12-02-11, 22:26
נתחיל הדבר האחרון שנאמר - לא שונה בהרבה - ובכן - זה לא חדש ואתה בטח יודע, שיש הבדל אטומי בזמינות החלקים לGMים לסוגיהם מהשנים ההן לאמריקאיות אחרות. וכשאתה בא לשפץ רכב, זה יכול לעקב מאד שאין למצוא חלק מסוים לא חדש ולא מפירוק בארץ { עיין בתגובתו של שחר לגבי יבוא חלקים }.

דבר שני - התהליך שאני עברתי בזמנו הביא אותי למסכנה, שאין שום סיבה לקנות רכב רק בגלל שיש לו "צורה" מאגניבה, או כל דבר אחר. אתה רוצה רכב ש"נראה" כמו ג'יפ ישן? אתה לא חייב לקנות ג'יפ ישן בשביל זה, אתה יכול לקנות רכב דומה במימדים ולהחליף פח. { החלפות פרונטים הם ענין של מה בכך במקומותינו, אני עשיתי את זה לבליזר שהיה לי }. אתה רוצה רכב לטיולים ועבירות? כל עוד הוא לא מכוער טיכו { סופה 92 נניח } אני לא רואה סיבה לקנות כזה רק ע"פ הצורה. צריך שיהיה פרקטי אמין, וטוב. צורה זה בונוס שאיננו מחויב המציאות.

לכן, לדעתי, הסיבה היחידה לקנות את הרכב הזה היא - ניירת. ז"א - היותו רכב אספנות,ולאחר מכן להתנהג אליו ככזה. אתה רוצה רכב טיולים? לך על משהו יותר פרקטי ופחות סנטימנטלי, ובטח על משהו פחות "יפה". שלא יכאב לך כל אבן שתגרד את הצבע....

ועוד אולי דבר קטן - השלדות של הדברים האלה, הן כבר לא דבר להתפאר בו, גם אם תנקה , תרתך סדקים, ותצבע, עדיין זו מתכת ישנה מאד ומועדת לשברים.

שאולי
12-02-11, 22:36
ידידי היקרר
שוב אני חוזר אני לא חדש בתחום
זה עתה מכרתי גראנד יפיפה וברשותי סופה משופרת מאד,
המטרה היא רק בשביל הכיף והאתגר זה הכל
שאולי

דרור ברלי
12-02-11, 23:00
נתחיל הדבר האחרון שנאמר - לא שונה בהרבה - ובכן - זה לא חדש ואתה בטח יודע, שיש הבדל אטומי בזמינות החלקים לGMים לסוגיהם מהשנים ההן לאמריקאיות אחרות. וכשאתה בא לשפץ רכב, זה יכול לעקב מאד שאין למצוא חלק מסוים לא חדש ולא מפירוק בארץ { עיין בתגובתו של שחר לגבי יבוא חלקים }.

דבר שני - התהליך שאני עברתי בזמנו הביא אותי למסכנה, שאין שום סיבה לקנות רכב רק בגלל שיש לו "צורה" מאגניבה, או כל דבר אחר. אתה רוצה רכב ש"נראה" כמו ג'יפ ישן? אתה לא חייב לקנות ג'יפ ישן בשביל זה, אתה יכול לקנות רכב דומה במימדים ולהחליף פח. { החלפות פרונטים הם ענין של מה בכך במקומותינו, אני עשיתי את זה לבליזר שהיה לי }. אתה רוצה רכב לטיולים ועבירות? כל עוד הוא לא מכוער טיכו { סופה 92 נניח } אני לא רואה סיבה לקנות כזה רק ע"פ הצורה. צריך שיהיה פרקטי אמין, וטוב. צורה זה בונוס שאיננו מחויב המציאות.

לכן, לדעתי, הסיבה היחידה לקנות את הרכב הזה היא - ניירת. ז"א - היותו רכב אספנות,ולאחר מכן להתנהג אליו ככזה. אתה רוצה רכב טיולים? לך על משהו יותר פרקטי ופחות סנטימנטלי, ובטח על משהו פחות "יפה". שלא יכאב לך כל אבן שתגרד את הצבע....

ועוד אולי דבר קטן - השלדות של הדברים האלה, הן כבר לא דבר להתפאר בו, גם אם תנקה , תרתך סדקים, ותצבע, עדיין זו מתכת ישנה מאד ומועדת לשברים.

עודד, אבל כאן קבור הכלב....
סדרת SJ/FSJ של ג'יפ היא הפולסייז הכי יפה שיש. על זה אין ויכוח!

polar bear
12-02-11, 23:06
שאולי יקר, באמת אין לי מושג למה הבנת שאני חושב שאין לך ידע או נסיון או משהו אחר. השורה התחתונה שלי ושלך זהות.

דרור - הענין הוא שיש אנשים { לא שאולי , כן ? } שקונים רכבים כאלה מתוך מטרה שיהיו רכבי שטח. ולצערנו - הכלב הזה באמת כבר קבור ומה שיש מקסימום זה פוחלץ על בטריות.

וחוצמיזה - אולי יותר יפה, אבל כשאתה לוקח רכב ששוקל 2 טון ושם לו מנוע 6 בטור שעושה בקושי 120 כ"ס....אז עדיף שלפחות יקראו לו טויוטה ושיהיה דיזל . ב GM ישר הבינו שהכל שטויות בלי V8 .

shay_love_off_road
13-02-11, 00:09
לפי מה שידוע לי GM סיפקה עד שנים מאוחרות (יחסית) את המנוע 4.1 שהוא מנוע טורי עם שישה צילינדרים
וגם דודג' כיום משווקת את הRAM אצלינו עם מנוע טורי משושה צילינדרים,

אהבתי את המשפט האחרון שאמרת - בלי V8 זה לא זה, חוץ מזה ע"פ מה שידוע לי במודלים הנ"ל כלל
המאפיה (משרד התחבורע) כלל לא רשם את נפח המנוע, - כך שלדעתי הוא יכול לתאם שם איזה סמול-בולק כוחני

yes1952
13-02-11, 09:44
בתחילת שנות השבעים שירתתי ברפידים-היה לנו גלדיאטור ביחידה(יחידה קטנה)בסופי שבוע לפי התורנויות היינו עולים איתו למרכז הארץ-
חלום של רכב-לי היה אז בבית Jeep 1942 ששילמתי עליו 700 לירות שלמות-שנים זה היה חלום שלי להיות בעליו של גלדיאטור-
אבי זכרונו לברכה נהג לומר לי פעם תהיה גדול ועם כסף ואז תקנה גלדיאטור ישן ותשפץ לך חתיכת נוסטלגיה
=====הדבר היחיד שמפריע לי זה המחיר שצוין בפתיחת השרשור-נראה לי שמנסים לשדוד אותך
======לו הייתי מוצא כלי כזה כדוגמאת הגלדיאטור הייתי הולך על זה(תלוי במחיר הראשוני)מפני שלהעמיד כלי כזה על הכביש ללא התפשרויות אינו עסק זול=
מצד שני לו הייתי מוצא גרוטאת jeep1942 הייתי נכנס לפרויקט השיפוץ
ולידיעה
בהודו עדיין מייצרים את הדגמים הללו=jeep 1942
יוס

דרור ברלי
13-02-11, 13:14
למטב זכרוני לגלדיאטור האמריקאי המקורי היתה אופציה למנוע V8 בנפח 327 אינץ'... נדמה לי שקראו למנוע הזה Vigilante או משהו דומה (ג'ו, תברר אם לא טעיתי) ודווקא היה מנוע חזק לא רק לזמנו אלא גם בסטנדרטים של היום.
חוץ מזה עודד, דעתי כדעתך. אני לא יודע אם הגלדיאטור/J10/J20 טוב בשטח יותר או פחות מטנדר מקביל של GM. מה שאני כן נעול עליו ואי אפשר להזיז אותי מדעתי, זה שהגלדיאטור הרבה יותר יפה מכל טנדר של GM, קרייזלר או פורד. כאן הוא גם נדיר ולכן ייחודי ולכן נחשק... כן, גם אני חולם על אחד כזה. אם וכאשר הילדים יגדלו ויהיה לי כסף, זמן, ו/או שלושתם יחד.
בכל מקרה, למעט אקזמפלרים בודדים, משוקעים ומתוחזקים באהבה, אלה גרוטאות עתיקות. עייפות החומר כבר אמרתי?

yes1952
13-02-11, 13:39
דרור ברלי אתה צודק שוב
אכו זה היה המנוע ושמו נגזר מכנופית לוחמים בארצות הברית של המאה ה-19
ישנן עוד רשומות שמהן נגזר השם אך באופן כללי הכוונה לכח מתפרץ בכל תנאי
לארץ הגיעו כמה גרסאות אך עקב מגבלות שונות החליפו את המנועים למנועי 6 צילינדרים שעברו תחת ידם של מכונאי תעשיות רכב נצרת דאז,
הגלדיאטור הגיע בשנות השבעים בגרסת רכב פנאי שטח ואמץ כרכב אוגדונרים-ובגרסת טנדר קבינה את ושימש את יחידות הנ"מ עם תותח מקל קטלינג שישה קנים(נחשב בזמנו כסודי ביותר)עבד עם מכ"ם קטן ונועד ליירט מיג 15
לא ידוע לי על הצלחות-כן ידוע לי על חזירי בר ואיילים שהסתובבו אחר כך על מדורה
הרכבים הללו היו בעלי כושר עבירות מרשים-כל רכבי השטח פנאי כולל הריינג'רובר פותחו בעקבותיו
יוסי(שעדיין מנסה להסביר לג'ימי שלו שהוא לא ג'יפ)

דרור ברלי
13-02-11, 13:58
זוכר טוב מאוד מימי הילדות.
טנדר גלדיאטור היה רכב הת"ש של אבא. כבר כילד אהבתי אותו הרבה יותר מאשר את הדודג' D200.

yes1952
13-02-11, 16:23
אני מתנצל על הטעית הציבור
גלדיאטור היה גרסת הטנדר
הווגוניר היתה גרסת הפנאי שטח ורכב האוגדונרים המיתולוגי הצה"לי
יוסי

עוזי עידן
13-02-11, 18:31
יש לי וואגוניר שמשמש אותי כרכב הפרטי שלי אחרי שש על סופה שגם היא שימשה גם בנסיעות יומיומיות , גם אצלי מותקן המנוע 6 טורי , בתחילה מאד פיקפקתי ביכולתו של המנוע לשנע את 2050 ק'ג של המיפלץ אחרי שהיתרגלתי לסופה, נוכחתי לדעת שהמנוע הזה לא פראייר בכלל , אמנם התאוצה מהמקום לא הכי מהירה אבל הוא מושך בנחרצות
ונוסע נהדר ב100 110 קמש ,בעליות לירושליים אם לא מפריעים הוא עולה בהילוך רביעי.

shay_love_off_road
13-02-11, 19:55
מה שאני כן נעול עליו ואי אפשר להזיז אותי מדעתי, זה שהגלדיאטור הרבה יותר יפה מכל טנדר של GM, קרייזלר או פורד. כאן הוא גם נדיר ולכן ייחודי ולכן נחשק... \
כן, גם אני חולם על אחד כזה. אם וכאשר הילדים יגדלו ויהיה לי כסף, זמן, ו/או שלושתם יחד.
בכל מקרה, למעט אקזמפלרים בודדים, משוקעים ומתוחזקים באהבה, אלה גרוטאות עתיקות. עייפות החומר כבר אמרתי?

טעמי האישי מבחינת מראה זה רק GM - כל אחד וטעמו הוא, אני למשל דלוק על טנדר אפאץ' של שברולט ממודל 61.
עם כל הניקלים, ועם כל פוזת שנות ה60, כשאני רואה טנדרים כאלו באינטרנט זליגת הריר מהפה כבר לא בשליטתי,
36991

אם לומר את האמת דרור - אחת הפנטזיות הגדולות שלי בחיים זה M - 725 המקביל לגלאדיאטור,
36990

ובכלל גם צ'ירוקי פולסייז עושה לי את זה
36989

בכל אחד מהרכבים ששמתי כאן הייתי שם רדיו-דיסק איכותי + שני רמקולים
איכותיים + דיסק עם הרבה סיקסטיז טהור/מוזיקת קאנטרי/רוק דרומי/קלאסי,

גלדיאטור
13-02-11, 23:01
עוזי איך לעזאזל הגלדיאטור שלי שוקל 2250 קילו
מעניין
איפה אייל הוא חי מה עם הגלדיאטור שלו?

בקשר לנשאל : חלקי מנוע לא בעיה להביא כנל גם חלקי הינעים
אפילו חלק מהפרטים הייחודיים יש למצוא בארץ

אם הרכב נוסע ועם ניירות הייתי קונה מקסימום לא הולך תמכור יש מלא סוטים אחרים שיקנו אוטו כזה

מוני אורבך
14-02-11, 09:03
הועלו כאן כמה הערות והארות מאנשים שכנראה לא ממש מבנים ב FSJ אבל לעומת זאת ניזונים משמועות וחצאי אמיתות...
אז רק למען הדורות הבאים שיחפשו חומר על FSJ של גיפ.
מדובר בעיקר על שלושה סוגי רכבים:
1. טנדר גלידיטור. קבינה קידמית בודדה עם פלטפורמת הטענה מאחור. בסיס גלגלים 110 או 130.
2. ווגוניר. רכב סגור עם 3 או 5 דלתות. 5 מקומות ישיבה (או 6) בסיס גלגלים 110
3. שירוקי (עד שנת 82) רכב סגור עם 3 או 5 דלתות. לצורך הענין זהה לווגוניר 110

בארץ הרכבים האלו יובאו מתחילת שנות ה 70 ועד אמצע שנות השמונים.
הם הגיעו בעיקר (אם לא רק) לצבא, ומשם השתחררו לאזרחות. מה שאומר שכבר במקור מספרם היה קטן.
לא עשיתי סקר, אבל מבירורים שונים נראה לי שיש משהו כמו 20 רכבים כאלו בארץ שבאמת נוסעים.
מה שאומר שהם מאוד מאוד נדירים בארץ.
בארצות הברית לעומת זאת הם נפוצים מאוד ואהובים מאוד. אפשר לקנות להם חלקים בשפע ברשת.
המכלולים המכנים שלהם מאוד מוכרים לכל אוהבי הגיפים.
מנוע 6 צילנדר טורי זהה ל CJ. יש מעטים שהגיעו עם 8 צילינדרים ואז באמת יש בעיות עם חלקים.
גיר 4 הילוכים (או שלושה) יחסית נדיר בארץ. ניתן להשיג חלקים בחול. ניתן להחלפה בקלות לגיר CJ או סופה.
טרנספר np202 נדיר יחסית בארץ. ניתן להחלפה בקלות עם גיר של CJ או סופה (תלוי בסוג הסרן הקידמי)
סרן קידמי דנה 44. סרן חזק וטוב. מעט חלקים בארץ, אבל הוא כל כך חזק שסיכוי סביר שלא ישבר. בחול חלקים בשפע.
ניתן להחלפה בקלות בסרן 44 מ GMC.
סרן אחורי amc 20 או דנה 44 סרנים טובים. לדנה 44 יש חלקים.בארץ ל amc פחות אבל עדין קימים.

סך הכול יש חלקים בארץ, ואין שום בעיה להשיג חלקים בחול (לכל מה שרק תרצה).
בחול ניתן להשיג חלקי פלסטיק שמשות מרבדים דוושות, חלקי חלון הכול.
הבעיה היא כמובן הזמן שיקח לדברים להגיע. אבל בסוף הם מגעים.
מעבר לזה העבודה עם הרכב היא מאוד קלה, ממש לגו, בדיוק כמו CJ.

היתרונות של הרכב (כמו שאני רואה אותם):
1. רכב עם בסיס גלגלים גדול (110) ורחב מאוד (כ 15 סנטימטר יותר מסופה)
מהווה בסיס מצוין לרכב עבירות.
2. קל מאוד להגביה אותו (על אף שלא חייבים, הוא גבוה במקור)
3. סרנים חסונים במקור.
4. קל מאוד לשדרג אותו לרכבת כוח מודרנית עם שפע חלקים בארץ (שלי שודרג לרכבת כוח סופה)
5. רכב עם 5 דלתות, מה שהופך אותו לרכב טיולים נוח ולא רק עבירות.
6. רכב אספנות, אחזקה זולה.

הבעיה היא למצוא רכב טוב קשה. מדובר על רכבים בני 30 ומעלה עם הרבה הסטוריה.
וכמו שכבר אמרתי יש מעט מאוד רכבים כאלו בארץ.

ערן שפר
14-02-11, 19:40
370343703237031 בירשותי וגוניר שנת 1974 ומניסיני אן קושי בלתחזק את הרכב הרכב .מצרף תמונות של הרכב.37033

עוזי עידן
14-02-11, 21:01
אי אפשר לראות את התמונות.

בשנות השישים הורכבו בישראל כ 230ג'יפ גלדיאטור אשר הופנו למשמר הגבול ,עוד בסוף שנות השיבעים רכשה חברת חשמל כמה עשרות גלדיאטורים מהם נמצאים כמה יחידות במצב כזה או אחר. בואגוניר המצב שונה , בתחילת שנות השיבעים הגיע הואגוניר לצהל ושימש כרכב שדה לדרגות תא'ל ומעלה גם לרמטכ'ל דדו היה רכב כזה בו צולם במלחמת יום כיפור ,הרכבים האלה שירתו בצהל עד 1985 ואז הוחלפו . ישנם מספר כלים אשר הגיעו דרך האו'ם כמו הואגוניר שלי.

גלדיאטור
15-02-11, 00:08
אגב מה עם חברת חשמל???
כל גלדיאטור שאני מכיר כולל שלי הוא יוצא חברת חשמל...

בנתיים רוב כולל של בעד הקנייה:)

רק חלק אחד מסתמן קשה למצוא...
HOOD BAR

עוזי עידן
18-02-11, 05:13
נו קנית את הגלדיאטור?

tzagi
20-02-11, 05:41
אני לא יודע אם הFSJ המסויים הזה נבנה בטולידו או בארץ, או בכלל לא ברור כמה רכבים הורכבו בחיפה בכלל, אז אני רק יכול לתת עובדות על הדגמים שהורכבו בטולידו.

מה זה בכלל גלדיאטור? M715?
או המודל האזרחי?
ב74 לא אמור להיות גלדיאטור, השם נקבר אחרי שנת יצור 1971 והוחלף בJ10-20-30
הויג'לנטי זה ענתיקה משנות ה50 שהופיעה בFSJ רק מ65-68
הוא הוחלף בביואיק V8 שהוחלף בסידרה "מודרנית" של AMC
304.360.401 בערך ב74
אז בלי תמונה, קשה להגיד מה יכול להיות שם, בהנחה שזה מקורי.

tzagi
20-02-11, 05:45
וגם דודג' כיום משווקת את הRAM אצלינו עם מנוע טורי משושה צילינדרים,

ואאאאלה צודק,
רק ש ה6 בטור הזה הוא טורבו דיזל של קאמינס עם 300 כ'ס+ ומומנט שיזיז בית מהיסודות.
יחי ההבדל הקטן.

-->